خانه برنامه کاربردی
Followers & Unfollowers

Followers & Unfollowers

تعداد دانلود۲۶ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۱۱
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده Sara Tech
‏‏این روزها بسیاری از افراد در شبکه اجتماعی اینستاگرام با فریب و حیله ابتدا شما را به لیست دوستان اضافه می‌کنند تا شما هم این دوستی را پاسخ بدهید و سپس بدون اطلاع شما را پاک می‌کنند. از آنجا که خود اینستاگرام امکان مشاهده این افراد را برای شما فراهم نمی‌کند. با استفاده از این برنامه می‌‌توانید لیست کسانی که شما را متقابلا دنبال نمی‌کنند را مشاهده کرده و به دلخواه خود نسبت به نگهداری یا حذف آنها اقدام کنید. علاوه بر این دنبال‌کنندگان مشترک و همچنین کسانی که شما را دنبال می‌کنند اما از سوی شما دنبال نمی‌شوند قابل مشاهده خواهند بود. اگر بیش از یک حساب کاربری در اینستاگرام دارید، نگران نباشید چرا که این برنامه امکان جابه‌جایی میان آنها را برای شما فراهم کرده است.
‏ ویژگی‌های برنامه:
‏ - مشاهده لیست کسانی که شما را متقابلا دنبال نمی‌کنند.
‏ - مشاهده لیست کسانی که شما را متقابلا دنبال می‌کنند.
‏ - مشاهده لیست کسانی که شما متقابلا آنها را دنبال نمی‌کنید.
‏ - مشاهده لیست تمام دنبال کنندگان حساب کاربری شما
‏ - مشاهده لیست کسانی که به تازگی از دنبال کردن شما دست برداشته‌اند.
‏ - اضافه کردن افراد به لیست محبوب
‏ - امکان آنفالو کردن افراد تنها با یک کلیک به صورت خودکار تا سقف 50 نفر به صورت دسته‌ای
Bug Fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟