خانه برنامه مذهبی
دعای یستشیر صوتی 97

دعای یستشیر صوتی 97

تعداد دانلود۲ هزار
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده کدرز
‏‏دعای یستشیر صوتی با صدای زیبای میثم کاظم. با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول (پیمایش) خودکار و همراه با تم شب. از امیر المؤمنین علیه السّلام نقل شده: حضرت رسول صلى اللّه علیه و آله این دعا را به من تعلیم داد و امر فرمود آن را درهرحال و براى هر سختى و آسانى بخوانم و نیز آن را به جانشین خود تعلیم دهم و خواندن این دعا را ترک نگویم تا حق تعالى را ملاقات کنم و نیز فرمود: یا على این دعا را هر صبح و هر شام بخوان زیرا که گنجى از گنجهاى عرش الهى است.
‏‏امکانات:
‏- بدون نیاز به اینترنت
‏- گرافیک زیبا و مدرن
‏- اسکرول ( پیمایش ) خودکار
‏- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن
‏- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا
‏- قابلیت مخفی سازی ترجمه
‏- همراه با راهنما
‏لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️
‏سیّد ابن طاووس در کتاب «مهج الدعوات» از امیر المؤمنین علیه السّلام نقل کرده: حضرت رسول صلى اللّه علیه و آله این دعا را به من تعلیم داد و امر فرمود آن را درهرحال و براى هر سختى و آسانى بخوانم و نیز آن را به جانشین خود تعلیم دهم و خواندن این دعا را ترک نگویم تا حق تعالى را ملاقات کنم و نیز فرمود: یا على این دعا را هر صبح و هر شام بخوان زیرا که گنجى از گنجهاى عرش الهى است.
‏ابىّ بن کعب، به پیشگاه حضرت رسول صلى اللّه علیه و آله التماس کرد که آن حضرت فضیلت این دعا را بیان نماید، حضرت اندکى از ثواب بسیار آن را بیان فرمود.
‏هرکه میخواهد به کتاب «مهج الدعوات» مراجعه نماید.
‏‏-----------------------------------------
‏‏برچسب ها : دعای یستشیر ,دعای یستشیر با ترجمه فارسی ,دعای یستشیر با صدای میثم کاظم ,دعای یستشیر فارسی ,دعای یستشیر صوتی ,دعای یستشیر صوتی برای اندروید، دعای یستشیر صوتی اندروید ,ثواب دعای یستشیر ,دانلود دعای یستشیر، دعای یستشیر فارسی صوتی، دعای یستشیر فایل صوتی , اپ دعای یستشیر , اپلیکیشن دعای یستشیر ,دعای یستشیر 97 , دعای یستشیر جدید , دعای یستشیر صوتی خودکار
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟