خانه برنامه آشپزی و رستوران
Uber Eats: Food Delivery

Uber Eats: Food Delivery

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۴۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آشپزی و رستوران
سازنده Uber Technologies, Inc.
‏‏هر غذایی از هر رستورانی که میخواهید سفارش دهید! سرویس پیک رستورانی اوبر سفارش شما را در کمترین زمان ممکن به دست تان خواهد رساند.
‏غذایی که میخواهید
‏اوبر با بیش از صدها رستوران در شهر شما قرارداد همکاری دارد و این یعنی شما با استفاده از این اپلیکیشن و در کمترین زمان ممکن میتوانید سفارش تان را دریافت کنید.
‏سرعتی که انتظارش را دارید
‏از درون همین اپلیکیشن میتوانید لیستی از رستوران های اطراف تان که با اوبر قرارداد دارند را دیده و از آنها سفارش غذا بدهید. بعد هم در کمترین زمان ممکن سفارش تان را دریافت کنید.
‏سرویسی که عاشقش هستید!
‏وقتی میخواهید سفارش تان را ثبت کنید قیمت کل آن را که شامل قیمت غذای سفارش داده شده به اضافه هزینه حمل میشود را خواهید دید. نیازی به انعام نیست! کافی است فقط مبلغ سفارش تان را از طریق حساب کاربری اوبر خود بپردازید و سفارش تان را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
‏شهرهایی که سرویس پیک رستورانی اوبر در آنها ارائه میشود
‏این شهرها عبارتند از آکلند، بانکوک، بوگوتا، بروکسل، دوبی، هنگ کنگ، سائو پائولو، سنگاپور، استکهلم، تایوان، توکیو، مادرید، میلان، مسکو، مومبای، وین، ورشو و شهرهای آمریکا، استرالیا، کانادا، انگلیس، فرانسه، مکزیک، هلند و آفریقای جنوبی
‏‏ما برنامه uder eats را هرچه بیشتر به روز می کنیم تا سریعتر و قابل اعتمادتر برای شما باشد.

‏برنامه را دوست داری؟ به ما رای دهید! بازخورد شما باعث می شود که uber غذا بخورد

‏سوالی دارید؟ با ضربه زدن به کمک در برنامه uber eats از help.ubre.com بازدید کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟