استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
NY City Bank Robbery Gangster

NY City Bank Robbery Gangster

نسخه۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۲۳
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۰
حجم۷۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Torque Gamers
‏‏*** اکنون رایگان نبرد پلیس گانگستر سرقت از بانک شهر نیویورک را دانلود کنید ***
‏به تیم سرقت دلقک بپیوندید تا هرج و مرج را گسترش دهید و پول نقد و طلا را با کیسه های پول از گاوصندوق بانک شهر به سرقت ببرید. جوخه پلیس ایالات متحده تمام تلاش خود را برای تعقیب ارباب دزدی که هیچ سرنخی از هیچ صحنه جرمی باقی نگذاشته است، می کند. طرح اصلی سرقت بانک در شهر نیویورک به تیم پلیس اجازه دهید مخفیگاه شما را جستجو کند. کارتل مکزیکی چیزهایی را در گاوصندوق بانک مرکزی نیویورک پنهان کرده بود. آنها تیم هوشمند سرقت بانک شما را برای انجام کار نظافت استخدام می کنند. دلقک دزد بانک را هدایت کنید تا تمام پول نقد و طلا را با اطلاعات داده های حساس که می تواند با قیمت بالاتری در بازی سارق بانک شهر نیویورک به فروش برساند، بدزدد.
‏گروه مافیای گانگستر دلقک ها را رهبری کنید و با پلیس نیویورک مبارزه کنید تا بانک مرکزی را غارت کنید. نبرد پلیس را در این بازی پلیس و دزد با باند دزدی دلقک آغاز کنید. با تیم پلیس ایالات متحده مبارزه کنید و سریال سرقت خود را کامل کنید. ماشین را به بانک نیویورک برانید و با از بین بردن تمام دوربین‌های امنیتی، پارامتر را ایمن کنید. ترس خود را در شهر جنایت گسترش دهید، برای تعقیب و دستگیری تیم دزدی دلقک خود، پلیس فوق العاده را شکست دهید. نبرد حماسی را بین قهرمان پلیس هوشیار و جوخه سرقت از بانک دلقک آغاز کنید. این بازی اکشن و تیراندازی را انجام دهید، تیم امنیتی بانک را قفل کنید و پارامتر صحنه جرم را تمیز کنید. یک کارآگاه پلیس زمان خود را برای طرح B به بانک نیویورک رساند. کار کامل برای سرقت از بانک نیویورک ما نمی توانیم با کارتل مکزیکی وارد جنگ شویم.
‏شما نمی توانید دستگیر شوید و هیچ مدرکی که شما را به پشت میله های زندان در زندان ببرد. قبل از رسیدن نیروهای SWAT به صحنه جرم فرار کنید. پس از دزدی موفقیت آمیز، تنها چیزی که نیاز دارید برای رسیدن به خانه امن بدون گیر افتادن توسط ماشین های گشت پلیس نیاز دارید. ماموریت شما به عنوان قهرمان افسر پلیس این است که مجرمان دلقک سرقت ترسناک را از ماموریت سرقت خود منع کنید. با شکستن سنگر پلیس و نوار سنبله، شما دزدان را از زندان دور کنید. از قدرت آتش و مهارت رانندگی مسابقه ای برای تکمیل ماموریت فرار از بانک و تعقیب و گریز پلیس چالش برانگیز با این جدیدترین بازی NY City Robbery Police Battle Gangster استفاده کنید.
‏تمام بازی‌های مافیایی و بازی‌های سرقت ماشین را فراموش کنید. در جدیدترین بازی پلیس و سارق، آماده سرقت از بانک واقعی و سرقت تمام پول نقد و طلا و فرار از صحنه جرم شوید.
‏ویژگی:
‏کنترل واقعی فیزیک خودرو
‏کنترل های تیراندازی روان سومین فرد
‏ماموریت های چالش برانگیز فرار از ماشین پلیس
‏ماموریت های تیراندازی نفس گیر
‏نیروی پلیس نبرد با سلاح های گرم مدرن
‏ >گروه اصلی دزدان را برای شغل بانکی هدایت کنید
‏ماموریت های تیراندازی شدید
‏قهرمان پلیس هوشیار پلیس را با قدرت آتش و سلاح های موجود در زرادخانه خود شکست دهید. یک بازی شگفت انگیز با خط داستانی جذاب و سواری هیجان انگیز. دزدان بانک دلقک خود را از دست پلیس پلیس ایالات متحده خارج کنید و آنها را از شر قانون و اجرای قانون در امان نگه دارید. باجه نقد را تمیز کنید، کلیدها را از مدیر بانک دریافت کنید و هر کاری که در ذهن نابغه جنایتکار شما می آید را در بازی نبرد پلیس گانگستر سرقت از بانک نیویورک انجام دهید.

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ༺༽ᏒᎯⅅiN⃗༼༻
٢٧ خرداد ١٤٠٢

‏✓ کیفیت خوب ‏✓ هیجان ‏✗ کوتاه ‏✗ دوست هات هیچکاری نمیکنن راحته و من اینو تو بیست دقیقه تموم کردم

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر کاربر ناشناس
١٩ آذر ١٤٠١

خیلی بده

میپسندم۸ نمیپسندم۸
عکس کاربر روانی
٢٦ خرداد ١٤٠١

خوب بود ولی...... هیچی نمی خوام نسبت بازی بدبین بشین باتشکر

میپسندم۲۱ نمیپسندم۱۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده