استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
PDF Editor - Edit & sign PDF

PDF Editor - Edit & sign PDF

نصب در حال دریافت
نسخه۶۸.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۰۴
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۳۳
حجم۱۰۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Talkao - Talk & Translate
‏‏ثبت، ویرایش، خواندن، ایجاد، ترسیم، محافظت و اصلاح هر فایل PDF
‏PDF Editor - ثبت PDF، ایجاد PDF و ویرایش PDF
‏ثبت، ویرایش، خواندن، ایجاد، ترسیم، محافظت و اصلاح هر فایل PDF
‏PDF Editor - ثبت PDF، ایجاد PDF و ویرایش PDF یک ویرایشگر سند است که به شما امکان ویرایش PDF را می دهد. همچنین PDF Reader برای خواندن PDF است. PDF را انتخاب کنید تا فایل PDF خود را به هزاران روش ویرایش و تغییر دهید: قرعه کشی، نوشتن روی PDF، رنگ، رمز عبور، خواننده PDF، بوک مارک ها، یادداشت ها، امضا و خیلی بیشتر از بهترین ویرایشگر PDF رایگان برای گوشی های هوشمند.
‏PDF Editor - ثبت PDF، ایجاد PDF و ویرایش PDF دارای ویژگی های زیر است:
‏- ثبت نام پی دی اف:
‏شما می توانید امضای خود را برای ویرایش و امضای PDF خود امضا کنید. امضای خود را در نویسنده PDF خود بگذارید. امضای خود را بنویسید و آن را ذخیره کنید تا قادر به امضای PDF های آینده با یک کلیک باشید.
‏- یادداشت:
‏اضافه کردن یادداشت به فایل های PDF خود، PDF ویرایشگر دارای یک ویرایشگر سند و یادداشت برای حاشیه نویسی مهم ترین بخش از فایل PDF ویرایش شده شما است.
‏- خطوط و اشکال رنگ و قرعه کشی:
‏استفاده از مداد برای رسم خطوط در PDF، رنگ را انتخاب کنید و خطوط و اشکال طراحی PDF را ویرایش کنید. اشاره کردن، حاشیه نویسی، نوشتن فلش، ایجاد مربع، نوشتن روی PDF به عنوان یک فایل word یا یک تصویر.
‏- ویرایشگر متن:
‏ساخته شده در ویرایشگر متن برای برجسته کردن یا متوقف کردن متن PDF خود را. ویرایش PDF را با نوشتن متن انجام دهید و سپس می توانید کلمات مورد نظر را برجسته کنید، تائید کنید یا از آن عبور کنید.
‏- تمبرها:
‏تمبرهای پستی را با مهمترین پیام ها ارسال کنید. تمبر پیش نویس، مهر و موم محرمانه، تمبر شخصی ... تاریخ و زمان را با مهر تایپ کنید. ایده آل برای بررسی PDF.
‏- چوب الف:
‏شما می توانید چوب را در اسناد PDF خود قرار دهید تا علامت جایی که شما در حال خواندن PDF یا ویرایش PDF خود هستید. کتاب های پی دی اف بسیار مفید است. خواننده PDF آسان و ساده.
‏- عکس ها و تصاویر:
‏عکس ها و تصاویر را به PDF خود اضافه کنید، می توانید عکس را از گالری انتخاب کنید یا عکس بگیرید با دوربین برای اضافه کردن تصویر به PDF با اندازه و شکل مورد نظر.
‏- ایجاد پی دی اف:
‏سند PDF خود را ایجاد کنید، اندازه کاغذ، رنگ برگ را انتخاب کنید و اگر شما خطوط راهنمای را داشته باشید، می توانید از طریق پی دی اف نویسنده قدرتمند PDF را به PDF تبدیل کنید و فایل های PDF را ویرایش کنید.
‏- رمز عبور: حفاظت از اسناد PDF آسان و سریع با این برنامه است زیرا شما می توانید یک رمز عبور برای اسناد را برای جلوگیری از پی دی اف و که تنها با رمز عبور که شما قرار داده است قفل شده است.
‏- فایل های خود را با ابزارها و برنامه های دیگر به اشتراک بگذارید:
‏اسناد را که با سایر برنامه های پیام رسانی، ایمیل یا شبکه اجتماعی تبدیل کرده اید، به اشتراک بگذارید. کار خود را با مدیریت PDF یا PDF تبدیل کامل کنید و با تکمیل بهترین ابزار، برنامه را تکمیل کنید.
‏بهترین ابزار PDF رایگان برای ایجاد PDF، ویرایش PDF و تغییر PDF. امکان ویرایش بی پایان. ویرایش پی دی اف به طرق مختلف: از قلم برای رسم خطوط در PDF، اضافه کردن متن به PDF، امضای پی دی اف، خط زیر متن در PDF و گزینه های ویرایش PDF استفاده کنید. آیا می خواهید از یک PDF با یک رمز عبور محافظت کنید؟ امضای خود را به PDF اضافه کنید؟ همه چیز با این PDF Creator و Editor امکان پذیر است. پر کردن فرم های PDF بدون استفاده از کامپیوتر، یک خواننده PDF با بوک مارک ها برای خواندن کتاب ها در دستگاه خود.

نظرات و امتیاز ها

۳۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
یاسین
٢٣ مهر ١٣٩٩

بهترین برنامه ادیت برای pdf هستش پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید همه چی داره

۱۱ ۳
فرزام فتحی
١٠ آبان ١٤٠٠

خیلی عالی ولی نمی توانیم pdfبسازیم

۰ ۲
حنانه وحیدباقری
٣ اسفند ١٣٩٩

عالی بود چون خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی کاربرد داره

۳ ۱

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده