استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Gladiator Arena Glory Hero

Gladiator Arena Glory Hero

نسخه۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۰۶
تعداد دانلود۴۸ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۵۷
حجم۸۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Torque Gamers
‏‏شکوه میدان گلادیاتور افراطی باشید و به عنوان بهترین شمشیر جنگجو مبارزه کنید. در حالت آرنا با نیروهای دشمن درگیر شوید تا تاکتیک نبرد خود را تمرین کنید، سپس گلادیاتور خود را ارتقا دهید و بهترین زره و سلاح را تجهیز کنید و برای شکست دادن گلادیاتورهای در دست در صحنه تاریخ قدم بگذارید. هر نبرد رقبای شما قوی تر می شوند. فراموش نکنید که بهترین سلاح را بردارید و قهرمان خود را در این بازی مبارزه ای و استراتژی باورنکردنی بالا ببرید. با دیگر جنگجویان قوی بازی کنید و توانایی خود را برای پیروزی ثابت کنید.
‏برای خون، پادشاهی و شکوه خود در میدان نبرد شدید بجنگید. دنیای امپراتوری باستانی را با مبارزه در عرصه های معروف آن تسخیر کنید. از مخفی کاری برای شکست دادن آنها استفاده کنید. ویژگی های خود را ارتقا دهید و به بهترین جنگجو در کل امپراتوری پادشاهی تبدیل شوید. مورتال، به بهترین جنگجویان مبارز در نبرد گلادیاتورها بپیوندید! در قهرمان عرصه گلادیاتور، می‌توانید بهترین انواع سلاح‌ها و منابع بازی را باز کنید و از آن استفاده کنید. استراتژی خود را برنامه ریزی کنید و سایر مبارزان را شکست دهید.
‏تیم جنگنده خود را به نبرد حماسی علیه امپراتوری در بهترین بازی مبارزه و استراتژی هدایت کنید. استراتژی نبرد خود را بسازید و دشمنان را از سراسر جهان شکست دهید. حالت بازی رویداد آنلاین را بازی کنید و با اقدامات بی حد و حصر روبرو شوید. با مهارت‌های منحصربه‌فرد جنگ با شمشیر، سربازان رزمی گلادیاتور خود را ارتقا دهید و تمام سلاح‌ها را به دست آورید.
‏با یک استراتژی خوب برنامه‌ریزی شده وارد نبرد شوید: در قهرمان امپراتوری گلادیاتور. شما قهرمان پادشاهی خود هستید. جدای از مبارزه در میدان جنگ با سلاح های مختلف و در برابر انبوهی از دشمنان، شما همچنین می توانید جنگنده ها را بخرید و بفروشید و آنها را به بهترین مبارزان امپراتوری روم در این بازی مبارزه ای و استراتژی باورنکردنی تبدیل کنید.
‏شروع کنید. با یک آکادمی کوچک آموزش گلادیاتور، و رشد در قدرت و نفوذ. بهترین رزمندگان را استخدام کنید، آنها را به طور مداوم آموزش دهید و مهارت های ویژه آنها را تقویت کنید. در نبرد اسلحه به دست آورید، آن را کامل کنید و یک سلاح جدید بسازید. استراتژی بی نظیر خود را برای توسعه امپراتوری روم برای شکوه میدان گلادیاتور خود بسازید.
‏هر سطح مواردی برای بازیابی سلامتی یا به دست آوردن توانایی یا استقامت دارد. به خصوص زمانی که انرژی سلامتی خود را از دست می دهید، سعی کنید فورا یک «موارد بهداشتی» پیدا کنید. برای بقای شما در عرصه گلادیاتور اهمیت حیاتی دارد. در غیر این صورت، پس از آخرین حمله شمشیر، جنگجوی بزرگ، اسپارتاکوس نبرد گلادیاتورها، شهرت و شکوه خود را در برابر دشمنان امپراتوری روم از دست خواهد داد.
‏مهارت های جدید مبارزه با شمشیرها را بیاموزید، اما همچنین برای محافظت از خود در این بازی پادشاهی فانتزی آماده شوید. . در حالی که اکثر بازی های RPG در گزینه های شخصیت های متحرک محدود هستند، گلادیاتورهای کوچک دارای طیف گسترده ای از لباس ها، مهارت ها و بسیاری از سلاح ها و زره های منحصر به فرد از جمله سلاح های قرون وسطایی هستند. از این موارد و موارد دیگر می توان برای محافظت یا حمله به دشمنان خود استفاده کرد!
‏به استاد خانه گلادیاتور تبدیل شوید! از استراتژی هوشمند برای ساختن، آموزش و تجهیز تیم گلادیاتورهای خود برای مبارزه برای طلا و شکوه استفاده کنید!
‏ ویژگی های Gladiator Arena Glory:
‏از روح خود دفاع کنید، شجاع باشید اسپارتاکوس قهرمان شما
‏از جنگیدن و شکست دادن دشمنان خود لذت ببرید!
‏در بهترین عرصه امپراتوری روم به پیروزی برسید.
‏همه سلاح ها را به دست آورید و مهارت های منحصر به فرد مبارزه با شمشیر را ارتقا دهید.
‏بهترین استراتژی نوبتی را به صورت 3 بعدی بازی کنید. بازی

نظرات و امتیاز ها

۵۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی
١٧ اسفند ١٤٠٢

خیلی بده نیاید بنویسید خوب

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر حسام
١٢ دی ١٤٠٢

هیچ وقت این بازی رو نسب نکنید

میپسندم۵ نمیپسندم۲
عکس کاربر گیم پلاس
٢ دی ١٤٠٢

بدک نیست درواقع اصلا توقع زیادی به هیچ وج نداشته باشید واقعا این بازی چی تو خودش فکر کرده که رفته زره های بازی اسکایریم که یکی از بهترین گیم های جهانه رو اورده تو بازیش مثل عکسایی که گذشته هم نیست

میپسندم۵ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده