استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
PDF Scanner - Scan documents, photos, ID, passport

PDF Scanner - Scan documents, photos, ID, passport

نصب در حال دریافت
نسخه۱۶۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۰۹
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۰
حجم۳۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Offiwiz
‏‏اسکنر PDF - اسکن اسناد ، عکس ها ، شناسه ، گذرنامه
‏تمام اسناد خود را به PDF اسکن و تبدیل کنید.
‏اسکنر PDF - اسکن اسناد ، عکس ها ، شناسه ، گذرنامه بهترین برنامه برای ایجاد PDF از تصاویر و عکس های گوشی های هوشمند ، تبلت ، iPad ، رایانه های شخصی و ... است. اسکنر PDF شما برای اسکن پرونده ها همیشه با شما. PDF های خود را ایجاد کنید ، می توانید کتاب ، یادداشت ، ژورنال ، تهیه نسخه پشتیبان ، یادداشت ، آلبوم عکس ایجاد کنید ...

ویدئو معرفی برنامه

‏می توانید کتابخانه اسناد خود را با مبدل PDF با صفحات مورد نظر خود تولید کنید. عکس های خود را اسکن کرده و تصاویر خود را به فرمت PDF تبدیل کنید تا اسناد خود را تولید کنید و مهمترین پرونده های خود را اسکن کنید. می توانید فیلترها را به تصاویر اضافه کنید تا متن ها واضح تر و بهتر دیده شوند.
‏ویژگی های اصلی اسکنر PDF - اسکن اسکن ، عکس ، شناسه ، گذرنامه:
‏- اسکنر عکس و تصویر
‏با استفاده از دوربین تلفن همراه خود می توانید رسید ، یادداشت ، فاکتور ، کارت ویزیت ، گواهی نامه را اسکن کنید ...
‏- اندازه کاغذ:
‏بهترین اندازه را برای سند خود به عنوان A3 ، A4 ، A5 ، یادداشت ، نامه ، نامه و پستی انتخاب کنید.
‏- رمز عبور برای محافظت از PDF های خود
‏از مشاغل اسکن شده خود با استفاده از رمز عبور محافظت کنید ، حریم خصوصی خود را حفظ کرده و هرگونه اسناد مورد نظر خود را مسدود کنید.
‏- بهبود با کمک فیلترها:
‏کیفیت مدارک خود را با فیلترهایی مانند سیاه و سفید ، رنگ جادویی ، مقیاس خاکستری بهبود بخشید ...
‏- تنظیم تصاویر
‏می توانید تصویر را متناسب با نیاز خود تغییر شکل دهید
‏- رابط بصری
‏اسکنر اسناد بصری ترین و کاربردی ترین ابزار برای ایجاد PDF های شما است.
‏تبدیل به PDF ، ایجاد ، نوشتن ، دیجیتالی کردن پرونده ها با فرمت PDF به لطف اسکنر اسناد - آسان ساز و سریع - PDF Creator ، بهترین برنامه اسکنر عکس. این برنامه اسکنر از Doc to PDF اسکن می کند ، به سادگی از اسکنر PDF استفاده کنید ، از اسکن اسناد ، اسکن تصاویر ، هر عکس یا تصویری که در گالری دارید یا عکس جدیدی از دوربین موبایل تولید کرده ، سپس تمام صفحات مورد نظر خود را تولید کنید ، می توانید فیلترها را به صفحات اعمال کنید تا فایل PDF کامل خود را ایجاد کنید. این نرم افزار اسکنر عکس و اسکنر PDF برای اسکن اسناد و اسکن تصاویر ، بسیار مفید برای ساخت آلبوم عکس ، ژورنال ها ، یادداشت ها ، تهیه نسخه پشتیبان ، نامه ها ، کتاب ها ... اسکن کردن اسناد به PDF ، اسکن عکس ها و تصاویر ، تبدیل خاطرات خود به پرونده های PDF سریع و آسان است ، از هرجایی ، اسکن پرونده ها ، اسکن اسناد با اسکنر PDF فوری ، بهترین راه برای اسکن Doc به PDF است.
‏پس از اسکن شدن تصاویر و تبدیل به PDF ، می توانید فیلتر مورد نظر خود را برای تصحیح درست اعمال کنید ، می توانید بین سیاه و سفید ، رنگ جادویی ، مقیاس خاکستری را انتخاب کرده یا قالب اصلی را حفظ کنید. هنگامی که تمام صفحات سند PDF خود را تولید کردید می توانید اندازه کاغذ پرونده PDF خود را انتخاب کنید ، می توانید از میان بسیاری از قالب ها: A3 ، A4 ، A5 ، یادداشت ها ، نامه ها ، حقوقی و کارت پستال ها را انتخاب کنید. همچنین می توانید اسناد PDF خود را با رمز محافظت کرده و قفل را فعال و غیرفعال کنید. محافظت از سند PDF با رمز عبور باعث افزایش حریم خصوصی و امنیت می شود زیرا تنها با وارد کردن رمز قبلی که قبلاً انتخاب کرده اید می توانید سند PDF را که ایجاد کرده اید با اسکن تصاویر مشاهده کنید.
‏این اسکنر پی دی اف و اسکنر عکس به شما امکان اسکن پرونده ها ، اسکن اسناد ، اسکن ، عکس ، اسکن تصاویر را می دهد. PDF را با استفاده از اسکنر سند تولید کرده و فایل های PDF خود را برای افزایش کتابخانه سند PDF خود ایجاد کنید. Scanfy - برنامه اسکنر PDF یک برنامه اسکنر عکس است ، همچنین یک اسکنر تصویر ، اسکنر اسناد است. این یک برنامه اسکنر موبایل و قابل حمل است که تصاویر را به PDF تبدیل کرده و Doc را به PDF اسکن می کند
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
- Minor bugs fixed
- New: Dark mode

Thanks for using PDF Scanner! We publish updates regularly on Google Play with speed and reliability improvements to make PDF Scanner better every day.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده