خانه برنامه آموزشی
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۲۱
حجم۵۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Khan Academy
‏‏برنامه Khan Academy به شما کمک می کند که تقریبا همه چیز را رایگان یاد بگیرید!
‏در این برنامه شما می توانید بیش از 10 هزار ویدیو مختلف درباره ریاضی، تاریخ، اقتصاد، پزشکی و… به رایگان تماشا کنید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که بعد از ظهر یک روز تعطیل کاری برای انجام دادن نداشته باشید و به دنبال یک سرگرمی باشید تا اوقات فراغت خود را با آن پر کنید. با برنامه Khan Academy علاوه بر استفاده از زمان های اتلاف شده ،می توانید هزاران مطلب مختلف را یاد بگیرید و ساعت ها مشغول یادگیری مطالب گوناگون باشید.
‏برنامه Khan Academy صرف نظر از اینکه شما معلم ، دانش آموز، دانشجو و یا استاد دانشگاه هستید مطالب جالب بسیاری را برای شما در نظر گرفته است که قطعا بسیاری از آن ها را نشنیده اید و با دیدن ویدئوهای مربوطه می توانید در زمان اوقات فراغت خود به دانسته هایتان اضافه کنید. با استفاده از این برنامه به راحتی در حالی که دندان های خود را مسواک می زنید بیاموزید که چرخه کربس چگونه کار می کند یا اینکه با نمادهای موسیقی آشنا شوید و بدانید که چگونه آتش زدن چوب در استرالیا باعث تغییر شرایط زیست محیطی این کشور خواهد شد.
‏ویژگی ها:
‏_ امکان نشانه گذاری ویدیو های مورد علاقه برای دانلود و تماشا در زمان های آنلاین شدن
‏_ یادگیری سخت ترین مباحث ریاضی مانند جبر، هندسه، مثلثات، آمار و…. با ویدئوهای آموزشی
‏_ دسترسی سریع به مطالب مورد نیاز با تغییر روش های جست و جو
‏_ یادگیری علوم مختلف مانند شیمی، فیزیک، اقتصاد، هنر و….
‏_ امکان ادامه یادگیری از جایی که تمام کرده بوده اید.
‏_ استفاده از برنامه به صورت آفلاین
∙ Bug fixes and performance improvements.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟