خانه برنامه ابزارهای کاربردی
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۸
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Ulf Dittmer
‏‏فاصله زمانی تا سرور که با عنوان پینگ شناخته می‌شود از مهم ترین فاکتورها در محاسبه سرعت اینترنت محسوب می شود.
‏ این برنامه بسیاری از اطلاعات اینترنت شما را تشخیص داده و نمایش می‌ دهد. فاصله زمانی تا سرور، دی ان اس، مشکلات هویز، نمایش ،مشکلات اچ تی تی پی ، ردیابی ریشه با مراجعه‌ ای به موقعیت جغرافیایی آدرس، بررسی باز بودن ورودی‌ ها، بررسی میزبان برای گزارش و کدنویسی ، مشاهده موقعیت مکانی میزبان بررسی قابلیت دسترسی، همچنین نمایش اطلاعاتی از منبع اینترنت و نوع اتصال دستگاه با ارائه، گزینه راه‌اندازی اینترنت محلی، گزینه هشدار محدودیت استفاده از اینترنت و شامل ویجت صفحه اصلی برای اتصالات طولانی مدت همه و همه با این برنامه میسر می‌ شوند.
‏ به دلیل انجام خودکار فعالیت‌ها آدرس‌های آی پی و سرور دی ان اس در حافظه برنامه ذخیره می‌شوند.
‏ نتایج را می‌توانید کپی کرده و به افراد مختلف ایمیل کنید یا حتی به صورت متن یا پی دی اف ذخیره کنید.
‏ تاریخچه‌ای از نتایج عملیات‌های اخیر در دسترس خواهند بود که می‌توانید با چپ و راست کشیدن بین عملیات ‌ها جابه‌جا شوید. همچنین امکان تغییر نام سرور، پراکندگی فاصله زمانی و تنظیم شماره‌های ورودی برای شما فراهم خواهد شد.
‏ چرا مجوز جی پی اس؟
‏ نگران ردیابی شدن موقعیتتان نباشید،ردیابی موقعیت فقط در مناطق وسیع مانند کارخانه‌ ها و
‏ دانشگاه‌ ها در زمان اتصال طولانی مدت،برای اندازه‌گیری فاصله زمانی تا سرور مورد نظر است.
‏ همزمان که به طور مداوم اتصال دارید یک پوشه از گوگل ارث ساخته می‌ شود که فاصله زمانی تا سرور را بر حسب منطقه جغرافیایی نشان می‌دهد.
‏ بیشتر مردم به این قابلیت نیازی ندارند پس نگران از دست دادنش نباشید و حتی اگر به آن نیاز پیدا کردید بدانید که پوشه در دستگاهتان ذخیره شده و به جایی یا کسی به طور خودکار ارسال نشده است.
‏ به‌ طور کلی همه نظرات منفی دراین‌ باره بی اساس هستند.
Fixed issue that could cause Subnet Scan to miss hosts, and it now finds more DNS-SD services.

Fixed app crash when StrictMode is active.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟