استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
Who Is Impostor ?

Who Is Impostor ?

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۲۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۱۱
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶
حجم۱۰۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Azura Global
‏‏🤯 Impostor کیست؟ با انجام بهترین بازی پازل ما با پازل های منحصر به فرد و خلاقانه، مغز خود را به چالش بکشید. اگر ذهن فوق العاده ای نداشته باشید، برنده شدن آسان نیست!
‏به خودتان اجازه دهید کارآگاهی باهوش باشید که به مردم کمک می کند تا مشکلات پیچیده را در «فریبنده کیست» ما حل کنند؟ هم اکنون دانلود کنید! فرزند، چگونه می توان گرگینه را پیدا کرد ... شما را به فکر فرو می برد.
‏🌟گرافیک و سیستم صوتی بازی معتبر، واضح و برای بازیکنان جذاب است.
‏🌟بازی کاملا رایگان است و حتی بدون اینترنت هم قابل بازی است.
‏🌟کوئیزها به طور منظم به صورت هفتگی با تعداد زیادی به روز می شوند. سطوح و ایده‌ها به طور فزاینده‌ای غنی است.
‏🤯در بازی ما، در حالی که از سطوح بسیار چالش برانگیز ما عبور می‌کنید، مغز بزرگ خود را به چالش خواهید کشید. اشیای پنهان باید توسط شما پیدا شوند. با این حال، پیدا کردن این اشیاء آسان نیست. در جایی در تصویر پنهان خواهد شد، از هر وسیله ای برای پیدا کردن و حل معمای ما استفاده کنید.
‏🤯مطمئناً سؤالاتی وجود دارد که به نظر شما واقعاً دیوانه کننده است. ما می‌خواهیم خلاقیت شما را به چالش بکشیم، چه مغز شما انعطاف‌پذیر باشد یا نه بر اساس پاسخ‌های شما در بازی Who Is Impostor به شما کمک می‌کند آن را آزمایش کنید.
‏✨آیا بازی ما برای شما جالب بود؟ پس چرا همین الان دانلود و بازی نکنیم؟
‏💥بازی ما را افراد زیادی دوست دارند و تجربه می کنند نه تنها به این دلیل که از نظر مفهومی جذاب است، بلکه دارای ویژگی هایی است که افراد را غیرقابل مقاومت می کند.
‏ 💥بنابراین، چگونه بازی Who Is Impostor را بازی کنیم؟ شما باید سوال را با دقت بخوانید، تصویر را با دقت مشاهده کنید، جزئیات مشکوک را پیدا کنید. ما برای حل مشکلاتی که سؤالات ما ایجاد می کند، استدلال ارائه می دهیم. جزئیات گیج کننده همراه با جزئیات مهم وجود خواهد داشت، لطفا مراقب باشید قضاوت کنید، اجازه ندهید بیش از حد گیج شوید.
‏بعد از قضاوت، فقط روی پاسخ در تصویر کلیک کنید و برنده شوید.
‏🎮بازی Who Is Impostor ما را دانلود و بازی کنید تا امروز مغز خود را به چالش بکشید. لطفاً دوستان خود را دعوت کنید تا با هم بازی کنند تا ببینید چه کسی باهوش تر است. وقت خوبی داشته باشید بازی!
‏‏- عملکرد بهبود یافته
‏ما با دقت نظر شما را خواندیم، بنابراین در مورد ویژگی هایی که در بازی تجربه کرده اید بنویسید و پیشنهاد دهید که چه چیزی را می خواهید تغییر دهید.
‏خیلی از شما متشکرم <3

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
❤️EXO ❤️
٢٨ تیر ١٤٠٠

خیلی خوبه فقط میشه بگین مرحله ی ۱۰۰ رو چطوری برم مرسی

۱۳ ۱۱
آویسا
٢٧ خرداد ١٤٠١

اصلا نمیاره

۲ ۴
mia‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
١٢ آبان ١٤٠٠

. ❛ ᴗ ❛.

۱۰ ۹

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده