استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Transit King Tycoon: Transport

Transit King Tycoon: Transport

نصب در حال دریافت
نسخه۶.۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۷
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۹۲
حجم۱۶۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Animoca Brands
‏‏رهبر شرکت حمل و نقل کامیون شوید! بازی Transit King Tycoon، یک بازی سرمایه دار چند نفره با بازی های ساختمانی و تجاری در شهر را بازی کنید. استراتژی خود را برنامه ریزی کنید، یک شهر بسازید و یک سرمایه دار شهر شوید! تجارت حمل و نقل خود را به انحصار تبدیل کنید، ثروتمند شوید و به عنوان یک مدیر حمل و نقل ظاهر شوید! Transit King یک بازی معمولی مدیریت سرمایه‌داران بزرگ شهری و یکی از برترین بازی‌های مدیریت منابع برای جلسات کوتاه و دوره‌های طولانی‌تر است.

ویدئو معرفی بازی

‏این فقط یک بازی سرمایه‌دار بزرگ راه‌آهن یا بندر دریایی نیست. در این بازی سرمایه دار چند نفره، شما یک مدیر حمل و نقل می شوید و شهری را برای راه اندازی یک تجارت با کامیون و کشتی سازی می سازید. استراتژی خود را ایجاد کنید، تدارکات خود را بهینه کنید و تجارت کامیون خود را به یک انحصار ارتقا دهید. اگر عاشق بازی‌های مدیریت منابع کلاسیک یا بازی‌های تجاری هستید، این سرمایه‌دار گاه به گاه کامیون و کشتی را دوست خواهید داشت.
‏دنیای خود را بسازید
‏خلاق باشید: یک شهر بسازید، بندر دریایی را ارتقا دهید و جزیره خود را با صدها دارایی سه بعدی با کیفیت بالا سفارشی کنید. بازی های مدیریتی خود را بهینه کنید و تولید خود را به طور خودکار در حالی که شروع به ساخت شهر از ابتدا می کنید. راه‌های بی‌نهایتی در بازی‌های تجاری شهرسازی وجود دارد!
‏در حالی که کامیون‌ها کالاها را به بندر و شهرها حمل می‌کنند، رشد شهرها را تماشا کنید. کامیون‌های کمیاب را باز کنید، کشتی‌ها و کامیون‌های خود را ارتقا دهید و از تقویت‌کننده‌های ویژه استفاده کنید تا به یک سرمایه‌دار برتر شهر تبدیل شوید!
‏بهترین شرکت کامیون را بسازید
‏همانطور که کسب و کار خود را توسعه می دهید، باید تدارکات خود را بهینه کنید. در نهایت، شهرها خواستار تحویل های چالش برانگیز و پیچیده تر خواهند بود. کارخانه‌های تولید صنایع دستی را برای برآورده کردن تقاضا و به حداکثر رساندن سود شرکت کامیون‌تان بسازید.
‏بازی‌های حمل‌ونقل و مدیریت منابع خود را به چالش بکشید، زیرا در راه رسیدن به 1% برتر در تابلوهای امتیازات محلی یا جهانی، از حریفان پیشی می‌گیرید! در رویدادها و ماموریت های جدید که به طور مرتب به روز می شوند رقابت کنید و وظایف را در یک مهلت تعیین شده تکمیل کنید تا جوایز ویژه دریافت کنید.
‏ویژگی های بازی های تجاری
‏📈 استراتژی بازی خود را بسازید و در حمل و نقل استاد باشید
‏📝 قراردادهای جدید را کامل کنید و جوایز منحصربفرد دریافت کنید
‏▶️ شهر را از ابتدا تا ابرشهر بسازید
‏🚚 کامیون های منحصر به فرد جمع آوری کنید و کشتی‌ها
‏🚢 قفل بندر را باز کنید و به یک سرمایه‌دار کشتی تبدیل شوید
‏➖ جاده‌های جدید ایجاد کنید و بندر دریایی را باز کنید تا کالاها را به موقع تحویل دهید
‏🏆 در این بازی سرمایه‌دار چندنفره با دوستان خود به صورت رودررو یا مشارکتی رقابت کنید.
‏🎮 بازی های شهرسازی را انجام دهید
‏✈️ مناطق جدید و اسرار جزیره را کاوش کنید
‏🔝 مدیر حمل و نقل کامیون و یک سرمایه دار کشتی شوید
‏💲 اولین میلیون خود را به دست آورید
‏🥇 قفل دستاوردها را باز کنید
‏هر گونه بازی سرمایه دار راه آهن یا مدیریت کسب و کار را فراموش کنید و یکی از بازی های شهرسازی ما را امتحان کنید. اکنون Transit King را دانلود کنید، یک شهر بسازید و امروز بهترین سرمایه دار شهر شوید!
‏Transit King برای دانلود و بازی رایگان است. با این حال، برای غنی سازی بیشتر و تسریع تجربه، خریدهای اختیاری در بازی وجود دارد. می‌توانید خریدهای درون‌برنامه‌ای را در تنظیمات دستگاهتان غیرفعال کنید.
‏اگر از بازی سرمایه‌دار چندنفره ما لذت می‌برید، برای آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها، به راحتی @TransitKingTycoon را در رسانه‌های اجتماعی دنبال کنید. آیا پیشنهاد یا مشکلی در مورد بازی خود دارید؟ از طریق داخل بازی یا کانال های رسمی ما با پشتیبانی انجمن ما تماس بگیرید. ما دوست داریم نظرات شما را بشنویم و تجربه بازی را حتی بهتر کنیم!
‏‏• رفع اشکال و بهبودها
‏• تعادل بازی

نظرات و امتیاز ها

۹۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
diyar
٩ اسفند ١٤٠١

خوب ولی تا میرم تو بازی ۵ دقیقه بازی میکنم میگه باید بروز کنی منم میکنم بازم میگه بروز کن

۳ ۰
ݩۉـبِ ﺣَقـ گــِۈ
٥ بهمن ١٤٠١

من که مشکل‌ش رو نفهمیدم. (بالا نیومد)

۳ ۱
محمد
١٧ آذر ١٤٠١

‏✓ سرگرم کننده ‏✓ جذاب ‏✓ تفکری ‏✓ پول زیاد ‏✓ امکانات زیاد

۹ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده