استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
PDF Converter - Convert file

PDF Converter - Convert file

نصب در حال دریافت
نسخه۲۳۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۴
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۵۱
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Offiwiz
‏‏(PDF Converter (doc ppt xls txt word png jpg wps برنامه ای برای تبدیل کردن فایل ها با پسوندهای مختلف است، به عنوان مثال تبدیل پی دی اف به فرمت هایی مانند: DOC, TXT, PPT, WORD, JPG, PNG, XLS و بسیاری از موارد دیگر.
‏ همچنین با استفاده از این برنامه می توانید فایل های پی دی اف خود را هم ادیت کنید. برای تغییر خروجی، می توانید هر فرمتی که دوست دارید را انتخاب کرده و از آن خروجی بگیرید. بهترین گزینه برای ساخت پاورپوینت و پی دی اف های کاری!
‏ این برنامه تبدیل های زیر را انجام می دهد:
‏ o Word به PDF
‏ o Word به TXT
‏ o PowerPoint به PDF
‏ o PPT به TXT
‏ o PDF به Doc
‏ o PDF به PowerPoint
‏ o PDF به XLS
‏ o PDF به TXT
‏ o XLS به PDF
‏ o XLS به TXT
‏ o TXT به PDF
‏ o TXT به Word
‏ o JPG به PDF
‏ o JPG به PNG
‏ o JPG به PPT
‏ o PNG به PDF
‏ o PNG به PPT
‏ o PNG به JPG
‏ o PDF به JPG
‏ o PDF به PNG
‏ o PPT به JPG
‏ o PPT به PNG
‏ به راحتی می توانید پی دی افی که می خواهید را ادیت کنید، بسازید و بخوانید. این برنامه تمام فایل های شما را اسکن می کند و می توانید هر وقت که می خواهید پی دی اف موردنظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.
‏ اسکنر اسناد:
‏ با کمک برنامه Camera Scanner می توانید مستقیما اسناد و برگه هایی که می خواهید را اسکن کرده و به هر فرمتی که می خواهید تبدیل کنید و به اشتراک بگذارید.
‏ تشخیص متن و ترجمه:
‏ با استفاده از عملکرد مستقیم برنامه Camera Translator Scanner متن ها را تشخیص داده و به هر زبانی که بخواهید ترجمه می کند. این برنامه با بیش از 100 زبان مختلف دنیا سازگار است.
‏ اشتراک گذاری:
‏ فایل هایی که ساخته اید را با هر برنامه و یا پیام رسانی که می خواهید به می توانید به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید کارهایتان را با استفاده از Camera Scanner و Camera Translator لینک بدهید.
‏ بهینه سازی:
‏ این برنامه شامل حالت بهینه سازی است که باعث می شود هنگامی که مشغول کار با آن هستید و یا دارید فرمت ها را تغییر می دهید، در مصرف باتری گوشی خود نیز صرفه جویی کنید. همچنین می توانید با برنامه های دیگر کار کنید، چرا که در پس زمینه این برنامه در حال تبدیل کردن فرمت است و قطع نمی شوند.
‏‏- اشکالات جزئی رفع شد
‏- اکنون تبدیل PDF سریعتر از همیشه است
‏- فرمت های جدید: HEIC، AZW3، EPUB، MOBI

‏از اینکه از تبدیل PDF استفاده می کنید متشکریم! به‌روزرسانی‌ها را به‌طور مرتب در Google Play با بهبود سرعت و قابلیت اطمینان منتشر می‌کنیم تا هر روز برنامه‌مان را بهتر کنیم.

نظرات و امتیاز ها

۵۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۰۹۳۶۶۳۳۸۲۸۸
١٥ آبان ١٤٠١

من نمیدونم چرا دوستان میگم چطوری میشه باهاش کار کرد کار منو که راه انداخت بعد هم یک بار باهاش کار کنی قلق برنامه دستتون میاد

۰ ۰
نعمت محمدی
٢٤ دی ١٤٠٠

عالی

۰ ۰
ali
١٠ مرداد ١٤٠٠

خوب

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده