استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Submarine Games: Warships Inc

Submarine Games: Warships Inc

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۲۶
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۳۲
حجم۷۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Ломакин Дмитрий
‏‏⚓Nuclear War Submarine inc Indie Hardcore Simulator⚓ یک شبیه ساز کشتی جنگی هاردکور مستقل است که در آن شما زندگی یک فرمانده فرعی نظامی را خواهید داشت که زیردریایی، ناوگان و جنگ دریایی خود را اداره می کند. این بازی جدید 2d ww زیر آب ممکن است نظر شما را در مورد قایق‌های اتمی و سبک زندگی دریایی تغییر دهد، زیرا باید با جنگ دریایی مقابله کنید و کشتی‌های نظامی را نابود کنید. حدس شما درست است - کار کردن با یک زیردریایی 2 بعدی، یک قایق اتمی یا یک کشتی جنگی بسیار سخت است!

ویدئو معرفی بازی

‏همان کاپیتان یک ناوگان زیردریایی باشید و ضربات دشمنان ناوگان چرنوبیل را منعکس کنید! ناوگان، کشتی‌ها، قایق‌ها، کشتی‌های جنگی و رزم‌ناوهای آن‌ها را غرق کنید!
‏شما باید تمام قسمت‌های زیربناخه خود را کنترل کنید:
‏🚤 یک بدنه داخلی که از خدمه در برابر فشار آب محافظت می‌کند و یک بدنه بیرونی بدنه؛
‏🚤 یک راکتور جنگ هسته ای مستقل: یک موتور بخار شکوهمند معمولاً در قسمت پشتی زیربنا قرار دارد و توسط یک پوشش فلزی ضخیم محافظت می شود؛
‏🚤 کره سونار، تجهیزات کنترل جو و کارخانه های تقطیر.
‏بازی indie rebel inc ما در درجه اول یک بازی هاردکور بقا برای یک بازیکن است که در آن باید ماموریت های بمب را پشت سر بگذارید. هر مسیر منحصربه‌فرد است: مثلاً در جایی نزدیک گرینلند یا چرنوبیل، کشتی‌های جنگی دشمن ممکن است زیر ناوگان شما را با انداختن چند بار در عمق نابود کنند در حالی که نیروی دریایی روسیه قدرت خود را در دریای بالتیک نشان می‌دهد. اگر از نبردهای جنگ دریایی خسته شدید، همیشه می توانید درام ها را فراموش کنید و در باهاما غرق شوید - بدون ارتش یا سلاح هسته ای، فرمانده عزیز قایق!
‏شما در دریای آزاد قایق می کنید، جنگ هسته ای می تواند در هر زمانی شروع شود. ، خدمه نیروی دریایی در حال بحث در مورد استراتژی هستند ... و ناگهان بیست زیردریایی زرد قایق شما را نابود می کنند و ده ها راکت جنگی را به فضا پرتاب می کنند! هر فرمانده مسئول کشتی باید ساختار زیر و راکتور خود را بداند تا کل خدمه بتوانند یک جنگ هسته ای را با موفقیت انجام دهند و در نبردهای جنگ دریایی در عمق زیاد پیروز شوند.
‏این بازی نیروی دریایی بقا rebel inc دارای یک مجموعه عظیمی از تجهیزات ویژه ww و سلاح‌های ریزشی: از پریسکوپ، راکتور و سونار گرفته تا بمب‌های اتمی و اژدرها، اما ابتدا باید ساختار هر زیر ناوگان و سلاح‌های هسته‌ای را یاد بگیرید:
‏نقطه اصلی هر شبیه ساز قایق نیروی دریایی بوم در شارژ باتری آن است: اگر تمام شود، جرات نکنید در جنگ های دریایی درگیر شوید. یک کاپیتان خوب هر کشتی جنگی باید مراقب سونار، سلاح های هسته ای، انرژی و نیرو باشد و در صورت لزوم باتری را شارژ کند.
‏اگر می خواهید خدمه ناوگان شما به جای ریزش رادیواکتیو در هوای تازه تنفس کنند، سونار خود را زیر نظر بگیرید. و سطح اکسیژن: گاهی اوقات بهتر است روی سطح شناور شوید یا تغییرات قایق قایق خود را بهبود ببخشید تا بتواند در زیر آب اکسیژن تولید کند.
‏ما باید عمیق تر برویم، بنابراین، سوخت ریزش چرنوبیل تبدیل به یخ روی قایق خواهد شد. کیک چون شارژ باتری بدون آن امکان پذیر نخواهد بود.
‏شما از نیروی موتور دیزل استفاده نخواهید کرد - راکتور هسته ای اتمی مطمئناً در کشتی جنگی و قایق شما ظاهر می شود، اما کل خدمه باید سطح بالای آموزش خود را ثابت کنند. با چنین سلاح های بوم، یک یوبوت و یک سونار، در حین برنده شدن در نبرد کشتی های جنگی بعدی خود و نابود کردن ناوگان فرعی، بقای بیشتری خواهید داشت. اما باعث شیوع ww3 یا چرنوبیل دوم با ریزش کشتی رادیواکتیو نشوید!
‏بازی مستقل ما برای بقا raft rebel inc دارای چندین ویژگی راکتور دریایی و سلاح‌های ناوگان رونق است که آن را از دیگر شبیه‌سازهای قایق ارتش متمایز می‌کند. ما باید عمیق تر برویم:
‏هیچ سرنخی وجود ندارد، به جز یک آموزش کوتاه دریایی در طول اولین ماموریت بمب. چنین روح سختی در این شبیه ساز زیردریایی به همه کمک می کند تا به یک نیروی دریایی واقعی تبدیل شوند که ساختار پیچیده هر کشتی جنگی، کشتی جنگی، کشتی یا زیردریایی را درک می کند.
‏چهار حالت مختلف - از پرل هاربر با پوتین های u تا طغیان اتم چرنوبیل با سقوط! بمب، انفجار ناوگان، نبردهای نفس گیر، چکمه های یو، سلاح و بوم! بازی هاردکور خالص ww3!
‏یک بار دیگر! Nuclear War Submarine Inc یک شبیه‌ساز گاه به گاه پرواز فضایی بمب یا باروتروما نیست! ما باید عمیق تر برویم، شیرجه بزنیم و با یک بوت قایق کنیم!

نظرات و امتیاز ها

۳۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Mr,Svgh
٧ آذر ١٤٠١

با سلام و خسته نباشید به شما سازنده عزیز این بازی تکه واقعا عالیه خصوصا برای سن های بالاتر ۱۶+

۹ ۱۰
گوگولی مگولی
١ آذر ١٤٠١

بازی واقعا عالی است ،مرسی از سازنده . فقط لطفا در آپدیت های بعدی مرحله هارا بیشتر کنید و آیتم های جدیدی بهش اضافه کنید.

۷ ۲
Kia. :( *rash
٧ اسفند ١٤٠١

عالی اینترنت فقط زیاد کم تر بهتر

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده