استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
گام به گام چهارم

گام به گام چهارم

(پاندای دانا)

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۰۲
تعداد دانلود۳۹ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۲۸۲
حجم۳۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده گروه آموزشی عصر
در جوامع امروزی سیستم آموزشی دیگر به شکل قبل نیست، معلمان به شیوه مشارکتی کار می کنند و کتاب ها پر از تمرین می باشند. اما همه تمرینات راحت و قابل حل  نیستند، بهترین راه برای یادگیری به همراه داشتن یک گام به گام جامع برای تمامی دروس می باشد تا با آن خود و پاسخ هایتان را بیازمایید. اما حمل یک کتاب قطور مثل گام به گام در همه جا به هیچ وجه ممکن نیست و البته نیازی هم به حمل آن نیست، زیرا شما میتوانید یک گام به گام جامع و کاربردی برای تمام دروس داشته باشید آن هم فقط با داشتن یک گوشی هوشمند اندروید با کمتر از صد مگ حافظه خالی!
پانای دانا این بار پس از شاهکار هایی مثل گام به گام پنجم و گام به گام ششم اپلیکیشن گام به گام چهارم ابتدایی را در دسترس عموم به صورت رایگان قرار داده است تا دانش آموزان کلاس چهار دبستان در درس های خود دچار مشکل نشوند.
پاندای دانا از همه دروس از جمله ریاضی چهار ابتدایی، علوم، قرآن، مطالعات اجتماعی، فارسی و غیره پشتیبانی می کند. مخصوصا در درس ریاضی که به حل تمرین تصویری ریاضی به بهترین شکل پرداخته است. 
اپلیکیشن کتاب همیاربوک چهارم را می توان یک مکمل عالی برای شاد دانست. زیرا نرم افزار شاد دانش آموزان و مدارس یک کلاس مجازی و یک کتاب حل المسائل مجازی می باشد. بنابراین مخصوصا در شرایط کرونایی این اپلیکیشن از هر گام به گام دیگر از جمله برنامه ابتدایی کلاغ سپید، گام به گام ریاضی، دروس طلایی، گاج مارکت، منتشران و غیره برتر به حساب می آید زیرا با ارائه بهترین پاسخ ها که توسط اساتید مجرب نوشته شده اند آن هم به صورت رایگان، میتواند یک نیروی آموزشی برای دانش آموزان کلاس چهارم باشد. 
با دانلود و نصب  پاندای دانا از مایکت پاسخ سوالات کتاب های خود را همیشه به همراه داشته باشید.
 

پاندای دانا برای چهارمی ها چه قابلیت هایی دارد؟

علاوه بر پاسخ تمامی فعالیت ها، سوالات و تمارین کتب درسی مختلف، دارای یک ماشین حساب کاربردی برای ریاضی و نمونه سوالات فراوان می باشد که دانش آموزان با استفاده از آن‌ها می توانند دانش خود را در درس ها تقویت کنند. 

این گام به گام برای چه درس هایی است؟

این حل المسائل تمامی دروس پایه چهارم ابتدایی از جمله فارسی، علوم، مطالعات اجتماعی، ریاضی و غیره پوشش داده و به تمامی سوالات آن‌ها در همه ی صفحات پاسخ داده است.

آیا استفاده از پاندای دانا کاملا رایگان است؟

مراحل دانلود و نصب کاملا رایگان می باشند. قسمت های زیادی از کتاب نیز رایگان است ولی در برخی از فصول برای داشتن پاسخ ها باید مبلغ ناچیزی پرداخت کنید که در مقابل قیمت کتاب های فیزیکی گام به گام و هزینه های سرسام آور کاغذ بسیار کم و مقرون به صرفه می باشد.

‏‏رفع برخی از نواقص جزئی

نظرات و امتیاز ها

۲۸۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
erfan
٢٠ آبان ١٤٠١

بهتون پیشنهاد میکنم که نصبش نکنید چون که همه ی بخش هاش پولی و رایگانم نمیشه

۸ ۱
لیسا مانوبان
٣٠ مهر ١٤٠١

سلام نصب نکنید خیلی بده یک ستاره هم براش زیاد

۷ ۰
محمد سالاری
٢٣ آبان ١٤٠١

خیلی بدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبد

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده