استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۶.۰.۴g
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۴
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۴۹
حجم۱۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Storm8 Studios
‏‏ در این بازی، رستوران رویاهای خود را بسازید! یک تجربه جدید آشپزی با مشتریان خندان، ترکیبات رنگارنگ و دستور پخت های خوشمزه! غذاهای جدید یاد بگیرید، و بهترین تجربه صرف شام را طراحی و خلق کنید.
‏ یک رستوران کوچک در شهر کوچکی تاسیس کنید و غذاهای خوشمزه ای به مشتریان بدهید. دستور های جدید طراحی کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید. استعداد آشپزی خود را در این بازی نشان دهید. غذا های سنتی و بسیار شاهانه بپزید. امکان ارسال محصولات تازه را به رستوران خود فراهم کنید. غذای مشتری را به موقع سرو کنید و تمام تلاش خود را بکنید تا آنها راضی باشند. دستور های جدید طراحی کرده و مهمانان خود را غافلگیر کنید. رستوران خود را گسترش دهید، تجهیزات، مبلمان و وسایل جانبی جدید بخرید تا اتاق های رستوران را تزیین کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏‏رفع اشکال جزئی و بهبود عملکرد

نظرات و امتیاز ها

۴۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر معصومه.شاددل
٢٨ خرداد ١٤٠٢

‏✓ مرحله به مرحله غذا آماده میشه ‏✓ جو جالبی داره ‏✗ بعد آماده شدن آن نباشی هم غذا فاسد میشه ‏✗ آنلاینه ‏✗ آنلاینه ‏✗ هیچ دلیلی نداره که اینهمه مجوز بخواد ‏✗ خیلی کند غذا میخورن و مشتری تند میاد با سرو غذایی که خودت پختی بهت امتیاز میده، اما اگر میز خالی نداشته باشی و مشتری ناراحت بره بیرون دو برابر ازت امتیاز کم می‌کنه. آنلاین بودنش هیچ لزومی ندارد. بدجور آنلاین بودن و مجوزهای بی‌ربطش رو مخه. میتونید محوزها رو بهش ندید. من که صرف رو در پاک کردنش می‌بینم

میپسندم۴ نمیپسندم۲
عکس کاربر Undine_Prophet
٢٢ مهر ١٤٠١

متاسفانه برای گوشیای که اندرویدشون بالاس نصب نمیشه. و گرافیک ناجوری داشت

میپسندم۱ نمیپسندم۴
عکس کاربر hani
١٦ تیر ١٤٠٣

‏✓ همش عالیه ‏✗ هیچی من از بچگی با این بازی بزرگ شدم خیلی دوستش دارم ۵ ستاره هم کمه

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده