خانه بازی ماجراجویی
Grand Hotel Mania - Hotel Games. Idle Hotel Tycoon

Grand Hotel Mania - Hotel Games. Idle Hotel Tycoon

هتل‌داری با بهترین تیم

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۵۸
حجم۱۱۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده DeusCraft
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏با بهترین تیم ممکن هتل‌داری کنید!
‏ این بازی به طور همزمان توسط گوگل پلی در چندین کشور کاندیدای دریافت جایزه شد. ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، انگلستان ، آلمان ، فرانسه و هند. مردم در سراسر جهان می‌خواهند از آن لذت ببرند.
‏ مردم برای کار یا تفریح ​​به مسافرت می‌روند و می‌خواهند بعد از کار روزمره استراحت کنند یا کاری فانتزی انجام دهند. این شما هستید که می‌توانید راحت‌ترین هتل‌ها را برای آنها فراهم کنید!
‏ مونیکا و تد را مدیریت کنید و به آنها کمک کنید تا رضایت کامل مهمانان شما را تضمین کنند. هتل‌ها را ارتقا دهید و آنها را راحت‌تر ، جالب‌تر و جذاب‌تر کنید. شما از همه مردم جهان عشق و محبت دریافت خواهید کرد!
‏ باید خیلی زود به درخواست‌های مشتری‌هایتان واکنش نشان دهید ، اولویت‌ها را تعیین کنید و به موقع به همه خدمات ارائه دهید. اگر زمان تمام شود دیگر هیچ درخواستی امکان پاسخگویی نخواهد داشت.
‏ اگر بار اول موفق به رد کردن مرحله و چالش نشدید می توانید دوباره امتحان کنید و از تقویت کننده هایی استفاده کنید که بازی را آسان‌تر می‌کنند.
‏ ماجراجویی شما در یک هتل دنج آمریکایی آغاز می‌شود و اما اینکه داستان به کجا منتهی می شود مشخص نیست! بازی کنید و به ما بگویید!
‏ • هتل باز کنید!
‏ به دور دنیا سفر کنید ، مکان های جدید را کشف کنید و با مهمانان جذاب دیدار کنید.
‏ • عجله کن!
‏ وارد حوزه مدیریت زمان شوید! به موقع به خواسته‌های میهمانان خود واکنش نشان دهید ، اولویت ها را تعیین کرده و مشتریان خود را به وجد بیاورید.
‏ • بهترین سرویس اتاق را ارائه کنید
‏ هر هتلی باید غذای خوشمزه داشته باشد. برای میهمانان خود ماکارونی ، قهوه خوشمزه ، چای سبز ، پیتزا ، سوشی هرچه می‌خواهند آماده کنید.
‏ • لایک بگیرید!
‏ مهمانان شما با دادن لایک به شما لطف خواهند کرد. هرچه سریع‌تر سفارش را آماده کنید ، توجه بیشتری به دست می‌آورید.
‏ • ارتقا دهید!
‏ می توانید سرویس‌های خود را ارتقا دهید. با تکمیل هر مرحله سکه و جواهرات دریافت کنید و آنها را صرف ارتقا هتل‌ها کنید.
‏ • از تقویت کننده‌ها استفاده کنید!
‏ آنها فقط در تکمیل مرحله به شما کمک نمی‌کنند بلکه سرگرم‌کننده هم هستند! آتش‌بازی به راه بیندازید و مهمانان خود را خوشحال کنید!
Hey hoteliers!

In the new version, we have added player profiles.

Now no one will stay incognito! Choose an avatar that suits your mood and change it as often as you like. A photo of yours from Facebook? Or maybe one of our guests? Or even a cute pigeon?
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟