استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها امور مالی
همراه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

همراه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

مدیریت حساب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۰۹
تعداد دانلود۹۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۷,۶۹۵
حجم۴۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده عصر دانش افزار

یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند بانک‌ها را از یکدیگر تفکیک کند و به مشتریان ثابت کند که در بانک درستی افتتاح حساب انجام داده‌اند، کیفیت خدمات الکترونیکی بانک‌هاست. در واقع طی این سال‌ها بانک‌های مختلف در تلاش بوده‌اند تا نشان دهند که در زمینه خدمات بانکداری الکترونیک نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. یکی از عوامل نشان‌دهنده کیفیت خدمات بانکداری الکترونیک بانک‌ها، اپلیکیشن‌های آن‌هاست که عموما با نام همراه بانک شناخته می‌شوند. همراه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران یک همراه بانک حرفه‌ای است که تمامی نیازهای مشتریان این بانک را پوشش می‌دهد.

ویدئو معرفی برنامه

افتتاح و مدیریت حساب

شاید اولین ویژگی جذاب و منحصر به فرد اپلیکیشن همراه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بحث افتتاح حساب به صورت غیرحضوری باشد. بله، شما می‌توانید به صورت غیرحضوری و آنلاین افتتاح حساب خود را انجام دهید و کارت بانکی خود را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید. این پروسه تنها چند دقیقه از زمان شما را می‌طلبد و کاملا آسان و ساده است. شما رمز اول و دوم کارت خود را نیز به صورت آنلاین دریافت خواهید کرد و نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک نخواهید داشت. 

به جز بحث افتتاح حساب، در بحث مدیریت حساب نیز همراه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران همیشه همراه شماست. از دریافت موجودی کارت و سپرده گرفته تا عملیات پرتکرار انتقال وجه، همگی را می‌توانید به کمک این برنامه هوشمند انجام دهید. برای انتقال وجه گزینه‌های زیادی زیر دست شماست و می‌توانید به روش‌های مختلفی اعم از داخلی، شتابی، پل، پایا، ساتنا و شناسه‌دار اقدام نمایید. کارت به کارت با همراه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بسیار ساده و سریع است. 

خرید شارژ و بسته اینترنت یکی دیگر از کارهایی است که این روزها نیازی به مراجعه حضوری به هیچ جایی ندارد و از طریق اپلیکیشن‌ها می‌توان آن را پیگیری نمود. شما می‌توانید به راحتی هر چه تمام‌تر از طریق این برنامه اختصاصی قرض‌الحسنه مهر ایران نسبت به خرید شارژ و بسته اینترنت برای سیم‌کارت خود یا دیگران اقدام کنید. سال‌هاست که با روزهای در صف بانک ماندن برای پرداخت قبوض نیز خداحافظی کرده‌ایم و اپلیکیشن‌های اندرویدی در این زمینه پیشگام بوده‌اند. برای پرداخت قبوض خدماتی خود نیز می‌توانید از برنامه همراه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استفاده کنید. 

در زمینه تسهیلات نیز این برنامه امکانات خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهد. پیش از هر چیز امکان درخواست وام به صورت آنلاین فراهم شده که ویژگی‌ بسیار کاربردی و جذابی است. از طرف دیگر، امکان مشاهده اقساط تسهیلات دریافت شده و پرداخت آن‌ها از طریق این برنامه نیز میسر شده است. در زمینه چک‌های صیادی هم شاهد ارائه خدمات مطلوبی از سوی اپلیکیشن همراه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران هستیم و شما می‌توانید این چک‌ها را مدیریت کنید و عملیات‌های لازم در این خصوص را انجام دهید.

همراه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران یک برنامه حرفه‌ای برای افتتاح و مدیریت حساب‌های این بانک است.

 

ویژگی‌های برنامه:

. افتتاح حساب آنلاین

. مدیریت کامل حساب

. انتقال وجه از شیوه‌های مختلف

. پرداخت قبوض و خرید شارژ و اینترنت

. مدیریت چک‌های صیادی و تسهیلات

‏‏انتقال هوشمند، نمایش بهترین روش انتقال بر حسب مبلغ وارد شده.
‏امکان انتقال وجه پل، پایا و ساتنا بدون نیاز به وارد کردن شماره شبا.
‏اضافه شدن وام فوری به بخش درخواست وام - بدون نیاز به ارائه مدارک و ضامن، به صورت کاملا آنلاین وام خود را دریافت نمایید.
‏بهبود طراحی و رفع مشکلات بخش وام من.
‏رفع مشکلات گزارش شده.

نظرات و امتیاز ها

۷,۶۹۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عالی
٧ ساعت پیش

‏✓ شارژ و انتقال راحت و سریع‌تر

۰ ۰
احمداخمدزاده
دیروز

‏✓ کارت درست است

۰ ۰
علی علوی
پریروز

‏✗ هنگ میکنه ‏✗ وارد برنامه نمیشه ‏✗ معدل حساب کار نمیکنه

۱ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

همراه بانک

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده