استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
FixMyPics - Restore Old Photos

FixMyPics - Restore Old Photos

نسخه۱.۷۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۳
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۳۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده KallosSoft
‏‏زنده شوید!
‏این احساسی است که پس از استفاده از برنامه رنگی‌سازی آنلاین عکس قدیمی و بازیابی عکس خواهید داشت!
‏می‌خواهید ببینید چگونه؟ آن آلبوم عکس قدیمی را از کمد بیرون بیاورید، گرد و غبار، بوی کاغذهای قالب‌گیری شده، خراش‌هایی که جلوی تصویر را گرفته‌اند را احساس کنید... ایده را گرفتید. اکنون گوشی خود را با برنامه جدید خود بردارید، عکس های قدیمی را اسکن کنید و احساس کنید که زندگی به تصاویر bw با رنگ عکس باز می گردد! بدون قالب، بدون رنگ زرد، بدون خط و خش یا عکس‌های بی‌&w محو شده!

ویدئو معرفی برنامه

‏به بهترین ویرایشگر عکس رنگی، برنامه بازیابی عکس قدیمی و تعمیر عکس خوش آمدید! در اینجا می‌توانید بین 3 پیشرفت اصلی یکی را انتخاب کنید!:
‏- رنگ‌سازی: آیا یک عکس قدیمی دارید که دوست دارید آن را به‌عنوان یک تصویر رنگی ببینید؟ کامل! این برنامه تصویر را رنگی می کند، آن را بازیابی می کند و آن را شبیه عکس جدید HD می کند! ممکن است جادویی به نظر برسد، اما با بهترین ویرایشگر عکس رنگی، تقریباً می توانید رنگ ها را در حال انفجار لمس کنید!
‏- بازیابی: زمان تعمیر تصویر آسیب دیده است! این برنامه به شما امکان می دهد نویز را حذف کنید و تصویر قدیمی را با بالاترین کیفیت HD تعمیر کنید! اوه و نگران آن زردی آزاردهنده روی عکس نباشید، این برنامه رنگ ها را بسیار طبیعی تر و زنده تر می کند!
‏- Descratch: آن آلبوم عکسی را که قبلا تهیه کرده اید به خاطر دارید؟ تصاویر باورنکردنی، اما آن خراش نباید وجود داشته باشد! پس عکس های قدیمی را اسکن کنید و برای تعمیر کامل عکس گزینه descratch را انتخاب کنید! دیگر هیچ خط و خش روی خاطرات زیبای قدیمی شما وجود ندارد!
‏آیا تا به حال فکر کرده اید که جد بزرگ شما در یک تصویر رنگی چگونه به نظر می رسد؟ این شانس شماست! یا با دیدن آن تصویر قدیمی در زمان سفر کنید؟ زیرا به نظر می رسد که به تازگی با رنگ عکس گرفته شده است! یا شاید فقط آن عکس عروسی چند دهه پیش را قاب کنید و آن را به عنوان زمان نگذشته نشان دهید! سپس این برنامه بازیابی عکس و رنگ آمیزی شما است! دیگر زمان را از دست ندهید!
‏عکس های قدیمی را اصلاح کنید! این حال شگفت انگیز را به خود هدیه دهید تا گذشته خود را با چشمانی جدید زنده کنید با برنامه قدیمی عکس بازیابی و رنگ آمیزی ما!

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده