خانه برنامه امور مالی
Trust: Crypto & Bitcoin Wallet

Trust: Crypto & Bitcoin Wallet

تعداد دانلود۴۴ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۴۸۳
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده DApps Platform Inc
‏Trust Wallet آسان برای استفاده ، کیف پول چند رمزنگاری است که می تواند با مبادلات غیر متمرکز (پشتیبانی از کیف پول DEX) با آن ارتباط برقرار کرده و تجارت کند.
‏کیف پول رمزنگاری اکنون از رنگ آمیزی روی کیف پول پشتیبانی می کند و به کاربران این امکان را می دهد تا در اثبات سهام (POS) و اثبات سهام (DPOS) اثبات شده پاداش کسب کنند. کاربرانی که مایل به جلوگیری از استخراج کریپتو یا استخراج بیت کوین هستند ، هم اکنون می توانند از Trust Wallet برای کسب پاداش با به روزرسانی های منظم برنامه استفاده کنند تا از پول نقد / پایدار / پول الکترونیکی و ارزهای رمزنگاری شده بیشتر پشتیبانی کنند ، در حالی که کاربران می توانند بیت کوین را بخرند / cryptocurrency را بطور مستقیم از Crypto خریداری کنند. کیف پول با طیف گسترده ای از گزینه های پرداخت در دسترس است.
‏Trust Browser یک مرورگر تمام عیار Web3 است که به شما امکان می دهد مستقیماً از برنامه کیف پول رمزنگاری با برنامه های غیر متمرکز (DApp) در تعامل باشید.
‏نکات برجسته کیف پول Crypto:
‏- کیف پول Binance - فروشگاه BNB
‏- با Binance DEX (کیف پول DEX) / Binance Chain / پشتیبانی BEP2 / شبکه کیبر ارتباط برقرار کنید
‏- کیف پول Ethereum: علائم مبتنی بر ERC20 / ERC223 / ERC721 را از ICO یا airdrop ذخیره کنید. قیمت گاز ، حد مجاز گاز و داده / پیام را به روشی ساده و آسان برای پیکربندی کنید
‏- امنیت درجه نظامی. Trust Wallet دارای یک سیستم ممیزی امنیتی کامل برای ارسال ، دریافت و ذخیره چندین دارایی الکترونیکی الکترونیکی و دیجیتال با کنترل کامل بر کلیدهای خصوصی شما است. از بودجه های رمزنگاری خود با شماره پین ​​و بیومتریک محافظت کنید.
‏- کیف پول بیت کوین و کیف پول چند رمزنگاری! سکه های الکترونیکی / پایدار و دارایی های دیجیتال خود را ارسال ، دریافت ، ذخیره و پیگیری کنید.
‏- اعتماد به زیرساخت های بدون سرور Wallet اطمینان می دهد که فقط شما می توانید به پول الکترونیکی / رمزنگاری خود دسترسی داشته باشید.
‏- به عملکرد کیف پول سردخانه - Trezor ، Ledger ، KeepKey و غیره دسترسی پیدا کنید - با عملکرد 'تماشای' کیف پول Trust Wallet بدون اینکه کلید خصوصی خود را در حالت 'فقط نمایش' قرار دهید در حالی که کلیدها را در یک مکان امن و امن قرار دهید.
‏- خرید بیت کوین / خرید اتریوم یا دارایی های دیجیتال رمزنگاری شده دیگر.
‏- کیف پول معاملات: با صرافی های غیر متمرکز مانند Kyber DEX یا Binance DEX و غیره ارتباط برقرار کنید.
‏- Wallet Game: در کلکسیون های بازی مانند کریپتو کریپتو ، تجارت و سرمایه گذاری ، دستاوردهای کیف پول بازی را از بین بازی های موردعلاقه خود و علائم بازی Crypto ذخیره کنید. مجموعه های بازی کیف پول Enjin را می توان در Trust Wallet نیز ذخیره کرد
‏- ارسال و دریافت: به راحتی دارایی ها را از طریق کد QR ارسال یا دریافت کنید یا کپی / چسباندن کنید
‏- برنامه نقدی: از Binance USD (BUSD) و Binance GBP (BGBP) و سایر سکه های اصطبل / پول الکترونیکی استفاده کنید
‏Forex Games / معاملات فارکس (FX) یا ارز خارجی در دسترس نیست ، با این حال می توان از کیف پول اعتماد برای ذخیره و تجارت سکه های پایدار و تجارت الکترونیکی (که به عنوان کیف پول الکترونیکی استفاده می شود) استفاده کرد.
‏Binance USD (BUSD) ، GBP Binance (BGBP)
‏USD Coinbase (USDC) ، USD واقعی (TUSD) ، Tether (USDT)
‏PAX Token (PAX)
‏Digix (DGD)
‏اگر سؤال یا بازخورد دارید ، می توانید به ما مراجعه کنید: https://community.trustwallet.com
- Update PanCake
- Remove Auto change address feature
- Improve gas limit for Filecoin
- Update wallet core
- Add Cosmos/Kava redelegation
- Add BNB redelegation
- Fix WAN Chain
- Improve stability
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟