استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
پارکبان (بازی فکری پارکینگ)

پارکبان (بازی فکری پارکینگ)

نسخه۱.۰.۶.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۲۳
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲,۷۲۰
حجم۷۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Trixmen

یک بازی هایپرکژوال معمایی. در بازی پارکبان باید ماشین‌ها را یک به یک از پارکینگ خارج کنید. مشابه دوبعدی این بازی وجود داشته است ولی چیزی که پارکبان را متمایز و جذاب کرده، گرافیک سه‌بعدی و فضای جذاب آن است. 

گیم‌پلی

به دلیل ماهیت هایپرکژوال پارکبان، این بازی فاقد پیچیدگی است و کنترل بازی تنها با یک اشاره انجام می‌شود. نه خبری از ارتقا است و نه آیتم‌های خاص. فقط باید ماشین‌ها را از پارک خارج کنید. ماشین‌ها رو به جلو و عقب امکان خروج از پارکینگ دارند. چالش شما در بازی دفعات تلاشی است که برای خارج کردن ماشین‌ها از پارک انجام می‌دهید. اگر دقت و مهارت به خرج دهید، می‌توانید بدون هیچ حرکت خطایی اینکار را انجام دهید. البته گاهی کار سخت می‌شود. از مرحله 20 به بعد در بعضی مراحل تعداد محدودی حرکت دارید. اگر حرکتتان تمام شود می‌توانید با خرج کردن سکه، حرکت اضافی بگیرید. این سکه‌ها بعد از پایان هر مرحله به اندوخته شما اضافه می‌شوند و لازم نیست برایشان پول واقعی خرج کنید.

صدا و موسیقی

شخصیت عمو پارکبان توسط یک گوینده صداگذاری شده است که هنگام برخورد و تصادف ماشین‌ها و همچنین زمانی که ماشین‌ها را از پارک خارج می‌کنید و مرحله را می‌برید، با لحن بامزه‌ای صحبت می‌کند. یک موسیقی زمینه نیز در بازی تکرار می‌شود که ممکن است برایتان تکراری و خسته کننده شود.

گرافیک

یکی از ویژگی‌های خوب بازی پارکبان، گرافیک جذاب بازیست. رابط کاربری مناسب بازی‌های ژانر هایپرکژوال طراحی شده است. مدل‌ها سه‌بعدی هستند و از نمای ایزومتریک دیده می‌شوند. ماشین‌ها و محله‌های گوناگونی در بازی وجود دارند که به مرور آزاد می‌شوند تا بازی تنوع بیشتری پیدا کند و روند و فضای آن برایتان خیلی تکراری نشود. در ابتدا ماشین‌هایی از جمله نیسان، پراید، تاکسی سمند، ون و ... در بازی وجود دارند و یکی از محله‌ها فعال است.

‏‏- مراحل جدید
‏- رفع باگ جزئی

نظرات و امتیاز ها

۲,۷۲۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ouu
٢٣ ساعت پیش

بازی خیلی خیلی خوب من در مرحله 9999

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۴۲۵۶۱۰
دیروز

‏✓ این بازی خیلی خیلی خیلی خوب حتماً نسبش کنید این بازی تو گوشی هرکی نباشه اون بدبخت

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر دلسا
٣ روز پیش

سلام سلام خوبه فکری ولی از مرحله‌ ی ۳۰ به بعد تکراری میشه

میپسندم۳ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

دنیای جذاب بازی‌های ایرانی

حرفه‌ای پارک کن!

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده