استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
جدول همراه(شرح در متن)

جدول همراه(شرح در متن)

نسخه۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۱/۲۱
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۵۵۳
حجم۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
سازنده پارسیان
‏‏کم حجم ترین و سبک ترین بازی جدول
‏'جدول همراه' دارای تعداد بسیاری جدول سخت و آسون هست که برای مدت ها شمارو سرگرم میکنه و تازه اطلاعات شما رو هم زیاد میکنه
‏برای حل جدول دیگه نیازی به قلم و کاغذ هم نداری
‏ما همه اینهارو در کنار هم قرار دادیم تا شما به راحت ترین شکل ممکن جدول حل کنید
‏سرگرمی در کنار یه چالش جذاب فکری
‏به همراه افزایش اطلاعات عمومی شما
‏با جدول های متنوع وزیبا ساعت ها سرگرم شوید
‏این برنامه با آپدیت های هفتگی مراحل در کنار شما خواهد بود.
‏فواید حل جدول:
‏*بسیاری از محققان به این نتیجه رسیده اند که جدول می تواند به افراد ارامش خاصی بدهد. کسانی که جدول حل می کنند در ابتدا مقداری هیجان زده خواهند بود اما با تمام شدن جدول حس آرامش خاصی را تجربه خواهند کرد که می تواند حتی باعث انرژیِ گرفتن آن ها نیز باشد.
‏*یکی از مهمترین فوایدی که می توان در دل حل جدول های کلمات دید پیدا کردن حس رضایت است. بسیاری از افرادی که عاشق حل کردن جدول هستند اعتقاد دارند بعد از تمام شدن جدول یک حس تکامل و یا رضایت خواهند داشت که در باقی فعالیت ها نشانی از آن ها نیست. همچنین آن ها این حس تکامل را با به پایان رساندن کارهای سخت و دشوار مقایسه می کنند.
‏*یکی از فوایدی که می توان در مورد جدول به آن اشاره کرد این است که این معما باعث می شود تا حداقل دقایقی شما با خودتان خلوت کنید و در تنهایی به تفکر بپردازید.. در حین حل کردن جدول نیز می توانید به کارهای روزمره و در کل به خودتان فکر کنید.
‏*دیگر فایده جدول که محققان به آن دست پیدا کرده اند کم شدن میزان جنون و آلزایمر در افرادی است که به طور مرتب جدول حل میکنند.این افراد تا 5 برابر کمتر در معرض ابتلا به کمبود حافظه و یا آلزایمر هستند چرا که جدول می تواند ورزشی بسیار عالی باری مغز باشد.
‏*حس آرامش یکی دیگر از مواردی است که در مورد جدول باید بدانید. چرا که با رها شدن ذهن شما از دنیای اطراف و تمرکز بر روی جدول شما به راحتی می توانید به یک حالت ارامش خاصی برسید که کمتر با آن رو برو می شوید.
‏*به طور کلی جدول می تواند یک زندگی سالم را به شما هدیه بدهد چرا که در آن مدت شما می توانید از مواد مخربی مانند سیگار نیز ذهنتان را منحرف کنید و همچنین در حال تقویت مغزتان هستید و در کنار ان وقتی را برای بهبود زندگیتان و برای تفکر به خودتان گذاشته اید.
‏‏رفع برخی مشکلات جزیی

نظرات و امتیاز ها

۵۵۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ایلیا
١١ دی ١٤٠٢

‏✓ هیچ پول و پرداخت کردم فقط فقل تصویر و باز کرد بازی بسته شد ‏✗ بعضی کلمات بی معنی در میاد. پول و پرداخت کردم قفل برام باز نشد 😡

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر 𝐖𝐢-𝐅𝐢❤️بعثت‌پیامبر
٣ آذر ١٤٠٢

خوبه👍 ‌ ولی قبول دارین هیچی جدول های روزنامه نمیشه😅

میپسندم۳۸ نمیپسندم۲
عکس کاربر ماهتیسا گوهری
١٦ آبان ١٤٠٢

عالی است ولی کمی سخته و سکه هاشم کمه به هر حال برنامه خوبیه

میپسندم۵ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده