استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
War of Empire Conquest:3v3

War of Empire Conquest:3v3

نسخه۱.۹.۹۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۱۵
تعداد دانلود۴۵ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴۷۷
حجم۹۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Xu Min 0124
‏War of Empire Conquest (WOE) یک بازی موبایل RTS است. این بازی یک بازی رقابتی (PVP) در زمان واقعی است. یک بازیکن یک بازی مسابقه ایجاد می کند و سایر بازیکنان برای مبارزه با یکدیگر به بازی مسابقه می پیوندند. انواع واحدها و ساختمانها را می توان به صورت دستی کنترل کرد و به بازیکنان درجه بالایی از آزادی اعطا می کند.
‏عناصر اصلی:
‏WOE 18 امپراتوری قدرتمند (یا تمدن ها) را در قرون وسطایی (از جمله چین ، ژاپن ، پارس ، تتوونیک ، مغول ، گوتیک ، مایا و غیره) شبیه سازی می کند.
‏هر امپراتوری دارای 8 نوع واحد معمولی و 1 نوع واحد منحصر به فرد است. واحدهای معمولی در هر امپراتوری یکسان هستند. در حالی که هر امپراتوری واحد منحصر به فرد خود را دارد. سواران در مغولستان ، فیل های جنگی در ایران ، Conquistadors در اسپانیا و غیره وجود دارند.
‏واحدهای معمولی شامل:
‏1. شمشیرزن: یک واحد بسیار متداول است.
‏2. پیکمن: در مقابل فلش ها آسیب پذیر است اما سواره را مهار می کند.
‏3. تیراندازی با کمان: در برابر سواره آسیب پذیر است ، اما پیکمن ها را مهار می کند.
‏4- سواره سبک: حرکت سریع ، تحرک زیاد و یگان ویژه برای آزار دشمنان.
‏5- برج حمل: منحصراً در حمله به ساختمانها استفاده می شود.
‏...
‏ساختمانها: برج ، برجک ، قلعه ، فروشگاه آهنگران و غیره
‏1. برج: عمدتا برای حمله استفاده می شود. این برج پس از قرارگیری 5 کشاورز در برج دیده بان ، می تواند 6 بار را به طور همزمان شلیک کند.
‏2. برجک: عمدتا برای از بین بردن ساختمانها استفاده می شود
‏...
‏در بازی هر امپایر دارای هر دو مزایا و معایب خاص خود است. بازیکنان می توانند برای دیدن توضیحات دقیق هر امپراتوری به این بازی بروند. در اینجا مختصراً آورده شده است:
‏1. شکار: نیازی به ساخت خانه نیست و باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود. Cavalry 20٪ منابع کمتری دارد و Cavalry را می توان به Ranger ارتقا داد.
‏2. توتونی: جنگجو بسیار قدرتمند است. مانند جنگجوی اسپارتان در تاریخ ، اما آنها آهسته حرکت می کنند.
‏...
‏نکات برجسته:
‏هسته اصلی گیم پلی: پس از شروع یک بازی مسابقه ، سعی کنید کارهای زیر را همزمان انجام دهید:
‏1. توسعه اقتصاد: تولید هرچه بیشتر کشاورزان را ادامه دهید و منابع را جمع آوری کنید (توجه: TC ، برج و غیره می توانند به عنوان پناهگاه موقت برای کشاورزان استفاده شوند).
‏2. دشمنان آزار دهنده: در ابتدا ، بازیکنان می توانند تعداد کمی از واحدها را آموزش دهند تا کشاورزان دشمن را آزار دهند و مزایای خود را جمع کنند.
‏3. دشمنان را نابود کنید.
‏به ویژه ، لازم است بازیکنان با متحدین همکاری کنند تا یک لژیون برای شکست نیروهای دشمن با نیرویی در تعداد پایین و برای محافظت از واحدهای متحدین با HP کم و آسیب زیاد ایجاد کنند.
‏علاوه بر این ، بازیکنان باید به محدودیت واحد و کار تیمی توجه ویژه ای داشته باشند:
‏بازیکنان باید مقادیر هر واحد را بیاموزند. در اینجا چند مثال آورده شده است:
‏1. پیکمان سوارکاری را مهار می کند
‏2. سواره پیکان را محدود می کند
‏3. پیکان پیکرمان را مهار می کند
‏4- برده (سوار شتر) سواره نظام را مهار می کند
‏5- Koryo Carriage تمام واحدهای برد دیگر را محدود می کند
‏...
‏حالت های بازی:
‏دو نوع منابع وجود دارد: غذا و طلا. با پیشرفت بازی ، TC را می توان به تدریج از اعصار تاریک به دوران فئودال ، دوران قلعه و دوران امپراتور ارتقا داد (هدف از ارتقاء این دوره ، باز کردن فناوری های بیشتر است). پس از بروزرسانی عصر ، انواع بیشتری از ساختمانها و واحدها قفل خواهند شد.
‏کل گیم پلی پیچیده تر است و به مطالعه جدی بازیکنان نیاز دارد. برای ساده تر شدن بازی به 4 حالت تقسیم می شود (رایج ترین آنها حالت معمول حالت emperor):
‏1. حالت عادی: منابع نسبتاً اندک هستند. ضروری است که اولویت به توسعه باشد. در مرحله اولیه ، بازیکنان می توانند تعداد کمی از سربازان را اعزام کنند تا دشمنان خود را آزار دهند. این حالت برای بازی پیچیده است ، اما جالب ترین حالت است.
‏2. حالت مرگ و میر امپریال: بازیکنان به طور مستقیم وارد دوره امپراتور ، با منابع زیادی در ابتدای هر مسابقه. بازیکنان می توانند مستقیماً نبردهای جدی را آغاز کنند.
‏...
‏ویژگی های اصلی:
‏این بازی به مدت 4 سال در چین اجرا شده است. پس از ده ها نسخه به روزرسانی ، اکنون نسخه 1.8.n است. توابع اصلی تحقق یافته عبارتند از:
‏1. پخش کننده VS پردازنده
‏2. پخش شبکه
‏3. تماشاگران
‏4. پخش مجدد
‏5. تهیه نقشه
‏6. لژیون
‏7. دوستان
‏8. چت
‏‏1. اقدامات ضد تقلب پیشرفته
‏2. برخی از اشکالات را رفع کرد

نظرات و امتیاز ها

۴۷۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ...ـــپسرکـمغرورـــ...
٢٤ بهمن ١٤٠٢

‏✓ مراحل عالی ‏✓ اتصال به یکدیگر ‏✓ بازی انلاین ‏✗ کیفیت کم ‏✗ سخت بودن مراحا بسیار بازی عالی هست فقط باید کیفیتش بره بالا من این بازیو که بازی کردم یاد جنگ های صلیبی افتادم عالیه از سازنده در خواست میکنم که کیفت بازی رو بالا ببره

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر shervin v2
٢٠ بهمن ١٤٠٢

مغزمو خورد بی صاحاب چه سخته!!گیم مشهوریم نیست ادم بزنه یوتوب یه آموزشی چیزی ببینه. ولی اگه یاد بگیرینش حال میده مثل جنگ های صلیبی یکه. بازم بازی رو موبایل مثل ای میشناسین؟همینمدلی ها شبیه نه. بازی های موبایلی ای که قشنگ وایب و حس حاله جنگ های صلیبی یکو بده. مثلا این شبیه بود

میپسندم۹ نمیپسندم۱
عکس کاربر مصطفی
١٨ بهمن ١٤٠٢

‏✓ سلام دوستان عزیزم این بازی خیلی اشغال است چون اسن بالانمی یاد هتا باگوشی مدل جدید

میپسندم۱ نمیپسندم۱۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط