استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Flying Car Simulator- Car Game

Flying Car Simulator- Car Game

نصب در حال دریافت
نسخه۶۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۳
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۴۰
حجم۶۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Super Speed Games
‏‏به شبیه‌ساز رانندگی ماشین پرنده و بازی‌های هیجان‌انگیز شیرین کاری ماشین پرنده، بازی‌های ماشین مگا رمپ و ماشین رانندگی مسابقه‌ای پرواز Flying Car Driving 2020 - بازی شبیه‌ساز رانندگی واقعی خوش آمدید. تجربه بازی‌های واقعی ماشین پرنده یا بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی با ماشین شهری یا بدلکاری‌های غیرممکن با ماشین را در ماجراجویی تجربه کنید؟ آیا در حال حاضر بازیکن بازی های بدلکاری اتومبیلرانی پرنده هستید؟ آیا می‌خواهید بازی‌های شبیه‌ساز ماشین پرنده جدید را با ایده‌های جدید رانندگی ماشین پرنده بازی کنید که در آن مأموریت‌های مختلف رانندگی شدید اتومبیل را تجربه می‌کنید؟ اگر بله، با ترکیبی از شبیه‌ساز ماشین پرنده واقعی و شبیه‌سازی رانندگی ماشین مگا رمپ شدید، وارد این بازی‌های رانندگی ماشین پرنده شوید. شما 25 ماشین اسپورت فرمولا را در گاراژ ماشین پارک کرده‌اید، ماشین توربوی پرسرعت را از گاراژ ماشین انتخاب کنید و بیایید با سرعت نامحدودی از جاده‌های غیرممکن شهر ما رانندگی کنیم. پشت چرخ های ماشین جدید gt خود قرار بگیرید و سفر ماموریت های هیجان انگیز و چالش برانگیز شبیه ساز ماشین را آغاز کنید. شما تفاوت بین سایر بازی های ماشین مگا رمپ و بازی های مسابقه ماشین های پرنده و این بازی رانندگی شیرین کاری ماشین پرنده را احساس خواهید کرد. بازی بدلکاری رانندگی با ماشین پرنده واقعی یک ماجراجویی شبیه‌ساز ماشین پرنده است که مجهز به ماموریت‌های شیرین کاری دیوانه‌وار در پرواز و ماموریت‌های شیرین کاری‌های مسابقه‌ای شدید مانند بازی جدید مسابقه ماشین پرنده در مسیرهای غیرممکن است.
‏در این شبیه‌ساز رانندگی ماشین پرنده بازی شما دارای انواع ماموریت های چالش برانگیز ماشین پرنده هستید. دو نوع ماموریت ماشین پرنده در این بازی های شبیه ساز ماشین پرنده، ماموریت های رانندگی جاده های شهری ایالات متحده و ماموریت های ماشین پرنده جهان باز وجود دارد. در ماموریت‌های رانندگی در جاده‌های شهری ایالات متحده، ماموریت‌های مختلف محیط شهری دارید، که در آن باید ماموریت‌های محدودیت سرعت و شیرین کاری‌های شهری را از طریق ماشین‌های gt انجام دهید. انواع ماموریت های چالش برانگیز شبیه ساز رانندگی ماشین وجود دارد. به ماشین مسابقه خود سرعت دهید و با رقبای خود مبارزه کنید تا زمانی که ماشین دشمن خود را نابود کنید. در ماموریت های بازی شبیه ساز ماشین پرنده، شما باید از حلقه های متعدد با ماشین پرواز کنید و به ماشین های پرنده دیگر در آسمان شلیک کنید.
‏این بازی رانندگی ماشین پرنده، هیجان شگفت انگیز پرواز در شهر بزرگ را به شما می دهد. هنگام رانندگی در ساختمان های بلند آسمان، شهر را کاوش کنید. سرعت ماشین خود را با یک افکت تقویتی افزایش دهید تا ماموریت های خود را در زمان مشخص انجام دهید. وقت آن است که مهارت های رانندگی خود را آزمایش کنید، بنابراین واقعی ترین ماشین ها را از گاراژ رانندگی کنید و عنوان بهترین راننده ماشین را در فروشگاه بازی به دست آورید. ماشین خود را سفارشی کنید و به روز کنید تا فیزیک شدید رانندگی ماشین را بهبود بخشید. بازی‌های ماشین پرنده را با دوستان و خانواده خود بازی کنید و بازخورد ارزشمند خود را ارائه دهید.
‏Flying Car Driving 2020 - شبیه‌ساز رانندگی واقعی
‏=> کنترل‌ها و فیزیک واقعی خودرو
‏=> محیط و گرافیک با کیفیت بالا
‏=> ماموریت های هیجان انگیز اکشن

نظرات و امتیاز ها

۴۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
👑👑👑
١ اردیبهشت ١٤٠٢

اصلا بالا نمیاره خیییلی بد دانلود نکنید

۳ ۷
AMIR M
٢٢ فروردین ١٤٠٢

‏✓ عالی من همه ماشین هارا دارم

۱۳ ۱
دختر کفشدوزکی
٣ دی ١٤٠١

‏✓ بازی آفلاین ‏✓ ماجراجویی و رانندگی ‏✓ مسافر زنی است ‏✗ حجم زیاد ‏✗ مراحل تکراری بازی خوبیه واقعا بازی خوبه ماشین پرواز میکنه ۵ ستاره حتی کمشه 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟 کارای هستم

۴۹ ۱۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده