استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Real Prison Breakout Spy Games

Real Prison Breakout Spy Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۴
تعداد دانلود۳۳ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۲۴
حجم۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Next Hope
‏‏آیا دوست دارید بازی های شکستن زندان را انجام دهید و سپس این بازی ماجراجویی را برای فرار شگفت انگیز امتحان کنید؟ این بازی شبیه ساز فرار جاسوسی را امتحان کنید و مهارت های خود را برای شکستن رمزهای عبور مختلف و هک دوربین های مدار بسته نشان دهید. مانند یک مامور آموزش دیده با نگهبانان زندان بجنگید و زندان سخت را بشکنید تا از زندان خارج شوید. یک قهرمان واقعی باشید و برنامه ای برای فرار از زندان در این ماجراجویی بقای فرار از زندان بسازید. به شما وظیفه داده شد که در محل نیروهای مخفی آنها جاسوسی کنید، اما آنها شما را دستگیر کردند و اکنون باید زندان بسیار امن را بشکنید.
‏شما در یک ماموریت در شهر جنایتکاران بودید و مانند یک قهرمان وظایف خود را انجام می دادید. ماموریت شما جمع آوری اطلاعات در مورد جنبش نیروهای مخفی آنها بود. اما نگهبانان محلی آنها توانستند شما را بگیرند و در وحشتناک ترین زندان جهان زندانی کنند. نگهبان پلیس نگهبانان ویژه و سگ های پلیس را برای مراقبت از شما تعیین کرد. فرار از زندان بسیار امن آسان نیست زیرا دوربین های مداربسته و تیراندازان ویژه تک تیرانداز در پشت بام ساختمان ایستاده اند. شما یک جاسوس آموزش دیده هستید و تمام ترفندهای فرار از زندان را به این شکل بلدید. رمز عبور را بشکنید و شب آینده از سلول شکنجه خود فرار کنید. نگهبانان را یکی یکی مثل یک مامور حرفه ای واقعی بکشید. مراقب باشید سر و صدا ایجاد نکنید در غیر این صورت آنها هشدار خواهند داد. شما باید با نگهبانان به مبارزه تن به تن بپردازید. آنها به خوبی با اسلحه های مدرن و سلاح های مرگبار مجهز شده اند. آنها برای تیراندازی به شما در این بازی جنگی زندان دو بار فکر نمی کنند.
‏از ذهن خود در این بازی شبیه ساز فرار دیوانه استفاده کنید و رایانه های بسیار ایمن را هک کنید تا آلارم های امنیتی را خاموش کنید. شما یک مامور ویژه اطلاعاتی هستید و این زندان نمی تواند شما را از کشور محبوبتان دور کند. شما باید روزهای زندان را پشت سر بگذارید. از نگهبانان اسلحه بگیرید و شکستن این زندان خطرناک را آسان کنید. در این بازی تیراندازی سوم شخص شما باید برای بقای خود بدوید. از مهارت های مبارزه خود استفاده کنید تا راه خود را آسان و ساده کنید. تیراندازان تیزبین دیوانه اگر شما را در این ماجراجویی فرار واقعی ببینند، شما را خواهند کشت. خود را مانند یک جنگجو بسازید و از دیوارها برای پوشش استفاده کنید. محافظ ها را از پشت در گردنشان بگیرید و به سمت زمین دراز بکشید. از لیزر دوری کنید در غیر این صورت نگهبانان متوجه خواهند شد که شما در سلول خود نیستید و سعی می کنید از ساختمان زندان فرار کنید. آنها دوباره شما را اسیر خواهند کرد و از دفعه قبل بسیار سخت شکنجه تان می کنند.
‏در این بازی شبیه ساز زندانی، شما باید راهی برای شکستن سلول مرگبار پیدا کنید. ماموریت خود را کامل کنید و زندان را در هم بشکنید تا آن را به بهترین داستان فرار در این بازی های جنگی بقا تبدیل کنید. شما یک سرباز اکشن خوبی هستید و می توانید ماجراجویی بقای زندانیان را انجام دهید. امید خود را از دست ندهید و از این مبارزه جنایتکارانه برای خانواده و کشور خود زنده بمانید. دشمن قدرت مبارزه شما را می شناسد، بنابراین از حالت مخفی کاری خود استفاده کنید، به همه آنها شلیک کنید و این طرح غیرممکن فرار از زندان را با موفقیت انجام دهید. سخت بجنگید و با حملات آنها مخالفت کنید. از سلاح های ماشینی سنگین برای تیراندازی استفاده کنید، این کار شما را در زندان شکنی سخت موفق خواهد کرد. این زندان برای اکثر گانگسترها و جنایتکاران تحت تعقیب است نه برای زندانی مانند شما، پس این زندگی در زندان را نداشته باشید و فرار کنید تا زنده بمانید. معمار زندان آنقدر سخت نیست که بتوانید به راحتی مانند یک قهرمان اکشن بدوید. در این بازی ماجراجویی فرار از زندان، شما باید افسر پلیس فاسد را که مسئول دستگیری شماست، بکشید. پس از فرار ماشین پلیس خود را دزدیدند و به سمت مرز رفتند. مانند شاهین از مرز عبور کنید.
‏اجازه ندهید مرز را قفل کنند. شما یک گانگستر جنایتکار نیستید، شما نیروی ویژه ما هستید، پس برای کشور خود بازگردید تا دوباره خدمت کنید.
‏ویژگی های بازی:
‏-> محیط سلولی 3 بعدی شگفت انگیز
‏-> رمز عبور و دوربین های مدار بسته مخفی.
‏->بیش از 20 ماموریت بقای مختلف.
‏->کنترل واقعی و روان با جلوه های شگفت انگیز.
‏->بازی اعتیادآور با گرافیک سه بعدی شگفت انگیز.
‏->تیراندازی با تفنگ واقعی و اکشن مبارزه.
‏ -> برترین جلوه های صوتی واقعی.
‏بازی رایگان بدون نیاز به Wi-Fi فقط این بازی را دانلود کنید و از فرار زندانی لذت ببرید.
‏‏وقت آن است که چیز جدیدی در Update Box پیدا کنید :)
‏✔️سطوح زندانیان جدید اضافه شد.
‏✔️تفنگ ها و تفنگ های جدید.
‏✔️کنترل های بهبود یافته.
‏✔️بازی را آسان کنید.
‏✔️بهبود گرافیک و چند موسیقی جالب اضافه کنید.
‏✔️عملکرد و گیم پلی بازی را بهبود بخشید که تجربه بازی را در همه نوع دستگاه ها افزایش می دهد.

نظرات و امتیاز ها

۲۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ꋫ꒒ꆂꁹꍟ•͜•
٣ روز پیش

بازی نمیدونم مرحله چند بود یه چیزیه ک سیم هس ک یه دکمه هستش ک رو هم باید وایسه من رو مرحله هش گیر کردم ولی بازی خوبیه نصب نمایید بدی هم دارا ک این هس ۱ تفنگ رنگی خیلی گرونه ۲ ت مرحله گیر میکنی

۰ ۰
ماسون
٢٥ اسفند ١٤٠١

عالللللللللللللی هستش من الان این بازی رو میکنم ازستزنده این بازی ممنونم😎😎😎😎😎🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

۱ ۰
ارسام
پریروز

بد نیست آسون

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده