خانه بازی کودک
Jungle Animal Hair Salon 2 - Tropical Beauty Salon

Jungle Animal Hair Salon 2 - Tropical Beauty Salon

تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۵۲
حجم۸۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده TutoTOONS
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏به استوا سفر کنید و به حیوانات فشن دوست جنگل سلام کنید: ایمی پلنگه (Amy)، سارا فیله، جیزل گور خر (Gizelle)، مایا میمونه و 'توکان رزا'. هر حیوان در جنگل ظاهر و زیبایی خاص خودش را دارد، اما همه‌ی آنها در تابستان نیاز به سالن زیبایی حیوانات برای مد های تابستانی دارند.
‏ - امی پلنگه می‌خواهد فوق‌العاده زیبا به نظر برسد. آرایش صورت، مدل مو و لباس‌های زیبایی را برایش انتخاب کنید.
‏ - سارا فیله عاشق آب و حمام آب گرم است و می‌خواهد در تعطیلات لباس‌های ساحلی بپوشد. موهایش را مدل دهید و ناخن‌اش را طراحی کنید.
‏ - جیز گور خر برای مدل موها و لباس‌های جالب بی‌صبرانه منتظر است. او را به یک اسب تک‌شاخ زیبا تبدیل کنید.
‏ - مایا میمونه عاشق بازی در جنگل است و همیشه هم کثیف می‌شود. به او کمک کنید تا با مهارت‌ها و استعداد شما در مد دوباره به زیبایی قبلی‌اش برگردد.
‏ - یک جشن عالی را برای توکان رزا بسازید. پرها و منقار هایش را تزیین کنید.
‏ درباره‌ی TutoTOONS:
‏ این بازی برای کودکان ساخته شده تا خلاقیت بچه ها را تقویت کرده و به آنها کمک کند تا در کنار بازی کردن با بازی ای که دوستش دارند، یاد هم بگیرند. بازی های سرگرم کننده و آموزشی TutoTOONS در تلاش اند تا تجربه ی استفاده از تلفن همراه را به شکلی کاملا ایمن و بدون استرس را برای میلیون ها کودک در جهان به ارمغان بیاورد.
Make new fruit slushies!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟