استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Life on Earth: evolution game

Life on Earth: evolution game

نسخه۲.۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۳۱
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۵۵
حجم۱۱۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده DoMobile Game
‏‏'زندگی روی زمین' یک بازی بیکار معمولی نیست، بلکه یک بازی آموزشی حرفه ای در مورد تکامل زندگی است. شما نه تنها می توانید بازی های تکاملی ساده و خنده دار را تجربه کنید، بلکه می توانید دانش موجودات باستانی مرموز و فرهنگ انسان را نیز بیاموزید.

ویدئو معرفی بازی

‏---پس زمینه داستان---
‏زندگی برای 4 میلیارد سال تکامل یافته است. . از زمان تولد انسان فقط یک میلیون سال می گذرد. ما فقط می‌توانیم چند دقیقه به جدول زمانی تکامل زندگی بپردازیم. در مبارزه با طبیعت، این موجودات بزرگ ماقبل تاریخ از اقیانوس به خشکی، از سطح پست به سطح بالا گام نهاده اند و در زمین - خانه مشترک ما، یک تصویر تاریخی رنگارنگ و درخشان ترسیم کرده اند!
‏ br>شما یک دانشمند در آزمایشگاه دیرینه شناسی هستید. با کمک دستیار ربات خود، می توانید تاریخ دیرینه شناسی را مطالعه کنید، طرحی برای تکامل زندگی ترسیم کنید و اسرار زندگی را باز کنید.
‏●بازی بیکار گاه به گاه
‏این یک بازی بیکار معمولی است. شما می توانید با صرف زمان و تلاش کمتر از لذت واقعی بازی لذت ببرید!
‏●آموزش علوم محبوب
‏در زندگی بر روی زمین، دانش حرفه ای زیادی در مورد موجودات باستانی وجود دارد، شما می توانید زمینه های جدیدی را که دارید یاد بگیرید. قبلاً هرگز شناخته نشده بود، و عظمت تکامل زندگی را احساس کنید!
‏●بازیابی بیولوژیکی
‏بازیابی اشکال مختلف موجودات باستانی، نمایش سبک زندگی و عادات آنها، درست مانند برقراری ارتباط چهره به چهره با موجودات باستانی ! مشاهده تکامل زندگی از هاگ ها به ماهی ها، دایناسورها و انسان ها.
‏●فناوری تجهیزات فکری
‏بهبود فن آوری تجهیزات فکری، و با قدرت فناوری، برای بازگرداندن روند تکامل زندگی و افزایش سرعت تکامل حیات.
‏●رازهای زمین
‏فناوری تکامل را ارتقا دهید، تکامل دیرینه شناسی را سرعت بخشید، طرحی برای تکامل حیات ترسیم کنید، و اسرار حیات را باز کنید.
‏اعضای تیم Life On Earth از علاقه مندان به موجودات باستانی هستند. برای ساخت این بازی حجم زیادی از مطالب ادبی را جستجو کرده ایم. اگر شما نیز به تکامل زندگی علاقه دارید، هم اکنون Life On Earth را دانلود کنید تا به ما بپیوندید! ما می توانیم با هم درباره اسرار موجودات باستانی و تاریخ بشر بحث و بررسی کنیم!
‏ایمیل: support@domobile.com
‏وب سایت: https://www.domobile.com
‏‏عملکرد بهینه، تجربه بهتر!

نظرات و امتیاز ها

۵۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Mike
٩ شهریور ١٤٠٢

‏✓ خیلی چیز خوب یاد گرفتم ‏✓ میتونه بهتر هم باشه ‏✗ صفر

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۲۹۳۷۰۰
٨ شهریور ١٤٠٢

بازی خوبی اطلاعات خوبی در مورد زمان های مختلف زمین میده حتمی دانلود کنید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر علی
١٨ مرداد ١٤٠٢

بازی علی هست چون همه دوره های زمین شناسی داره توضیحات علمیش خوبه اینو منی که عاشق دیرینه شناسی هستم می گم بازسازی هاش خوبه اما بعضی هاش رو نه مثلا پلاتیوسور اصلا یه موجود دیگه ای هست ولی سوالاش خوبه و در کل عالیه حتی پردار بودن دایناسور ها رو کمابیش رعایت کرده من الان تریاسه هستم اونایی که باید خیلی صبر کنید تا پول به دست بیارین کوچکترین پولی که بدست میارین باهاش موجودات رو آپدیت کنین

میپسندم۷ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده