استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Call of WW2 Army Warfare Duty

Call of WW2 Army Warfare Duty

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۲۵
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۱۰
حجم۲۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Global Games Studios
‏‏وظیفه ww2 را با زرادخانه حماسی تاریخ جنگ جهانی در این فراخوان بازی‌های جنگی ارتش انجام دهید.
‏سربازان تشکیل می‌دهند و حمله می‌کنند! شما از استراتژی‌های حمله رعد اسا شدید ww2 برای انجام یک نبرد اکشن کامل استفاده خواهید کرد. با نیروهای ارتش تیرانداز در مرز پیشروی کنید تا بر ضد حملات دشمنان غلبه کنید.
‏به وظیفه جنگی واقعی بازی های رزمی اکشن خوش آمدید. کماندوها به میدان نبرد تیراندازی شدید احضار شده اند. نیروهای نظامی اینجا هستند تا اسلحه های خود را در دست بگیرند تا برای شکوه در نبرد بازی های شلیک بجنگند. برخی از زندانیان جنگ جهانی دوم سعی کردند فرار کنند اما تیم تک تیرانداز ارتش وظیفه خود را انجام داد و آنها را در بازی های تیراندازی گرفتار کرد. در طول سناریوهای ماموریت های جنگ جهانی، شما در دست نیروهای نظامی دشمنان خود گیر خواهید کرد. آنها تک تیراندازها و اسلحه های سنگین با تیراندازان نخبه دارند. شما باید شجاعت مقابله را مانند یک کماندوی واقعی در بازی های جنگی آفلاین داشته باشید. در اینجا مسئله بقای شما مطرح می شود. آیا می توانید تیرانداز مدرن جنگی باشید؟ اکنون شما سلاح های ارزشمندی از بازی های اسلحه دارید. فکر می کنید می توانید تیم تک تیرانداز رقیب را در این فراخوان اکشن شکست دهید؟ آیا می توانید تیراندازی باشید که می تواند تاریخ جنگ جهانی را تغییر دهد؟ شما باید یک استراتژی مرگبار برای فرار از دست گانگسترها داشته باشید. بی برنامه نمانید، رویکردی برای شکست دادن دشمنان خود تا حد مرگ در بازی ww2 داشته باشید.
‏دشمنان خود را با استراتژی‌های اکشن بلیتز در حالت‌های بازی آفلاین نیز تیراندازی کنید. Call of World War برای کماندوهای پرشور لذت واقعی دارد. این یک ماجراجویی عصر مدرن و همچنین با اسلحه و سلاح است. این بازی‌های تیراندازی ww2 دارای ماموریت‌های وظیفه جنگی ارتش با سناریوهای اکشن هستند. در این تیراندازی های شدید، شما باید به عنوان کماندوی واقعی، با تیراندازی شدید دشمنان را از بین ببرید.
‏در این بازی های سرگرم کننده، سلاح های کشنده در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید یک متخصص تیراندازی آفلاین اسلحه واقعی باشید. در ماموریت های هیجان انگیز به ندای وظیفه تیراندازی جنگ جهانی پاسخ دهید. ww2 مدرن ماجراجویی سه بعدی واقعی را با زرادخانه نامحدود و اسلحه های تک تیرانداز ارائه می دهد.
‏آسان نگیرید! این میدان نبرد شلیک است که مهارت های وظیفه جنگجوی کماندویی شما را فرا می خواند. راه های شما به این سادگی که به نظر می رسند نیست. گاردهای دشمن وظیفه حمله ضد جنگی ویژه ای دارند تا شما را در این بازی تیراندازی سرگرم کننده واقعی در آغوش بگیرند. بنابراین برای مقابله با دشمنان خود از طریق یک سیاست مرگبار، جنگ استراتژیک WW2 را انجام دهید. از میان مجموعه عظیمی از سلاح های گرم و اسلحه های تک تیرانداز مدرن را انتخاب کنید. در این بازی اکشن از نورافکن ها و چشمان محافظان دشمن فرار کنید و به تماس WW2 پاسخ دهید.
‏جوخه تک تیرانداز جنگ جهانی کلیدی در برابر برج های دیده بانی دشمنان خواهد بود. از تیراندازی با اسلحه در برابر امواج بزرگتر ارتش استفاده کنید. به عنوان یک جوخه تیراندازی بجنگید! تیم خود را در بازی های اکشن جنگجو پوشش دهید. غیرممکن را تصور کنید! شما آخرین امید برای بقای ملت هستید.
‏در بزرگترین جنگی که جهان تاکنون دیده است، یک ژنرال ارتش شوید! در ماموریت های مخفیانه بازی های ww2 تنظیم شده است. اسلحه خود را بردارید و با نبرد استراتژیک در این بازی آفلاین با ماموریت های سرگرم کننده تیراندازی، اقدامات قهرمان ناجی را انجام دهید. جایی برای اشتباه نیست! تمام ماموریت های جنگی را با مهارت های تیراندازی با اسلحه خود انجام دهید. '

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
가치 있는
٢١ بهمن ١٤٠٠

عالی

۰ ۱
Ali
٢ آبان ١٤٠٠

زیاد جالب نیست نهایتا همون سه امتیاز رو میدم تو مرام ما تاجیا نیست زحمت کشیدن سازنده بازی رو نادیده بگیریم

۴ ۳
محمد008
٢٧ مهر ١٤٠٠

اولش که نصب کردم یه سری صحنه هایی میوورد که گفتم خدایا چجوری با 36 مگ میشه شاهکار درست کرد بعد لودینگ دیدم گرافیکش از یه بازی 20 مگی هم ریدمال تره

۷ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده