استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سیر و سفر
Jet Sky War Fighter 2021: Airplane Shooting Combat

Jet Sky War Fighter 2021: Airplane Shooting Combat

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۰۹
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۹
حجم۹۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Mini Sports
‏‏جنگنده‌های جت دشمن در حال حمله به شهرهای کشور شما هستند. مسئولیت حمله به جنگنده‌های هوایی دشمن را بر عهده بگیرید. ماموریت شما در این بازی این است که مسئولیت حملات ضد هوایی را بر عهده بگیرید تا دشمنان خود را در نبرد شدید و خونین هوایی از بین ببرید. با تسلیحات قدرتمند خود به جنگ دشمنان هوایی بروید. از پایگاه خود در برابر حملات دشمن به شهرها بایستید و در مقابل موج حملات ایستادگی کنید. موشک‌های ضدهوایی خود را به سمت هواپیماهای دشمن شلیک کنید و در هوا منفجرشان کنید. این بازی موقعیتی منحصربه‌فرد برای تجربه حمله ناوگان نیروی هوایی و فرصتی را برای فرماندهی جنگ با تسلط بر اسلحه‌های فوق‌مدرن ضدهوایی را فراهم می کند. هواپیمای دشمن ترکیبی واقع‌گرایانه و منحصر به فرد از قدرت شلیک ، سرعت ، تجهیزات جنگی و استقامت را دارا هستند. هنگامی که هواپیماهای جنگنده نیروی هوایی دشمن به شما حمله می‌کنند، اقدام سریع شما این خواهد بود که آنها را به سختی عقب بزنید. برای تکمیل ماموریت و باز کردن مرحله بعدی، با دقت به هواپیماهای دشمن شلیک کرده و نابودشان کنید.
‏ شما باید از اسلحه‌های ضد هوایی خود نیز دفاع کنید. اگرچه ماموریت غیرممکن به نظر می‌رسد اما شما تنها کسی هستید که می‌تواند در مقابل این دشمن بی‌رحم ایستادگی کند. زمان جنگ است. با نهایت توان حمله کنید، خود را به بهترین اسلحه‌ها مجهز کرده وبی‌رحمانه به سمت دشمن شلیک کنید. یک جنگ تمام عیار در انتظار شماست. تمام هواپیماهای جنگی و جت دشمن را تار و مار کنید. به آنها رحم نکنید، در یک جنگ تمام عیار در مقابل حملات راه دور و نزدیک دشمن قرار خواهید گرفت و باید هوشیار باشید.
‏ نحوه بازی:
‏ فقط روی دکمه آتش کلیک کنید و به سمت دشمن شلیک کنید. اسلحه ضد هوایی خود را به نقطه‌ی احتمالی جنگ برسانید و خود را برای انجام ماموریت آماده کنید. وقتی ماموریت را به پایان برسانید ، مرحله بعدی به طور خودکار باز می‌شود. امتیاز کسب کنید، اسلحه‌های خود را ارتقا دهید و با آزاد کردن سلاح‌های جدید قهرمان جنگ شوید.
‏ ویژگی‌های بازی:
‏ - تجربه اعتیادآور تیراندازی با اسلحه سنگین
‏ - با استفاده از دوربین اسلحه هدف را پیدا کنید و سپس روی آیکون شلیک در سمت راست ضربه بزنید
‏ - با ضربه زدن روی آیکون آتش تک تک به تمام جنگنده‌ها شلیک کرده و نابودشان کنید.
‏ - انواع هواپیماهای جنگی با طراحی مراحل جالب
‏ - ارائه جلوه‌های زیبا با گیم پلی جالب از جنگ‌های مدرن
‏ - ماموریت‌های شگفت‌انگیز شلیک به هواپیماهای جنگی در آسمان
‏ - گرافیک و جلوه‌های صوتی فوق‌العاده
‏ - گیم‌پلی آسان، روان و واقع‌گرایانه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Jet Sky War Fighter 2021: Airplane Shooting Combat Game Features:

Enhanced war heavy gun shooting experience
New Variety of enemy war planes & interesting levels to play
Improved modern war and combat adventure gameplay effect
New and enhanced UFX sound effects and UI
Improved Shooting Game controls

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده