استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۱.۲۶
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۰/۱۸
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۳۵
حجم۹۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Lion Studios
‏‏زامبی ها حمله می کنند و فقط شما می توانید از شهرها در برابر نابودی کامل دفاع کنید! با بهترین زرادخانه ای که می توانید از آن استفاده کنید ، دروازه را محاصره کنید. این بازی دلپذیر ، آسان برای بازی ، اما دشوار برای استاد بازی زامبی گسترده ، مهارت های کشیدن ، تمرکز و ضربه زدن را به شما آزمایش می کند. سلاح های عظیم مانند حصار برقی ، حملات هوایی و حتی یک DOG توانا را باز کنید! آیا می توانید قاتل زامبی نهایی باشید و شهر را نجات دهید؟

ویدئو معرفی بازی

‏این بازی بسته بندی شده عمل بیکار ، رقت شما را آزمایش می کند. انبوهی از زامبی بی امان ادامه می دهد و دفاع از این شهر بر عهده شماست! تا چه حد می توانید آن را بسازید؟ آیا آنچه دارید طول می کشد تا آنها را خراب کنید؟ توپخانه خود را با پولی که از قتل موج های زامبی ها کسب می کنید ، ارتقا دهید. از مکان و زمان دفاع کنید و مکانهای مختلف را از یورش حمله کنید. بیشتر شما را به چالش کشیدن بازی بیشتر می شود! اکنون ماجراجویی خود را شروع کنید! تنها موردی که باید از خود بپرسید این است: آیا می توانید CRAZY MODE را اداره کنید؟
‏ویژگی های بازی:
‏1. حالت دیوانه
‏این بازی بیکار دارای عملکرد پر از آدرنالین است ، و اصلاً ذکر دیوانه حالت نیز ذکر نشده است. انبوه قوی تر و سخت تر می شود. در صورت نزدیک شدن به دروازه ، زنگ هشدار خاموش می شود. آیا می توانید آرام باشید و از شهر دفاع کنید؟ یا ضرر خواهید کرد؟
‏2. نبرد هیولا افسانه ای
‏همه آنها را بکشید! این همه چیز شما را به سقوط هیولا رئیس بزرگ حماسه حمله به شهرستان ها طول می کشد!
‏3. برای هدیه های شگفت انگیز وارد شوید
‏برای پیشرفت به راهنمایی نیاز دارید؟ هرچه بازی و دفاع بیشتری داشته باشید ، جوایز شما بهتر می شود.
‏4- موارد خود را مرتب کنید
‏هرچه پول بیشتری بکشید بیشتر می کشد. هرچه درآمد بیشتری داشته باشید تجهیزات شما بهتر می شود. فقط در این صورت شما به بهترین قاتل زامبی در شهر تبدیل خواهید شد.
‏5. مهارت ها و سلاح های منحصر به فرد برای باز کردن قفل!
‏اوقات ناامید کننده خواستار اقدامات ناامید شده است؟ توانایی های ویژه مانند حملات هوایی یا حصار برقی را برای تبخیر مردگان باز کنید. هسته‌ها را فراموش نکنید.
‏زمان آن رسیده است که به قهرمانی تبدیل شوید که هدفش تبدیل شدن و شروع به دفاع از جهان بود. این بهترین شبیه ساز زامبی است که در آنجا وجود دارد. هرگز یک لحظه کسل کننده را با این آسان برای یادگیری و بازی آسان برای بازی که تقریباً غیرقابل تحقق است از دست ندهید. ماموریت خود را شروع کنید و هرگز از بین نبرید!
‏در صورت داشتن هر گونه بازخورد ، به https://lionstudios.cc/contact-us/ مراجعه کنید ، در مورد ضرب و شتم یک سطح نیاز به کمک دارید یا ایده های خارق العاده ای را که دوست دارید در بازی مشاهده کنید ، داشته باشید!
‏از استودیویی که Happy Glass ، آقای Bullet و Ink Inc را برای شما به ارمغان آورد!
‏برای دریافت اخبار و به روزرسانی در مورد دیگر عناوین برنده جایزه ما ، ما را دنبال کنید.
‏https://lionstudios.cc/
‏Facebook.com/LionStudios.cc
‏Instagram.com/LionStudioscc
‏Twitter.com/LionStudiosCC
‏Youtube.com/c/LionStudiosCC
Bug Fixes

نظرات و امتیاز ها

۳۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر nima
٢٣ بهمن ١٤٠١

عالی بود من همه ی تفنگ هارا دارم ولی میخواهم حذفش کنم چون که قبلن ی بازی داشتم که باید هیولاهارا می کشتی و بهت سکه می داد.

میپسندم۱۱ نمیپسندم۵
عکس کاربر ويجاتو
٣ دی ١٤٠١

خیلی خفن نصب کن میفهمی چی میگم

میپسندم۱۲ نمیپسندم۷
عکس کاربر amir
٧ دی ١٤٠٢

بازی خوبی است

میپسندم۴ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده