استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
بالسا | آموزش زبان انگلیسی کاربردی

بالسا | آموزش زبان انگلیسی کاربردی

انگلیسی رو راحت یاد بگیر

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۱۷
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۶۲
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده بالسا
‏‏با نصب این نرم افزار، بدون آنکه برای شما تبلیغاتی ارسال شود می‌توانید از مطالب آموزشی و دیکشنری‌های رایگان استفاده کنید.
‏سه دیکشنری موجود در نرم افزار به همراه تلفظ صوتی کلمات همواره حتی حالت آفلاین در دسترس است، به شکلی که با لمس کلمات انگلیسی بلافاصله معانی مختلف آن نمایان می‌شود. دیکشنری نوع انگلیسی به انگلیسی آن، در تب کناری تب فارسی قرار دارد و اگر بخواهید باز کلمه‌ای از آن تب را ترجمه کنید، کافیست دو بار روی کلمه کلیک کنید، در هر تب دو نوع تلفظ بریتیش و آمریکایی موجود است علاوه بر فایل صوتی کل درس).
‏جهت به خاطر سپردن کلمات انگلیسی می‌توانید از جعبه لایتنر در منو کشویی صفحه اول نرم افزار استفاده کنید، برای اضافه کردن کلمات به آن روی آیکن L کلیک کنید یا از آیکن + پایین سمت راست جعبه لایتنر کلمه دلخواه را اضافه کنید.
‏غیر از جعبه لایتنر می‌توانید کلمات سخت هر درس را در آیکن W واقع در نوار بالای درس‌ها ذخیره کنید تا بعدها فقط با مرور آن کلمات، کامل یادشان بگیرید و در وقت صرف جویی کنید، برای این کار پس از لمس کلمه انگلیسی، روی نشان حافظه در نوار دیکشنری کلیک کنید تا کلمه به آیکن W اضافه شود. همچنین با لمس آیکن صدا بالا سمت چپ هر صفحه و پخش آن می‌توانید فایل صوتی آن صفحه را به صورت کم حجم و با کیفیت بشنوید.
‏نام نرم افزار برگرفته از درختی در قاره آمریکاست که چوبی سبک اما بااستحکام و پرکاربرد دارد. غیر از این، بالسا را می‌توان معادل 'همچون بال' دانست.
‏‏دیکشنری انگلیسی به انگلیسی

نظرات و امتیاز ها

۶۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ایوب خان
١٤ فروردین ١٤٠١

خیلی عالیه مرسی از شما

۱ ۰
محمد زمانی قلعه
٢٦ فروردین ١٤٠١

تبلیغات آزاردهنده است.

۱ ۰
ناهید مختاری
٢١ بهمن ١٤٠٠

بسیا خوبه ولی تست و آزمون رو بیشتر کنید

۱۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

🔤 آموزش زبان انگلیسی