استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
هانا

هانا

بازی روان‌شناختی هانا

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۰۵
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۱۳
حجم۵۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده سرو هانا
‏‏آگاهی درباره هانا
‏نرم‌افزار بازی تقویت مهارت‌های شناختی کودکان
‏کودکان نیاز به سرگرمی دارند. امروزه کودکان نیاز به توجه‌های بیش‌تر در زمینه رشد شناختی و اجتماعی دارند. امروزه ، در دنیا استفاده از تکنولوژی‌ها برای اثربخشی و یادگیری هرچه بیش‌تر کودکان طرف‌دارهای فراوان دارد.

ویدئو معرفی بازی

‏هانا یک بازی روان‌شناختی است.
‏ویژگیِ اصلی این بازی تقویت مهارت‌های شناختی و اجتماعی کودکان بوده و کودک بی‌آن‌که بداند مدت‌ها وقت خود را صرف بازی می‌کند ، اما در کُنهِ ماجرا او مشغول تقویت مهارت‌های شناختی‌‌اش می باشد ، منظور از مهارت‌های شناختی چگونگیِ تفکر ، درک ، یادآوری و یادگیری در افراد است. مهارت‌های شناختی راهِ کاربست ، اکتساب ، تبدیل ، ذخیره‌سازی و توصیفِ هرآن‌چه که مربوط به دانش و فرایندِ یادگیری است را نشان می‌دهد.
‏مهارت‌های شناختی به‌طور اجمالی شامل هوش ، استدلال ، حافظه ، ادراک ، حلِ‌مسئله ، زبان و تصمیم‌گیری می‌باشد. هانا تلاش می‌کند هزینه‌های رایج و موجود را برای خانواده‌های تا حد قابل توجهی کاهش دهد و در مقابل اثربخشیِ روان‌شناختی ، عمیق و بلند‌مدت داشته‌باشد.
‏هانا ، توسط یک تیم روان‌شناس و بازی‌ساز طراحی ، تولید و ارائه شده است. هانا ، تلاش کرده روند تأثیرگذاری‌اش را مطابق بر داده‌های دانش روان‌شناختی پیش ببرد. برای همین ، زمانی‌که کودک مشغول بازی می باشد ، گزارش کاملی از وضعیت مهارت‌های شناختی او به‌دست می‌آید. این گزارش نشان می‌دهد کودک در چه مواردی توان‌مندی و در چه مواردی نیازمند توجه و تقویت هرچه بیش‌تر است. خانواده‌ها ، می‌توانند پس از آن‌که کودک‌شان سرگرم بازی هانا می‌شود ، گزارشی از وضعیتِ مهارت‌های شناختی به‌دست بیاورند.
‏این اطلاعات که شامل نقاط قوت و ضعف کودک بوده ، علاوه‌بر‌آن‌که در خودِ بازی و با توجه به مراحل مختلف صورت گرفته ، تقویت بالذات را نیز دارا است. نکته مهم درباره نرم‌افزار بازیِ هانا این است که خانواده‌ها را در جریان جزئی‌ترین ویژگی‌های فرزندشان قرار می‌گیرند. و شناخت هرچه بیش‌تر برای آن‌ها محقق می‌گردد.
‏به‌زبان ساده ، هانا خصیصه پیش‌گیری را برای سال ورود به مدرسه و فرایندهای یادگیری به‌وجود می‌آورد.
‏هدف هانا کمک به والدین برای شناخت هرچه بیش‌تر کودکان می‌باشد. درواقع ، هانا خصیصه سرمایه‌گذاری دارد. یک سرمایه‌گذاریِ سلامت روان برای کودک‌مان. به‌این‌ طریق که با شناخت حداکثری او بدانیم چه برنامه‌ و طرح‌ریزی‌ای مُفید است. هانا ، می‌تواند آمادگی کودک را برای تحصیل در مدرسه و دوران دبستان هموار سازد و کودکِ حالا دانش‌آموز را با ظرفیت‌های بالا‌ترو بیش‌تر پشتِ نیمکت بنشاند.
‏هانا با تکیه بر دانش روان‌شناختیِ خویش و با کارگروهی متشکل از روان‌شناس و تیم تخصصیِ بازی‌ساز تلاش کرده اتفاقی متفاوت را برای کودکان رقم بزند. کودک به‌محض آغاز بازی و تا رسیدن به مرحله آخر زیر نظر متخصص روان‌شناس قرار می‌گیرد. گزارش‌های هانا در قیاس با مراکز تخصصی ، با هزینه‌ای به‌مراتب اندک ، ساعی و یاری پدر و مادرها خواهد بود. گزارش‌ها نشان‌دهنده آن هستند که کودک بهتر است چه اقداماتی را برای رشدِ شناختی هرچه بیش‌تر خود انجام دهد؟
‏و از همه مهم‌تر ارزیابی وضعیت شناختیِ کودک‌مان...
‏‏برطرف کردن خطای سرور هنگام باز شدن بازی

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
تارا
٢٤ خرداد ١٤٠١

بازی خیلی خیلی خیلی خیلی مسخره هست دانلود نکنید از نظر من مال بچه های پایین ۵ سال هست یه ستاره برای این که نظر ثبت بشه وگرنه یه ستاره هم زیاد شه

۲ ۲
S
٢ تیر ١٤٠١

این بازی گوریل انگوری را نصب نکنید خیلی بازی بدیه 😠 مسخره نمیشه رفت مرحله بعد

۳ ۱
یوسف رضا
٧ شهریور ١٤٠٠

سلام اصلا برنامه رو بالا نیاره اصلا نمیشه مرحله رفت

۱۰ ۷

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده