خانه برنامه تندرستی و تناسب اندام
Twilight 🌅 Blue light filter for better sleep

Twilight 🌅 Blue light filter for better sleep

تنظیم خواب در شب

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تندرستی و تناسب اندام
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۹۷
سازنده Urbandroid (Petr Nálevka)
نسخه۱۲.۰
حجم۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۷/۲۷
‏‏Twilight یک نرم افزار جالب برای کمک به شما در هنگام خوابیدن می باشد. آیا شما در خوابیدن با مشکل مواجهه هستید؟ آیا هنگام شب، قبل از خواب از گوشی اندرویدی خود استفاده می کنید؟ ما نرم افزار Twilight را به شما معرفی می کنیم. تحقیقات اخیر نشان داده است که قرار گرفتن چشم در معرض نورآبی قبل از خواب، ممکن است ریتم طبیعی خواب را برهم بزند و شخص نتواند بخوابد. دلیل این امر، گیرنده نوری در چشم به نام Melanopsin است. این گیرنده های حساس، محدود به یک گروه از نور آبی می شوند و باعث می شوند که چشم تولید ملاتونین را متوقف کند. هنگام صبح، شما طیف آبی گسترده ای را بر روی تلفن همراه خود مشاهده خواهید کرد. هنگام شب، رنگ قرمزی را مشاهده خواهید کرد که می توانید با خیال آسوده بخوابید.

‏– بیش از 2 پروفایل از پیش تعریف شده
‏– زمان انتقال قابل تنظیم
‏– گزینه ای برای خاموش کردن کامل سرویس Twilight در طی زمان های غیر فعال
‏– ویژگی های جدید اغلب برای PRO ارائه می شود.
- Fix for pausing filter when AOD (Always on Dispaly) is shown on Samsung devices (Settings > More > Filter > Don't filtre ambient screens) needs to be enabled
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟