استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Ertugrul Ghazi Battle Warrior

Ertugrul Ghazi Battle Warrior

نسخه۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۰۵
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۳۰
حجم۹۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Torque Gamers
‏‏به جنگجوی نبرد ارطغرول غازی، قهرمان جنگ با شمشیر امپراتوری بزرگ عثمانی خوش آمدید: که پایه و اساس یک امپراتوری قوی ترکیه را بنا نهاد. بازی نبرد Ertugrul Gazi یک بازی فرهنگی حماسی است که در آن مهارت های واقعی مبارزه با شمشیر و مهارت های حرفه ای تیراندازی با کمان را با سرگرمی اسب سواری نشان خواهید داد. در این بازی امپراتوری عثمانی با نبرد با تیغه، نبرد با تبر، نبرد با نینجا و بسیاری موارد دیگر، قلعه‌های دژ دشمنان بی‌رحم را فتح کنید.
‏ارتش اسپارتی خود را بازسازی کنید تا در نبردهای امپراتوری جهان باز در برابر جنگجویان بی‌رحم و سنگر مغول پیروز شوید. جنگجویان صلیبی در این بازی آفلاین اسب سواری با یک قهرمان جنگی حماسی از قبیله نجیب کای از اوقات عالی خود لذت ببرید. به عنوان یک جنگجوی شجاع عثمانی، وظیفه شما این است که برای شکوه و غرور قبیله کای، سوار بر اسب شوید و با مغول های بی رحم مبارزه کنید. این بهترین فرصت برای شماست که مانند قهرمان رویایی خود Ertugurl Gazi و پسر شجاعش Kurlus Osman Gazi بجنگید.
‏شما همچنین می توانید با نشان دادن مهارت های تیراندازی با کمان و مهارت های حرفه ای شمشیر خود در این بازی جنگی حماسی به خلیج ارطغرول تبدیل شوید. در این نبرد حماسی امپراتوری عثمانی، یک استراتژی جنگی قوی علیه گروه های جنگی ظالم به فرماندهی ارطغرول بیگ ایجاد کنید. هر یک از سربازان دشمن را در صحنه جنگ میدان نبرد بکشید و در این جنگ تخریب حماسی گلادیاتورها یک قهرمان واقعی بازمانده باشید. از این بازی اسب‌سواری با شخصیت‌های واقعی قبیله کای که در درام Ertugurl Gazi و همچنین آهنگ‌ها و آهنگ‌های زنگ Ertugurl غازی ارائه می‌شوند، لذت ببرید.
‏برای بازگرداندن پادشاهی تاریخی عثمانی‌های خود آماده شوید تا این مبارزه حماسی بی‌پایان معبد را به پایان برسانید. نقاط ضعف دشمنان خود را شناسایی کنید و یک استراتژی جنگی قوی برای از بین بردن جنگجویان مخالف غالب در این درگیری شبیه سازهای جنگ بزرگ ایجاد کنید. روحیه جنگندگی خود را قوی نگه دارید و با شکست دادن دشمنان بی رحم خود افتخار و افتخار کسب کنید. با یک ارتش صلیبی قوی بجنگید و آنها را در محل نبرد بکشید. در نبرد حماسی پادشاهی پیروز شوید تا قلعه های مستحکم واقعی دشمنان را در بازی های مبارزه با شمشیر ارطغرول غازی به دست آورید.
‏نویسندگان مقالات زیادی در مورد قهرمان شجاع شمشیرباز به نام ارطغور غازی که پدر کرلوس امپراتور بزرگ عثمانی بود نوشته اند. عثمان قاضی. مردم همچنین فصل درام غازی Ertugurl را قبلا و اکنون فصل 2 عثمان غازی را از تلویزیون تماشا می کنند. این بازی Ertugural Ghazi 3d مخصوص کسانی است که می خواهند مانند او یک قهرمان واقعی مبارزه با شمشیر باشند. فقط در این بازی مبارزه با تمپلارها، پادشاهی خود را دانلود کرده و بسازید. فراموش نکنید که پس از انجام این بازی سه بعدی حماسی 300 به ما امتیاز دهید.
‏ ویژگی های Ertugrul Ghazi Battle Warrior:
‏- محیط سه بعدی واقع گرایانه با قلعه های واقعی و میدان های نبرد باستانی امپراتوری عثمانی
‏- مهارت های اسب سواری خود را آزاد کنید و از ماجراجویی کابوی خود با اسب واقعی لذت ببرید
‏- مهارت های حرفه ای خود را در تیراندازی با کمان با تیراندازی به ارتش مخالف با هدف عالی نشان دهید
‏- حالت های دوربین سه بعدی چندگانه به اجرای عالی استراتژی جنگ کمک می کند
‏- گیم پلی چالش برانگیز مهارت های مبارزه با شمشیر و شبیه ساز اسب خود را در این بازی آفلاین mount & blade آزمایش کنید

نظرات و امتیاز ها

۳۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیر حسین
١٧ آبان ١٤٠١

دانلود نکنید بازی بدرد نخوری بدرد نمی خوره

میپسندم۲۲ نمیپسندم۹
عکس کاربر ۴۷۹۲۱۷
١٩ مرداد ١٤٠٢

خیلی خسته کننده س

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ایمان
٦ تیر ١٤٠٢

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بدهست

میپسندم۴ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده