خانه برنامه کسب و کار
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۱۶۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده Uber Technologies, Inc.
‏‏راننده UBER - APP برای رانندگان
‏- کمک به مردم در اطراف شهر خود حرکت می کند و پول خود را در برنامه خود می گیرد. هر زمان که بخواهید رانندگی کنید، Uber یک راه انعطاف پذیر برای پول اضافی در شرایط شما ارائه می دهد. هیچ دفتری، هیچ رئیس نیست
‏- دانلود درایور برنامه Uber، و ثبت نام برای رانندگی در برنامه. ما شما را از طریق مراحل راهنمایی می کند و هنگامی که همه شما برای رانندگی آماده هستید، به شما اطلاع می دهد.
‏جاده جاده
‏- برنامه ارائه می دهد آخرین ویژگی های است که به شما کمک می کند تا در رانندگی و کسب درآمد تمرکز کنید.
‏- ما توضیح خواهیم داد که چگونه از برنامه استفاده می کنیم، ناوبری اختیاری و پشتیبانی را ارائه می دهیم و به شما اطلاع می دهد که فرصت های ویژه ای برای ایجاد بیشتر وجود دارد. هر سفر شما به طور کامل توسط GPS برای امنیت و ایمنی ردیابی می شود.
‏دستمزد گرفتن
‏- شما می توانید ببینید که چقدر شما را در هر زمان پس از هر سفر ساخته شده است. شما به طور مستقیم به حساب بانکی خود هر هفته پرداخت می کنید و یا پول نقد را در هر سفر دریافت می کنید، بسته به کشور مورد استفاده شما.
‏* این برنامه معمولا با استفاده از 2 گیگابایت اطلاعات در هر ماه. با استفاده از ناوبری می توانید عمر باتری گوشی شما را کاهش دهید.
We update the Uber Driver app as often as possible to make it faster and more reliable for you. This version includes several bug fixes and performance improvements.

Love the app? Rate us! Your feedback keeps the Uber Driver engine running.
Have a question? Tap Help in the Uber Driver app or visit help.uber.com.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟