خانه بازی استراتژی
Survival Prison Escape v2: Free Action Game

Survival Prison Escape v2: Free Action Game

بازمانده فرار از زندان ۴

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۲۹
تعداد نظرات۳۵۵
سازنده Tag Action Games
نسخه۱.۱.۰
حجم۴۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۷/۱۹
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏یک بازی حادثه ای جالب با گرافیکی سه بعدی که در آن نقش یک مامور مخفی را بازی میکنید که در یکی از ماموریت هایش اسیر دشمنان میشود و حالا باید به هر طریق ممکن از زندان فرار کرده و خود را به خانواده اش برساند،
‏شما که برای ماموریتی مخفی به خاک دشمن اعزام شده بودید با وجود مهارت تان در انجام چنین ماموریت هایی گیر افتادید و حالا در زندان هستید. زندانی که از لحاظ امنیتی چیزی کمتر از زندان آلکاتراز نیست. خوشبختانه شما از قبل تعلیم دیده اید و تمام مهارت های لازم همچون جاسوسی، استفاده از سلاح، استتار و دفاع از خود در نبردهای تن به تن را دارید و با تکیه بر آنها میتوانید از زندان فرار کنید. این زندان قرار نیست و نباید شما را برای همیشه در خود نگه دارد.
‏البته در این راه میتوانید از اشیائی که اینجا و آنجای زندان پیدا میکنید نیز استفاده کنید. نگهبانان مسلح به بهترین سلاح ها، سگ های نگهبان، خودروهای گشتی و دوربین های مخفی از جمله موانعی هستند که باید از آنها عبور کنید. سعی کنید نگهبان ها را به صورت مخفیانه از پا در آورید و بعد سلاح شان را بردارید. میتوانید برای پرت کردن حواس نگهبانان چیزی مثل یک تکه سنگ را به جایی پرتاب کنید و بعد مخفیانه و بدون صدا از محل حفاظت شده عبور کنید.
‏برای غیرفعال کردن دوربین های امنیتی نیز میتوانید وارد اتاق رایانه زندان شده و رایانه های آن را هک کنید. از وسایل و ابزاری هم که اینجا و آنجای زندان پیدا میکنید میتوانید برای باز کردن قفل درها استفاده کنید. سعی کنید از هر مهارتی که آموخته اید برای فرار از زندان استفاده کنید.
‏خوشبختانه در دنیای بیرون فرمانده تان از خانواده و دخترتان محافظت میکند بنابراین جای نگرانی نیست و بهتر است تمام حواستان را به فرار از زندان معطوف کنید.

‏ویژگی ها:
‏- گرافیک سه بعدی بسیار زیبا که محیط یک زندان را به تصویر میکشد.
‏- دارای دهها مرحله جالب و هیجان انگیز
‏- امکان مخفی شدن و پرت کردن حواس نگهبانان با کارهایی مثل تولید صدا یا پرتاب کردن شیئی مثل یک تکه سنگ
‏- گیم پلی چالش براگیز بازی
‏- امکان استفاده از سلاح های گرم
‏- طراحی عالی افکت های صوتی بازی
Added free amazing rewards.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟