استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
War Commander Rogue Assault

War Commander Rogue Assault

نسخه۷.۹.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۳۱
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۴۵
حجم۱۰۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده KIXEYE
‏Storm of War یک بازی جنگ استراتژیک آنلاین با سایر بازیکنان است که به شما امکان می دهد که مستقیماً ارتش خود را کنترل کنید ، با دشمنان بجنگید ، با آخرین ساز و کارهای جنگی ارتش غول پیکر را بسازید و منابع را در یک فضای رقابتی جمع آوری کنید که بازیکنان به طور مداوم با یکدیگر روبرو می شوند.

ویدئو معرفی بازی

‏در این عرصه ظالمانه جنگ جهانی سوم هیچ رحمی برای ضعف ها ندارید ، در تلاش باشید تا در یک بازی استراتژی فوق العاده 3D بمانید و ارتش خود را به طور مستقیم کنترل کنید تا انتقام بگیرد. در نبردها با سایر بازیکنان رقابت کنید ، اتحادهای خود را جعل کنید و از ترساندن بخواهید تا دشمنان خود را با قدرت دیپلماسی تضعیف کند. با آموزش قدرتمندترین وسایل نقلیه نظامی و استفاده از سلاح های کشنده ، با ارتش خود از مزیت و برتری برخوردار شوید.
‏تصویری سه بعدی واقع بینانه از صحنه جنگ مدرن.
‏- نیازی به عجله ندارید: ارتش خود را آموزش دهید و در عرض چند ثانیه وارد میدان نبرد با سایر بازیکنان شوید.
‏استراتژی واقعی: شما مستقیماً ارتش خود را کنترل می کنید و توانایی انتقام جویی شما به مهارت نظامی شما در عملیات دفاعی و تهاجمی بستگی دارد.
‏جهان را کاوش کنید: از قاره ها عبور کرده و در جستجوی منابع و متحدان به دور دنیا سفر کنید.
‏جنگ مدرن: برای بقا در جنگ جهانی سوم جنگ کنید که از نظر خاکستری و دارای منبع فقر باشد.
‏- Warfare: ارتش های فولادی خود را از بین بیش از 100 نوع تانک وحشتناک ، هواپیماهای معروف و گردان های کهنه کار انتخاب کنید.
‏- سربازان آماده جنگ: استراتژی جنگ خود را از میان گردان های تیرانداز ، پیاده نظام و سلاح های سنگین انتخاب کنید.
‏- کنترل منابع: ستون پول جنگ ، با سایر بازیکنان روبرو شوید تا منابع ارزشمند متناسب با استراتژی کسب قدرت شما کنترل شود.
‏اتحادهای چالش برانگیز: متحد شدن با سایر رهبران نظامی برای ایجاد یک استراتژی مشترک که پیروزی را در هر نبرد تضمین می کند.
‏پایگاه نظامی: از ارتش خود با ایجاد دیوارهای دفاعی ، برجهای خمپاره ای و سکوی ، ضد هوایی و سلاح های تجربی مدرن برای مقابله با تهدید قریب الوقوع دفاع کنید.
‏تحقیقات فناوری: برای پیشرفت پایگاه خود برای عصر آینده تحقیق کنید و در مقابل دشمنان خود ترجیح دهید
‏جهان در دست شماست
‏نقشه جهان را زیر پرچم خود متحد کنید ، نبردهای شدید با متحدان خود در استانهای جنگ انجام دهید ، کنترل مناطق جنگ استراتژیک را در دست بگیرید و شورشیان را در نبردهای شدید از بین ببرید.
‏یک بازی استراتژیک پر از عمل و بدون نیاز به شتاب
‏جنگ های واقعی را بجنگید و با استفاده از ویژگی کنترل فردی هر واحد ، حرکت های هر یگان را در ارتش خود کنترل کنید ، استراتژی جنگ خود را با صدور واحدها برای حرکت و درگیری با دشمن برنامه ریزی و اجرا کنید. رهبری خود را ثابت کنید و قدرتمندترین بازیکنان میدان جنگ را به چالش بکشید.
‏ارتش تراکتور را رالی کنید و استراتژی تهاجمی خود را اجرا کنید
‏انتقام بگیرید و با ارتش عظیمی به دشمنان خود حمله کنید. گیم پلی خود را ، چه در دیپلماسی و چه بیش از حد پرخاشگرانه ، انتخاب کنید تا کاملاً مسلط شوید و در هر نبرد پیروز شوید. جنگ ، عشق و انتقام
‏مخازن خود را تقویت و توسعه دهید ، ناوگان وحشتناک هلیکوپترهای حمله و هواپیماهای جنگی را بسیج کنید ، نیروهای ویژه نخبه را آموزش دهید تا در جبهه های جنگ نیروهای پیاده نظام خود خدمت کنند ، اردوگاه های نظامی را در نزدیکی مرزهای دشمنان خود مستقر کنید.
‏قدرتمندترین برنامه انتقام جویانه را ایجاد کنید
‏پایگاه خود را با برج های دفاعی ، تیپ های استقرار سریع ، سیاه چال ها و لانه های تیرانداز فصلی دفاع کنید. دشمنان خود را به چالش بکشید و اجازه ندهید که آنها از دفاع شما عبور کنند ، منابع خود را غارت کنند و قلعه شکست ناپذیر خود را بسازند
‏‏- ارتقاء ساختمان های ورودی! ساختمان های زیر را ارتقا دهید تا مانند یک قهرمان واقعی از پایگاه خود دفاع کنید: مین های ضد پیاده نظام 13، برجک سالوو 15، کارخانه جنگ 17، نگهبانان 6، نیروگاه 15، جوخه دفاعی کارخانه جنگ جنگ 15، ذخیره نفت 17، برجک نگهبانی 3، سکوی سنگین 14 ، Oil Pump 17 و Heli FOB 15.

‏- Atropa، Derecho و Sandstorm در شرف تبدیل شدن به کهنه سربازان میدان نبرد هستند. به دنبال ارتقاء این واحدها تا سطح 15 باشید!

نظرات و امتیاز ها

۴۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پروانه🇦🇱
٢٧ خرداد ١٤٠٢

داداش یه فیلتر شکنی دارم بلا نمارش

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر سلطان قلبها
٢٠ خرداد ١٤٠٢

خوب اما اگر بدون فلتر شکن کار میکرد بهتر بود

میپسندم۷ نمیپسندم۰
عکس کاربر ابوالفضل
١٥ شهریور ١٤٠٢

‏✓ ابوالفضل ‏✓ خوب ‏✗ حیدری ‏✗ خیلی اب

میپسندم۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده