استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
فروشگاه اینترنتی مبلمان لتو

فروشگاه اینترنتی مبلمان لتو

نسخه۶.۰.۴-۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۱۶
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده تچرا اپ
‏‏شرکت مبلمان لتو یکی از بهترین و خوش نام ترین مجموعه های فروشگاهی در صنعت مبلمان ازنظر تولید، تهیه و توزیع مبلمان(تختخواب شو، مدرن و راحتی) در عرصه ی بازار می باشد.
‏تمامی محصولات ارائه شده از بزرگترین تولید کنندگان موفق و پرافتخار داخلی با سابقه طولانی درتولید مستمر مبلمان وصادرکنندگان برتر ایران میباشد.
‏اتصالات، مکانیزم ها، لولاها وسایرقطعات مهم و حساس مورد استفاده در ساخت این محصولات از برترین تولید کنندگان اروپایی وارد میشود.
‏فوم ها و اسفنج های استفاده شده، از بهترین کارخانه های داخلی که برای تختخواب و نشیمن کاملا طبی میباشد تهیه میشوند، تا آسایش را در خواب و بیداری برای شما فراهم سازد.
‏بیشتر تولیدات بصورت مکانیزه و با دستگاه های پیشرفته ی اروپایی انجام میگیرد بطوری که تمامی تولیدات از لحاظ شکل و اندازه کاملا یکسان بوده و در تیراژ بالا هیچگونه تغییر کیفیت در آنها مشاهده نمیگردد.
‏در تمامی محصولات تختخوابشو اسکلت کار از فلز سبک صنعتی ساخته شده و قطعات آنها توسط جوشکاری پیشرفته صنعتی به یکدیگر متصل شده اند که دیگر جای نگرانی بابت شکستگی و از بین رفتن مبل ها پس از مدتی وجود ندارد.
‏رنگ کاری بدنه ی تمامی محصولات تختخوابشو کاملا حرفه ای بوده که استقامت بسیاربالایی در شرایط آب و هوایی مختلف دارند(استاتیک کوره ای).
‏کفی استفاده شده در مبلمان تختخواب شو با توری مشبک(مش فلزی) میباشند(از تسمه کشی مقاوم استفاده شده است).
‏جنس و رنگ پارچه کاملا مطابق با سلیقه ی مشتری میباشد.
‏شرکت مبلمان لتو پس از استقبال بی نظیر شما همراهان گرامی از وبسایت فروشگاه آنلاین لتو اقدام به راه اندازی یک اپلیکیشن بی نظیر در جخت رفاه حال شما عزیزان کرد و هم اکنون می توانید از امکانات بینظیر این اپلیکیشن نهایت اسفاده را داشته باشید.
‏امکان مشاهده ی محصولات و بازدید از شعبه های فروشگاهی دربازار مبل یافت آباد وجود دارد.

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده