استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
WIFI Password Show-Wifi Key

WIFI Password Show-Wifi Key

نسخه۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۲۱
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱۵
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Softo Logicx Solutions
‏‏نمای کلی:تجزیه‌کننده رمز عبور Wi-Fi و کلید اصلی Wi-Fi برنامه‌ای است برای یافتن رمز عبور Wi-Fi شبکه متصل به دستگاه یا تلفن همراه اندرویدی شما. نمایش رمز عبور WIFI-Password Master همه بی سیم یک کلید اصلی Wi-Fi برای یافتن کلید Wi-Fi یا رمز عبور شبکه متصل در دستگاه شما در هر زمان است. نمایش رمز عبور Wi-Fi برنامه ای برای نمایش رمز عبور وای فای در دستگاه شما بدون نیاز به روت است. Show WIFI Password-All wireless Password Master یک ابزار کامل وای فای و تست کننده سرعت وای فای است تا سرعت وای فای و پینگ وای فای را آزمایش کند. با استفاده از Show WIFI Password-All wireless Password Master می توانید سرعت بارگذاری و دانلود وای فای خود را آزمایش کنید. یکی دیگر از ویژگی های Show WIFI Password-All wireless Password Master، تولید رمز عبور تصادفی وای فای است. با استفاده از تولید کننده رمز وای فای می توانید رمزهای عبور وای فای را برای شبکه ها ایجاد کنید تا آنها را ایمن کنید. شما می توانید از طریق این برنامه یک رمز عبور قوی دریافت کنید تا بتوانید یک شبکه / شبکه وای فای ایمن داشته باشید.
‏ اکنون بیایید در مورد مهمترین ویژگی Show WIFI Password-All Password Master که اسکنر وای فای و QR است بحث کنیم. تولید کننده کد که کد QR ssid و رمز عبور شبکه شما را تولید می کند، می توانید این کد qr را ذخیره کنید تا رمز عبور وای فای متصل را به صورت رمزگذاری شده به خاطر بسپارید یا این کد qr را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا رمز Wi-Fi را به آنها نشان دهید. با استفاده از اسکنر Wi-Fi و ویژگی تولید کننده کد qr شما می توانید رمز عبور را ذخیره کرده و با رمزگشایی آن در ویژگی استفاده کنید. برنامه ما همچنین دارای ویژگی تحلیلگر وای فای است که به شما کمک می کند تا استفاده از داده های وای فای را نظارت کنید. نمایش گذرواژه WIFI-Password Master همه بی‌سیم همچنین شامل ویژگی‌های wifi خودکار، استفاده از داده تلفن همراه و اشتراک‌گذاری داده تلفن همراه است.
‏ویژگی اصلی:
‏گذرواژه Wifi نمایش برای نمایش Wi-Fi متصل گذرواژه‌های شبکه در دستگاه یا تلفن Android شما.
‏تست‌گر سرعت Wi-Fi برای آزمایش سرعت وای‌فای متصل و نسبت پینگ
‏تحلیل‌گر Wifi برای تجزیه و تحلیل و نمایش اطلاعات Wi-Fi متصل مانند ssid شبکه وای‌فای، شبکه Wi-Fi Mac، IP آدرس و همه اطلاعات مربوط به وای فای
‏مولد رمز عبور Wifi برای ایجاد ترکیبات مختلف رمز عبور وای فای.
‏استفاده از وای فای و داده تلفن همراه که نشان می دهد از چه مقدار داده وای فای یا داده تلفن همراه استفاده کرده اید.
‏اسکنر وای فای و گذرواژه اشتراک گذاری برای اسکن wifi و کد QR رمز عبور وای فای را برای اشتراک گذاری با دوستان و خانواده ایجاد کنید.
‏وای فای خودکار یا اتصال خودکار وای فای برای تنظیم زمان بندی خودکار وای فای مانند زمانی که وای فای روشن و وای فای خاموش است.
‏نقطه اتصال Wifi برای اشتراک گذاری وای فای با دوستان و خانواده.
‏نمایش رمز عبور Wifi: نمایش رمز عبور wifi یک کلید یاب وای فای شبکه متصل شما است کار کردن این ویژگی نمی تواند شبکه های وای فای و سایر کلیدهای وای فای را هک کند. این ویژگی فقط رمز عبور شبکه وای فای متصل را به شما نشان می دهد. این یک برنامه هک رمز عبور وای فای یا هک رمز عبور Wi-Fi نیست.
‏تستر سرعت: با استفاده از Show WIFI Password-All wireless Password Master می توانید انواع شبکه های وای فای متصل را آزمایش کنید یا سرعت شبکه های داده تلفن همراه در تلفن همراه شما. می توانید سرعت 3g، سرعت 4g و هر سرعت وای فای متصل را تست کنید. این ویژگی همچنین وضعیت وای فای سرعت آپلود و دانلود را به شما نشان می دهد. این ویژگی شامل
‏اتصال خودکار wifi است: در این ویژگی می‌توانید wifi را طوری تنظیم کنید که در زمان‌های مختلف به طور خودکار متصل شود. این یک یادآوری وای فای است که به شما یادآوری می‌کند چه زمانی باید وای فای را روشن کنید و چه زمانی وای فای را خاموش کنید، به عبارت دیگر می‌توانید بگویید این یک سوئیچر وای فای یا تایمر وای فای است.
‏کد QR وای فای مولد و اسکنر کد QR وای فای: این ویژگی اصلی Show WIFI Password-All wireless Password Master است که کد QR وای فای متصل شما را تولید می کند. می توانید این کد را در برنامه خود ذخیره کنید تا بعداً متصل شوید یا این کد QR وای فای را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید تا از همان وای فای لذت ببرید. همچنین می توانید برای استفاده از این کد رمزگشایی کنید یا با دستگاه دیگر اسکن کنید تا رمز عبور وای فای یا کد وای فای را نشان دهید. برای استفاده از همان وای فای.
‏توجه: نمایش گذرواژه WIFI-کلمه رمز عبور بی سیم Master Password Master یک هکر رمز عبور وای فای یا برنامه دزدیده شده رمز عبور نیست. نمایش رمز عبور WIFI-کلمه بی سیم Password Master فقط برای اشتراک گذاری رمز عبور وای فای متصل و اشتراک گذاری شبکه شما با دوستان و خانواده شما استفاده می شود.

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Mohammadhadi Alaei
٢٢ شهریور ١٤٠٢

آیا برنامه ای هست که با اندروید بالا هک کنه یا نه ؟؟ توروخدا بگید ؟؟؟؟

میپسندم۱ نمیپسندم۳
عکس کاربر 🎵 🎧
١٧ شهریور ١٤٠٢

قسمت اتصال ب شبکه ک میزنی وصل نمیشه بررسی کنین

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر arsham
٢٦ اردیبهشت ١٤٠٢

اصلا الکی فک کنم بازی باشه برای بچه هاتون نصب کنین

میپسندم۱۱ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده