استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
File Recovery - Photo Recovery

File Recovery - Photo Recovery

نسخه۱.۳.۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۱۳
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۰۲
حجم۲۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده AI Photo Team
‏‏می‌خواهید عکس‌ها و ویدیوهای حذف‌شده را حذف و بازیابی کنید؟
‏بازیابی رایگان را امتحان کنید! این برنامه بازیابی فایل ساده می‌تواند به سرعت عکس‌ها، ویدیوها، فایل‌های صوتی و سایر فایل‌های حذف شده را فوراً از دستگاه یا کارت SD شما بازیابی کند. بدون نیاز به روت!
‏استفاده از آن بسیار آسان است، فقط باید روی دکمه اسکن ضربه بزنید و All Recovery به طور خودکار همه فایل های حذف شده و گم شده را در دستگاه جستجو و پیدا می کند . سپس، می‌توانید انتخاب کنید که آن‌ها را فوراً بازیابی کنید یا به‌طور دائم آن‌ها را حذف کنید.
‏با ویژگی اسکن عمیق سریع و الگوریتم بازیابی پیشرفته فایل، All Recovery تضمین می‌کند که می‌توانید به راحتی هر کدام را پیدا کرده و بازیابی کنید. فایل های مورد نظر خود را حذف کنید، حتی اگر دستگاه خود را فرمت کنید. بازیابی فایل هرگز به این آسانی نبوده است!
‏💡چرا همه بازیابی را انتخاب کنید؟
‏✔ حذف و بازیابی عکس‌ها، ویدیوها و صداهای حذف شده با یک کلیک
‏✔ بدون تاری - عکس‌ها و ویدیوهای حذف شده را با کیفیت اصلی بازیابی کنید
‏✔ اسکن عمیق سریع - هرگز هیچ فایل حذف شده یا پنهانی را در دستگاه خود از دست ندهید
‏✔ فیلترهای قدرتمند< /b> - فایل ها را بر اساس تاریخ، اندازه و پوشه فیلتر کنید تا به سرعت هدف خود را پیدا کنید
‏✔ حذف دائمی - حذف کامل فایل ها برای اطمینان از اینکه اطلاعات شما لو نمی رود
‏✔ بازیابی دسته ای
‏✔ بدون نیاز به روت< br>✔ ساده و آسان برای استفاده
‏✔ بدون نیاز به اینترنت
‏♻️بازیابی عکس حذف شده
‏اگر به دنبال یک برنامه بازیابی عکس با امکانات کامل هستید، All Recovery بهترین گزینه شماست این یک برنامه بازیابی فایل مفید برای بازیابی تعداد عکس های حذف شده با یک کلیک است.
‏♻️بازیابی ویدیوی حذف شده
‏به طور تصادفی یک حافظه گرانبها حذف شده است؟ نگران نباش! All Recovery به شما کمک می کند فیلم های حذف شده را فوراً بازیابی کنید! ویدیوهای اخیراً حذف شده، ویدیوهای پنهان، همه را می توان به سرعت بازیابی کرد.
‏♻️بازیابی صدای حذف شده
‏همچنین می توانید از این برنامه بازیابی فایل برای بازیابی صداهای حذف شده استفاده کنید. همه فایل‌های صوتی حذف‌شده را در دستگاه خود اسکن کنید، فایل‌های هدف را به سرعت فیلتر کنید، و بازیابی فایل را در چند ثانیه تمام کنید.
‏♻️حذف دائم
‏پس از اسکن کردن همه فایل‌های حذف شده، می‌توانید عکس‌ها، ویدیوها، فایل‌های صوتی حذف شده را بازیابی کنید یا فایل‌هایی را که دیگر به آن‌ها نیاز ندارید برای همیشه حذف کنید. لطفاً توجه داشته باشید که فایل‌های حذف شده برای همیشه دیگر هرگز قابل بازیابی نیستند.
‏♻️فایل‌های بازیابی شده را به راحتی مدیریت کنید
‏همه فایل‌های بازیابی شده به خوبی در یک پوشه اختصاصی سازمان‌دهی شده‌اند که می‌توانید به راحتی آن‌ها را مشاهده و به اشتراک بگذارید. یا هر زمان که بخواهید آنها را حذف کنید.
‏به دنبال برنامه بازیابی عکس بی هدف نباشید، اکنون همه بازیابی را دانلود کنید! درست مانند یک سطل بازیافت است که می تواند به شما کمک کند فایل های از دست رفته را با یک کلیک برگردانید. بازیابی داده ها هرگز آسان تر نبوده است!
‏بازخورد شما همیشه مورد استقبال قرار می گیرد. اگر سؤال یا پیشنهادی دارید، لطفاً با ما در allrecoveryfeedback@gmail.com تماس بگیرید.

نظرات و امتیاز ها

۲۰۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر atefeh
١٠ تیر ١٤٠٣

‏✓ بدک نبود ‏✗ سرعت کم فیلمو عکسای قدیمیو بازیابی کرد ولی اونچیزی ک میخاستم پیدا نشد

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر yones28053
٢٥ اردیبهشت ١٤٠٣

خیلی چیزا رو نشون میده که تو گوشیت نیست و یادت نیست داشتیشون بعضی ها هم داشتی پاکردی ولی چیزی که میخای رو نشون نمیده همه پاک شده هارو نمیاره بالا

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر Hoseein Naderi
١١ اسفند ١٤٠٢

‏✓ هیچی ندیدیم ازش فقط فیلمهای که حذف نشده نشان میده ‏✗ دردنمی خوره

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده