خانه برنامه ابزارهای کاربردی
بپا دوربین مدار بسته آنلاین

بپا دوربین مدار بسته آنلاین

تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۵۱
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده فان اپس
‏‏با اپلیکیشن بپا می تونید گوشی های موبایل قدیمی خودتون را به دوربین مداربسته تبدیل کنید و از طریق اینترنت هرجا که هستید داخل منزل یا محل کارتون را مشاهده و مراقبت کنید.
‏همچنین بپا مجهز به سیستم تشخیص حرکت اتوماتیک بوده و درصورت مشاهده هرگونه حرکتی به گوشی همراه شما پیام می ده و شما را باخبر می کنه!
‏طریقه استفاده بسیار ساده است
‏1 - اپلیکیشن بپا را روی همه دستگاه های اندیویدی که می خواهید استفاده کنید نصب کنید.
‏2 - روی تمام دستگاه ها از یک اکانت گوگل استفاده کرده و لاگ این کنید.
‏3 - گزینه دوربین را روی دستگاه هایی را که می خواهید دوربین باشند انتخاب کرده و برای هر دوربین یک نام تعریف کنید.
‏4 - گزینه نمایشگر را روی گوشی هایی که می خواهید به صورت نمایشگر عمل کنند انتخاب کنید.
‏به همین سادگی ...
‏حالا می تونید از روی گوشی که به عنوان نمایشگر تعریف شده لیسیت دوربین های موجود را مشاهده و یکی را انتخاب کنید و تصویر محلی که دوربین را در آن کار گذاشتید را به صورت زنده ببینید.
‏همچنین اگر کسی در دوربین دیدید که می خواهید باهاش حرف بزنید کافیه کلید صحبت را نگه داشته و حرف بزنید. صدای شما از دوربین پخش خواهد شد و شما نیز صدای محلی که دوربین در آن کار گذاشته شده را می شنوید.
‏می تونید ریزولوشن و سرعت فریم های دوربین و یا حساسیت سیستم تشخیص حرکت و دیگر تنظیمات دوربین را در قسمت تنظیمات تغییر بدید.
‏برای اطلاعات بیشتر می تونید ویدیوی اپلیکیشن را مشاهده کنید. همچنین دانلود اپلیکیشن هم رایگان هست.
‏توجه : برای استفاده از اپلیکیشن حتما باید اپلیکیشن گوگل پلی و یک اکانت گوگل روی گوشی شما وجود داشته باشد. اگر اکانتی وارد نکرده اید حتما قبل ار نصب برنامه به منوی اکانت در تنظیمات گوشی رفته و باید اکانت گوگل لاگ این کنید.
‏‏رفع مشکل کرش روی اندروید ۱۰
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟