خانه بازی شبیه سازی
My Coffee Shop - Coffeehouse Management Game

My Coffee Shop - Coffeehouse Management Game

تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۷۰
حجم۲۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Tapps Games
‏‏My Coffee Shop - Coffeehouse هر کس نیاز به یک قهوه ساز دارد!
‏ بهترین کافی شاپ دنیا را با سرویس دهی به مشتریان خود توسط بهترین غذا ها و نوشیدنی ها، مدیریت کرده و گسترش دهید. اما باید سرعت عمل بالایی داشته باشید در غیر این صورت مردم از سرویس رسانی شما عصبانی و ناراضی خواهند شد. زمان خود را با هوشیاری مدیریت کرده و در با صرف کم ترین وقت ممکن به مشتری ها خدمات ارائه دهید.
‏در این کافی شاپ قرار است که شکلات داغ ، میلک شیک ، چای سبز و البته قهوه بی نظیر خود را سرو کنید. نان تست های خوشمزه درست کرده و از مخلفاتی چون مربا ، پنیر ، بِیکن و ... در لیست خدمات خود استفاده کنید. همزمان باید حواستان به آشپزی تان باشد تا غذا هایتان از خاطر نرفته و نسوزند چرا که هیچ کس طالب غذای سوخته نیست.
‏فروشگاه خود را سفارشی سازی کرده همچنین می توانید آن را گسترش و ارتقا دهید. مشتریانتان با دیدن وسایل و دکوراسیون جدید خرسند خواهند شد. فروشگاه بی نقص خود را مدیریت کرده و با وقت شناسی آن ها را حفظ کنید.
‏ویژگی های اصلی بازی :
‏- 45 مرحله چالشی و جالب
‏- امکان درست کردن : نان تست ، پنکیک ، کیک های کوچک ، کروسانت و قرار دادن مخلفاتی چون : مربا ، بیکن ، سالاد ، و پنیر در کنار آن ها
‏- به مشتریان خود با استفاده از شکلات داغ ، چای سبز ، میلک شیک ، و بهترین قهوه شهر سرویس رسانی کنید.
‏- امکان تغییر دکوراسیون فروشگاهتان با استفاده از مبلمان راحت برای ایجاد عالی ترین کافی شاپ
‏- با طی مراحل متعدد و گوناگون بازی به ارتقاء فروشگاه و سرویس دهی بهتر بپردازید
Bug Fixes & Improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟