استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Appso: all social media apps

Appso: all social media apps

نسخه۱۶.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۹
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۳۱۱
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده M Alaa Zaki AbuTayyem
‏‏زمان و فضای گوشی خود را با این برنامه، تمامی رسانه‌های اجتماعی و برنامه‌های خرید همراه با اخبار جهانی و چندین سایت آموزشی ذخیره کنید . از سایت‌های مسافرتی و توریستی و دیدن فیلم‌های سرگرم‌کننده و سایت‌های پیامکی روی گوشی هوشمند خود لذت ببرید. همین الان دانلود کنید که پشیمان نخواهید شد!
‏ خصوصیات برنامه:
‏ تا ۷۰ درصد از حافظه گوشی خود را ذخیره کنید. اصلا نیازی نیست تا مقدار زیادی برنامه رسانه‌های اجتماعی و سایت‌های مختلف خانوادگی را استفاده کنید. پیام سریع به دوستان خود در تمامی برنامه‌ها و دسترسی آسان و سریع به سایت‌هایی مانند ebay و admob از ویژگی‌های این برنامه است.
‏ درون برنامه یه موتور جستجو نیز برای دسترسی آسان به تمامی رسانه‌های اجتماعی در یک برنامه و لذت بردن از پیامک دادن نیز وجود دارد. تمامی سایت‌های مورد نیاز برای خرید، سایت‌های ورزشی، پیام رسان‌های مختلف مانند تلگرام و سایت‌های آموزشی را روی گوشی خود داشته باشید.
‏ تمامی سایت‌ها و رسانه‌های اجتماعی با یک رمز قفل شده‌اند تا اطلاعات شما محرمانه بماند و از دزدها برای دزدیدن اطلاعات شما نیز جلوگیری شود.
‏ سایت‌های مورد علاقه خود را با دسته‌بندی مناسب ذخیره کنید
‏ این برنامه در حکم یک مرورگر رایگان است. این برنامه به شما اجازه صحبت به روش تصویری و صوتی و پیامک را هم می‌دهد. همچنین سایت‌های بسیار عالی مانند alibaba و amazon را نیز برای شما تامین کرده است و به شما اجازه وقت گذرانی در سایت‌هایی مانند youtube و tiktok را به همراه سایت‌های موسیقی نیز‌ می‌دهد. سایت‌های جهانی اخبار و ورزشی نیز در این برنامه جای دارند.
‏ شما می‌توانید بیش از ۵۰۰ سایت و رسانه‌های اجتماعی را در یک برنامه استفاده کنید. این برنامه تمامی سایت‌های مورد علاقه عموم را در بر دارد.
‏ راحتی استفاده این برنامه یکی دیگر از مزایای آن است. به شما اجازه دسترسی به تمامی سایت‌های پیام‌رسانی را می‌دهد تا پیام‌های مهم خود را ارسال کنید. همچنین با دسترسی به youtube به شما این امکان را می‌دهد تا وقت خود را بیشتر در این برنامه بگذرانید.
‏ سایت‌های جدید به این برنامه نیز در قسمت های طبقه بندی شده مختلف مانند ورزشی، به علاوه سایت‌های خرید و فروش، سایت‌های مسافرتی و توریستی، سایت‌های آموزشی و سایت‌های مسکن اضافه شده‌اند. سایت‌های اضافه شده بستگی به کشور و زبان شما نیز دارند.
‏ در یک برنامه تمامی سایت‌ها و رسانه‌های اجتماعی مورد علاقه خود را داشته باشید. با برنامه pinterest عکس‌های زیبا بفرستید و دریافت کنید. فیلم‌های مورد علاقه خود را در سایت‌های مختلف مانند netflix ببینید. این برنامه همچنین چندین سایت برای خواندن کتاب به صورت رایگان نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.
‏ این برنامه به هیچکدام از اطلاعات شما دسترسی نخواهد داشت.
‏ برنامه‌های که سایت ندارند در این برنامه قابل استفاده نیستند و باید به صورت برنامه دانلود شوند.

نظرات و امتیاز ها

۳۱۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سلطان
١٣ اسفند ١٤٠١

‏✓ سلام. تمام برنامه ها وسایتها رادرخود جای داده است ‏✗ روزی دوبار باید بروزرسانی شود .درضمن یوتویوب وفیطبوک دراین برنامه باز نمیشوند درکل برنامه نسبتن بدی نیست

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر امین
٩ دی ١٤٠١

تازه نصب کردم فعلا یه ستاره میدم تابعد

میپسندم۵ نمیپسندم۵
عکس کاربر Reza sh
٢٤ آذر ١٤٠١

کار راه انداز فوری

میپسندم۵ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده