استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Brick Monster:Balls Blast Game

Brick Monster:Balls Blast Game

نسخه۲.۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۷
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده SHENZHEN QINGTIAN IE TECHNOLOGY CO., LTD
‏‏به بهترین بازی آرامش بخش - هیولا آجری خوش آمدید! Brick Monster یک بازی رایگان کلاسیک آجر شکن است که بسیاری از عناصر محبوب مانند جادو، هیولا، انفجار پین بال، جنگ، تیرانداز جن، رئیس سنگ و غیره را ترکیب می کند. شما سبک هنر کارتونی آن را دوست خواهید داشت، این یک بازی تیراندازی با توپ جادویی حماسی آرامش بخش است که هم برای بزرگسالان و هم برای بچه ها مناسب است! شما نقش یک قهرمان جن عدالت را بازی می کنید که جثه کوچکی دارد اما انرژی بسیار زیادی در بازی دارد! بیایید یک نبرد صمیمانه با ارتش هیولاهای نامعتبر در پادشاهی جادویی داشته باشیم!

ویدئو معرفی بازی

‏🍀 بازی
‏* به عنوان یک قهرمان قدرتمند جن ، شما باید در برابر حملات ارتش هیولا مقاومت کنید! برای از بین بردن هیولاهای تهاجمی، به توپ شلیک کنید!
‏* هیولاها می توانند به شما آسیب وارد کنند، لطفا زاویه مناسب را پیدا کنید، اهداف خود را نشانه بگیرید، به توپ های جادویی شلیک کنید، حملات متعدد و انفجار پین بال را ایجاد کنید، سعی کنید توپ های بیشتری را برای ضربه زدن به گروه دشمن، و قبل از حمله آنها را نابود کنید!
‏* هر قهرمان جن یک مهارت انحصاری منحصر به فرد دارد، می توانید از آن استفاده کنید تا آنها را به راحتی به ملاقات خدا بفرستید، اگر هیولاهایی که کشتن آنها سخت است.
‏* مهم نیست که ارتش هیولا چقدر قدرتمند است، دان نگران نباشید، از معجون اسرارآمیز استفاده کنید تا پاداش انتساب اضافی دریافت کنید تا به شما کمک کند تا پیروزی را بدست آورید!
‏* ابتدا یک استراتژی برای از بین بردن هدف هیولای حماسی ایجاد کنید، که منجر به یک اثر چند برابری می شود.
‏* شما دریافت خواهید کرد. پاداش های ویژگی تصادفی اگر به ترکیب های مشخص شده برسد، به عنوان مثال، آسیب هر توپ جادویی را افزایش می دهد، تعداد توپ ها را افزایش می دهد، مقدار مشخصی از سلامتی را بازیابی می کند و احتمال آسیب مضاعف را افزایش می دهد. هر چه ترکیب‌ها بالاتر باشد، پاداش‌های ویژگی بیشتری دریافت می‌کنید.
‏* پس از تکمیل یک سطح، جایزه حماسی دریافت کنید، از سکه ها برای ارتقاء مهارت های جن استفاده کنید!
‏* قفل جن پیشرفته را باز کنید تا قدرت جادویی قدرتمندتری کسب کنید!
‏* دستاورد کامل، جوایز رایگان بیشتری دریافت کنید!
‏ >👑 ویژگی های بازی
‏* یک بازی گاه به گاه رایگان حماسی! شما باید سبک هنر کارتونی را دوست داشته باشید!
‏* صدها سطح با طراحی خوب، بیش از 40 نوع هیولا مختلف در انتظار شما هستند تا کاوش کنید!
‏* بهترین بازی گاه به گاه برای از بین بردن زمان! هیجان بازی های متعدد با توپ را تجربه کنید!
‏* یک بازی افسانه ای آفلاین، بدون اینترنت و هر کجا که می خواهید بازی کنید!
‏* کنترل روان و آسان، مدل‌های پیکربندی پایین را نیز می‌توان به دلخواه پخش کرد!
‏* موسیقی و صدای آرامش‌بخش، به شما کمک می‌کند استرس را رها کنید، بدن و ذهن را شاد کنید!
‏* 5 ویژگی مختلف الف‌ها را می‌توان انتخاب کرد !
‏* یک مزیت فوق العاده ارزشی که برای شما آماده می کنیم - قلک!
‏* می توانید از راه های مختلفی جوایز دریافت کنید! اجازه دهید از سرگرمی بیشتری لذت ببرید!
‏Brick Monster یک بازی افسانه شکن پین بال گاه به گاه رایگان است! ترکیبی از عناصر محبوب مختلف مانند آجر، پین بال، هیولا، جادو، جن، جنگ، تیرانداز، انفجار سنگ. گیم پلی غنی، سبک هنری بدیع، طراحی سطح عالی، همه اینها یک تجربه بازی عالی را برای شما به ارمغان می آورد! عدالت و شر، قهرمان و هیولا، صلح و جنگ، نگهبانی و تهاجم، این مخالفت ها در بازی جریان دارند. شما باید در کنار عدالت بایستید و از این سرزمین پاک محافظت کنید! هیولاهای بازی همگی به شکل آجر و سنگ نشان داده شده اند. به عنوان یک قهرمان جن، باید در برابر تهاجم آنها مقاومت کنید و حملات آنها را درهم بشکنید. لطفا به روش مبارزه آنها توجه کنید، استراتژی تیراندازی خود را تنظیم کنید، توپ های جادویی را رها کنید و انفجار توپ را ایجاد کنید تا همه آنها را خرد کنید! فراموش نکنید که در صورت ملاقات با رئیس بزرگ، از مهارت خاص خود استفاده کنید و به او ضربه مرگبار بدهید! در عین حال، در طول نبردها به سد جادویی خود توجه کنید، این آخرین قلعه شماست! امیدواریم که یک تیرانداز عالی توپ، نگهبان واجد شرایط پادشاهی و هیولا شکن وحشتناک آجری شوید!
‏هم اکنون به این بازی حماسی آجر شکن بپیوندید! ما مشتاقانه منتظر پیوستن شما هستیم! پادشاهی برای متوقف کردن جنگ های وحشتناک به قهرمانانی مانند شما نیاز دارد!
‏از تماس با ما در فیس بوک خوش آمدید: https://www.facebook.com/BrickMonsterGame
‏‏* محتویات بازی بهینه شده برای ارائه تجربه بهتر!

‏به اشتراک گذاری پیشنهادات با ما خوش آمدید!
‏فیس بوک: https://www.facebook.com/MagicvsMonster/

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده