استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
مرورگر گردو لایت | وبگردی بدون تبلیغ

مرورگر گردو لایت | وبگردی بدون تبلیغ

نسخه۱.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۰۸
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۸۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده گردو
‏‏مرورگر گردو لایت یک مرورگر کم حجم است که توسط موتور جستجوی گردو ارائه شده است و اکثر امکانات مرورگر های دیگر مثل جستجو در صفحه، دانلود، تاریخچه‌ی جستجو، ذخیره سازی رمزها، صفحه‌ی ناشناس (incognito) و ... را دارد. همچنین امکان مسدودکننده‌ی تبلیغات هم اضافه شده که علاوه بر کاهش مصرف اینترنت باعث می‌شود صفحات سریع‌تر باز شوند.
‏در این مرورگر از موتور جستجوی گردو استفاده می‌شود. هدف ما از ارائه‌ی این مرورگر این است که کاربرانی که قصد استفاده از موتور جستجوی گردو را دارند و تغییر موتور جستجوی پیشفرض کروم به گردو برایشان مشکل است با نصب این مرورگر کم حجم به راحتی بتوانند از موتور جستجوی گردو استفاده کنند.
‏در آینده نیز امکانات بیشتری به این مرورگر اضافه خواهد شد.
‏درباره‌ی گردو:
‏گردو یک موتور جستجوی ایرانی است که با هدف بهبود تجربه‌ی جستجوی کاربران فارسی زبان طراحی شده و در حال توسعه است.
‏در حال حاضر نتایج گردو تقریبا به اندازه نتایج گوگل دقیق است اما به خاطر اینکه اکثر کاربران به گوگل عادت کرده‌اند، تغییر دادن موتور جستجوی پیش فرض به گردو نیازمند یک انگیزه‌ و محرک است. قصد ما این است که توسعه گردو را با سرعت به جایی برسانیم که نتایج به شکل قابل توجهی از گوگل بهتر باشد و همین محرک کافی برای تغییر موتور جستجو از گوگل به گردو باشد. اما در شروع کار برای توسعه اولیه این قابلیت‌ها و ایجاد ویژگی‌های متمایز کننده نیاز به استفاده مداوم و بازخورد کاربران داریم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم برای قدردانی از کسانی که به جای گوگل از گردو استفاده می‌کنند، برای بهار و تابستان ۹۹ به ازای هر سه هزار جستجو و برای پاییز ۹۹ به ازای هر پنجاه هزار جستجو که کاربران در گردو انجام دهند، به نیابت از آنها یک بسته‌ی ارزاق از طریق خیریه فردای سبز شریف به نیازمندان کمک شود. آمار جستجوها در هر ماه و رسید کمک به خیریه فردای سبز شریف صفحه‌ی خیریه قرار دارد.
‏اگر شما اهل جستجوی زیاد هستید، با تغییر موتور جست‌وجوی پیش فرض مرورگر خود به گردو، علاوه بر کمک به ما برای توسعه‌ی بهتر گردو، در یک کار خیر مشارکت می‌کنید.
‏در صورتی که میخواهید در رابطه با مزایای گردو بیشتر بدانید صفحه درباره گردو را بخوانید. گردو به شکل کاملا خصوصی تشکیل شده است.
‏‏رفع مشکل باز کردن فایل apk از بخش دانلود ها

نظرات و امتیاز ها

۸۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حامد|Hamed
١٢ شهریور ١٤٠٢

کاش روون تر بشه مث گوگل حالت دارک مودم بهش اضافه کنید قابلیت های زیادی باید بهش اضافه شه

میپسندم۶ نمیپسندم۰
عکس کاربر سجاد
٣١ مرداد ١٤٠٢

قطعی داره جستجو خوب کار نمی کنه

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر ابوالفضل گوزلی
٢٦ مرداد ١٤٠٢

سلام لطفاً امکان ترجمه رو اضافه کنید

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بهترین مرورگرهای وب

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده