استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه تناسب اندام
Blue Light Filter - Night Mode, Night Shift

Blue Light Filter - Night Mode, Night Shift

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۰
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۸۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده InShot Inc.
‏‏نرم افزار اندروید Blue Light Filter+ Night Mode برای تنظیم نور صفحه نمایش می باشد. اگر می خواهید شب ها به راحتی و بدون خستگی چشم استراحت کنید ما استفاده از این نرم افزار را به شما پیشنهاد می کنیم. این نرم افزار نور آبی صفحه نمایش را کاهش می دهد و رنگ صفحه را به حالت طبیعی تبدیل می کند. برای از بین بردن خستگی چشم و جلوگیری از فشار چشم؛ از این نرم افزار استفاه کنید تا هنگام بازی و خواندن متن در گوشی در هنگام شب و در مکانهای تاریک از چشم شما محافظت گردد.

ویدئو معرفی برنامه

‏این نرم افزار بهترین؛ سریع ترین و ساده ترین نرم افزار برای استفاده در شب می باشد. استفاده از این نرم افزار کیفیت خواب شما را بهبود می بخشد. این نرم افزار دارای تایمر خودکار می باشد و می توانید زمان آن را تنظیم نمایید تا در مدت زمانی که می خواهید نور آبی صفحه نمایش فیلتر گردد. همچنین این نرم افزار به دلیل کاهش نور آبی صفحه نمایش باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود.
‏در این نرم افزار اندروید فیلتری برای تنظیم شدت نور نیز وجود دارد. نرم افزار اندروید Blue Light Filter+ Night Mode دارای حجم کمی می باشد.
‏ 
‏برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Blue Light Filter+ Night Mode:
‏– دارای فیلتر نور آبی
‏– کم کردن نور صفحه نمایش
‏– دارای ۶ رنگ مختلف
‏– جلوگیری از فشار چشم
‏– دارای تایمر خودکار
‏– صرفه جویی در مصرف برق
‏– قابلیت تنظیم شدت فیلتر
‏– نرم افزار سریع و ساده
‏– دارای حجم کم
‏– دارای رابط کاربری آسان
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
● Bugs fixed

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده