استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۰.۱۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۴
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۰۶
حجم۱.۵ گیگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده NAR Game
‏‏Naruto:SlugfestX، بازی رسمی مجاز ناروتو 3D ARPG، به طور رسمی راه اندازی شد!
‏ناروتو اوزوماکی، از دوران کودکی خود یک جانور دم در بدنش مهر و موم شده بود که باعث شد او به یکی از میزبانان جانوران دم تبدیل شود. او با ساسوکه اوچیها آشنا شد که بهترین دوست و در عین حال رقیب او شد. هر دو هدف یکسانی دارند، اما روشی که برای رسیدن به آن هدف انجام می دهند بسیار متفاوت است. در سفر آنها چه اتفاقی خواهد افتاد؟
‏[نسخه رسمی، بر اساس انیمه اصلی]
‏ با مجوز تیم رسمی 'Naruto'، بازی 3 بعدی اکشن RPG Naruto SlugfestX همانند نسخه انیمه است. بازی در حال بازسازی صحنه انیمه دنیای باز بزرگ است و می تواند بازیکن را از داستان اصلی لذت ببرد!
‏[3D Open World, Explore The Land of Ninjas! ]
‏ 4K با دقت فوق العاده بالا صحنه های انیمه سه بعدی جهان باز! از نینجوتسو برای حرکت با سرعت بسیار سریع استفاده کنید. بازیکن می تواند تعداد زیادی سطح را باز کند و نقشه های جالب را دنبال کند. بازی آسان است و تنها با انگشت خود می توانید به سراسر جهان سفر کنید!
‏[PVP منصفانه، تشکیل تیم خود را سفارشی کنید]
‏ نبرد PvP یکی از مهم ترین حالت های بازی است. در نبرد PvP، بازیکنان نیازی به نگرانی در مورد نبرد متحرک ندارند، بلکه روی استراتژی هایی مانند حمله، دفاع و جاخالی دادن تمرکز می کنند. بازیکنان می توانند مهارت های واقعی نینجا را تجربه کنند. نینجاهای زیادی وجود دارند که بازیکنان می توانند آزادانه آنها را انتخاب کنند تا قوی ترین ترکیب خود را بسازند. بازی به شما این امکان را می دهد که نینجاها را ترکیب کنید تا با جابجایی بین نینجاها در طول نبرد، ترکیب مهارت نهایی را ایجاد کنید که فقط به شما تعلق دارد!
‏[کلن خود را بسازید، با تیم بجنگید]
‏ هزاران بازیکن مبارزه خواهند کرد. با هم روی یک صفحه! قبیله خود را بسازید و آن را تقویت کنید. زمین را تصرف کنید و قبیله خود را قوی ترین کنید!
‏[به راحتی ارتقا دهید، همه نینجاها را جمع آوری کنید]
‏ همه نینجاهای انیمه ناروتو اینجا هستند! نینجا قدرتمند را دریافت کنید، مهارت های او را تیز کنید و به بهترین بازیکن بازی تبدیل خواهید شد! به داستان کاملاً جدید بپیوندید و آینده خود را بسازید!

نظرات و امتیاز ها

۱۰۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر هوکاگه چهارم
٥ روز پیش

‏✓ گرافیک ‏✓ داستان طبق خود انیمه واقعا که این گیم شاهکاره ولی متأسفانه تو کشورمون با پینگ بد میاد که با فیلترشکن هم درست نمیشه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Hamid REZA
٢٥ شهریور ١٤٠٢

دستخوش گرافیک عالی سازنده خیلی مردی اگه میشه شیطان کش رو هم با یه همچین گرافیک و سبکی درست کنید و تنها چیزی در این بازی بد بوده اینکه کاراکتر خییلی ها رو نداره و حالت های مختلف یک کاراکتر رو نداره

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر .....
٢ شهریور ١٤٠٢

همه کاراشو کردم بعد چهار تا برگه داد که یکیشون مال منه ولی هر اسمی میزنم نمیاد لطفا بگید

میپسندم۶ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده