استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۳.۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۱
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۶۴
حجم۷۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
سازنده Xinhua News
‏‏برنامه خبری شین‌هوا، پورتال تلفن همراه انگلیسی زبان خبرگزاری شین‌هوا و پلت‌فرم اصلی برای مردم سراسر جهان برای شناخت بهتر چین است.
‏شین‌هوا به‌عنوان خبرگزاری دولتی چین با گستره جهانی، یک گردهمایی خبری جهانی ایجاد کرده است. شبکه و یک سیستم انتشار اخبار چندرسانه‌ای، چند کانالی، چند لایه و چند منظوره، که شین‌هوا را قادر می‌سازد خدمات خبری جامعی را شامل خدمات سیم، روزنامه‌ها، مجلات، تلویزیون، اطلاعات اقتصادی و محصولات رسانه‌ای مبتنی بر اینترنت و جدید ارائه دهد. شین هوا سرویس اخبار انگلیسی را به صورت 24 ساعته در قالب متن، عکس، اینفوگرافیک، صدا و ویدئو ارائه می‌کند.
‏با 'اتصال چین به جهان' به عنوان چشم‌انداز اصلی، برنامه خبری شین‌هوا به زبان انگلیسی برتر و دست اول شین‌هوا متکی است. منابع خبری و اطلاعات به خوبی انتخاب شده برای به روز رسانی کاربران جهانی ما با گزارش شبانه روزی، گفتن داستان های چین و گزارش امور جهانی به روشی جامع، به موقع و عینی.
‏ما معتبرتر هستیم. برنامه خبری شین‌هوا به لطف دفاتر شعبه‌اش در سراسر چین و همچنین حدود 180 دفتر خارج از کشور، تعداد زیادی از اخبار دست اول چین و جهان را به زبان انگلیسی ارائه می‌کند. علاوه بر محصولات متنی، عکس و ویدیوی معمولی، اپلیکیشن خبری شین‌هوا محصولات خلاقانه‌تر VR، AR و AI را ارائه می‌کند. این برنامه همچنین از طریق استفاده جامع از جدیدترین فناوری شبکه تلفن همراه، اخبار زنده در صحنه و گزارش‌های خبری زنده منحصر به فرد را ارائه می‌کند.
‏ما کاربران خود را بهتر درک می‌کنیم. اپلیکیشن خبری شین‌هوا اولین برنامه رسانه اصلی چین است که خدمات توصیه‌ای هوشمند را به کاربران ارائه می‌کند. این خدمات کاملاً فردی از طریق ساخت پایگاه داده رسانه انگلیسی امکان پذیر شده است.
‏ما موضوعات جالب تری را لمس می کنیم. برنامه خبری شین‌هوا برای پاسخگویی به خوانندگان ما از هر گوشه کره زمین، تقریباً هر نوع اخبار چین و جهان را در موضوعات سیاست، فرهنگ، تجارت و اقتصاد، علم، فناوری، اخبار اجتماعی، ورزش، سرگرمی، مد، سلامت، سبک زندگی، تجزیه و تحلیل عمیق، و بخش‌های دیگر.
‏ما بیش از خدمات خبری ارائه می‌کنیم. چین هرگز تا این حد به مرکز صحنه جهانی نزدیک نبوده است و جهانی که به شدت در حال تغییر است نیز به طور فزاینده ای مشتاق دانستن بیشتر در مورد چین است. در نتیجه، ماموریت کلیدی برنامه خبری شین هوا در معرفی تجربیات چین، تشریح پیشنهادات چین، ارائه راه حل های چین و به اشتراک گذاشتن خرد و فرصت های چین با بقیه جهان نهفته است.
‏اپلیکیشن اخبار شین هوا بهترین ها را ارائه می دهد فقط در محتوا بلکه در ظاهر. ظاهر ساده و برازنده آن به عنوان یک رابط کاربری دوستانه عمل می کند. سخنرانی اصلی ترکیبی ظریف از سبک جهانی با رنگ های چینی را ارائه می دهد، در حالی که محتوای برنامه در لیست ها و کارت ها ارائه می شود.
‏برنامه خبری شین هوا 'پنجره ای روی چین' شماست.
‏‏ویژگی پخش‌کننده ویدیوی شناور اضافه شد.
‏ویژگی داستان‌های مرتبط اضافه شد.
‏بهبود عملکرد و رفع اشکال‌ها.
‏لطفاً بازخورد را ادامه دهید.

نظرات و امتیاز ها

۶۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۷۵۵۸۷۱
١٨ اسفند ١٤٠١

خوب و فعلاً بی نقص.

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر حسین
٣ تیر ١٤٠٢

‏✓ خوبه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Ali yousefie
١٥ آبان ١٤٠١

مفیده

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند