خانه بازی ماجراجویی
The Silent Age

The Silent Age

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۴.۶۵
تعداد نظرات۷۷
سازنده House on Fire
نسخه۲.۱۶
حجم۲۳۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۵/۲۹
فایل دیتانصب خودکار
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏توجه: این بازی نیاز به دیتا دارد و مایکت شما باید به آخرین نسخه آپدیت شده باشد تا شما بتوانید آن را دانلود کنید این بازی شما را به یک سفر ماجراجویانه به آینده ای خیالی می برد که بشر منقرض شده است.Silent Age فضایی تخیلی و بصورت اشاره و کلیک دارد که جلوه هایی متفاوت و موسیقی متنی شنیدنی دارد که شما را تا لحظه حل کردن هر معما در تعلیق قرار می دهد. این معما ها با نیروی ذهن و خلاقیت حل می شوند و کاملا به گوشی های هوشمند و قابلیت لمسی آنها وابسته است . پس هدفون ها را روی گوش قرار دهید و دنیای تخیلی Silent Age را شروع کنید. داستان بازی در دهه 70 تا به امروز روایت می شود. یادداشت های مربوط به بازی امتیاز Metacritic:84 این بازی یقیناً یک بازی تخیلی فوق العاده استکه طرفداران این سبک بازی ها نباید آن را از دست بدهند._وب سایت 148 اپ تصاویر و موسیقی فوق العاده این بازی به طرز عجیبی آرامش بخش است._وبسایت گیزمودو هوشمندانه ، رمزآلود و لایه به لایه بودن این بازی یک اتفاق خوب است – مجله مودوجو این بازی یک تجربه فوق العاده را به ارمغان می آورد و صدا و گرافیک خوب این بازی به همراه کنترل آسان و داستان پردازی بی نظیر ، این بازی را منحصر به فرد کرده است._multiplayer.it من این بازی را مخصوصاً به طرفداران بازی های علمی تخیلی توصیه می کنم.وب ساید ایندای لاو این بازی را از مایکت دانلود کنید و از آن لذت ببرید.
General bug fixes and improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟