استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Tiny Auto Shop: Car Wash Game

Tiny Auto Shop: Car Wash Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۱
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۸
حجم۵۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Tapps Games
‏‏زمان آن فرا رسیده است که در یک شبیه ساز گاراژ جدید و عالی روی آسفالت حرکت کنید! برای داشتن بدترین فروشگاه خودرو در مدار، باید سریع نیتروس باشید تا انواع سواری ها را در زمان بی سابقه بشویید، تعمیر کنید، سوخت گیری کنید و تنظیم کنید و شهرت و چرخ های گاراژ خود را به بالای سکو هدایت کنید. این قهرمان بازی‌های داغ ماشین!

ویدئو معرفی بازی

‏برترین‌های بازی تنظیم خودرو
‏خدمات بسیاری از مدل‌های مختلف ماشین در چالش‌های بازی‌های اعتیادآور و سریع مدیریت زمان و بازی‌های ماشینی! آسفالت را با مهارت‌های مدیریتی سریع و خشمگین خود بسوزانید!
‏ فروشگاه بازی‌های بی‌حرکتی سرمایه‌دار سرمایه‌دار ماشین خود را با حداکثر 5 ایستگاه کاری عالی عالی ارتقاء ماشین: گاز، مکانیک، کارواش، تیونینگ/طراحی و فروشگاه رفاه، PIMP کنید. کامل‌ترین بازی‌های تعمیر خودروی غول‌آمیز خودرو!
‏ تمام سوخت خود را بسوزانید تا امتیازات بالایی کسب کنید و بیش از 100 ارتقاء موجود برای کسب و کار خود را دریافت کنید! تک تک بازی‌های کوچک شبیه‌ساز گاراژ را شکست دهید!
‏ در مینی‌بازی‌های هیجان‌انگیز کارواش ماشین و بازی‌های ماشینی که به شما امکان می‌دهد عجله یک اتوشاپ آسفالت بدون ترمز را تجربه کنید! یک غذای پرسرعت برای طرفداران بازی‌های کوچک و قهرمانان بازی‌های مدیریت زمان که عاشق چالش‌های ارتقاء ماشین هستند!
‏تعمیر ماشین بازی مکانیکی، انتخاب رنگ و تعویض لاستیک از این پس موارد دائمی در لیست کارهای شما خواهند بود. ، مانند بهترین بازی های ماشین داغ و ماجراهای بازی تیونینگ ماشین بروید! سوار چرخ های بازی بیکار خود شوید و موتورهای سرمایه دار ماشین خود را در مینی بازی های سرگرم کننده بازی شستشوی ماشین گرم کنید، زیرا ردیف هایی از ماشین های داغ و ماشین های ورزشی گران قیمت در مسابقات نیترو آسفالت وجود دارد که توسط بهترین بازی مکانیک سرمایه دار ماشین در شهر در بسیاری از کشورها خراب می شود. سطوح بازی مدیریت زمان و بازی های کوچک! این بازی کارخانه‌ای و چالش‌های بزرگ هوابرد و nfs یا mmx dash بازی autosport را از دست ندهید یا پیشی نگیرید!
‏بازی‌های ماشینی و مینی‌بازی‌ها را در شبیه‌ساز گاراژ انجام دهید که تمام مهارت‌های بازی داش و بیکار شما را آزمایش می‌کند! اگر از سطوح بازی تیونینگ ماشین و چالش‌های بازی شستشوی ماشین لذت می‌برید، این بهترین بازی ماشین‌فروشی مکانیکی است که مخصوص شما و چرخ‌های هوابرد جاه‌طلبی ورزش‌های خودکار شما ساخته شده است!
‏در این بازی، تمام دریچه گاز و جعبه کبریت را به کار ببرید. بازی دش و سوختن و سوختن تن‌ها سوخت و آسفالت در بازی جدید مکانیک مورد علاقه‌تان، بازی تیونینگ ماشین و شبیه‌ساز گاراژ و نشان دادن مهارت خود در بازی بی‌حرکت با شکست دادن چالش‌برانگیزترین سطوح بازی مدیریت زمان و بازی‌های کوچک بازی کارواش تا زمانی که همه ورزش‌های خودکار و MMX را حذف کنید. یا رقیب Matchbox!
‏این بازی مکانیکی یک خودروی اسپورت در میان بازی‌های تعمیر خودرو است و به شما این امکان را می‌دهد تا مغازه مکانیک خود را با چالش‌های هیجان‌انگیز و سریع بازی داش باز کنید و راه اندازی کنید! نگران فرسودگی کارکنان بازی های کارخانه نباشید: فروشگاه مکانیک بازی های کارخانه شما می تواند 24/7 دریچه گاز کار کند تا بتوانید کسب و کار ارتقاء ماشین خود را در مسیر سریع بازی های تعمیر خودرو در هوا در حال رشد نگه دارید!
‏بازی بیکار و هیجان‌های بازی مدیریت زمان در یک بازی تیونینگ ماشین و بازی مکانیک نیترو در انتظار شما هستند که تشنگی بازی‌های شبیه‌ساز گاراژ و تعمیرات خودرو شما را برطرف می‌کند!
‏MMX، Matchbox، Nitro، Fastlane، NFS: مهم نیست که چه نامی می‌برید فروشگاه خودرو، می‌توانید با مهارت‌های خود در ورزش‌های اتومبیلرانی آن را به صدر صحنه کسب و کار گاراژ آلفا ببرید!
‏چرخ‌های فروشگاه خودروی خود را همیشه روی آسفالت داغ نگه دارید و گاراژ شما در هوا خواهد رفت و مانند یک نیترو از هر رقیبی پیشی خواهد گرفت. کامیون هیولاهای نیرودار!
‏🏁 هیچ خط پایانی بازی مکانیکی برای فروشگاه خودکار کوچک شما در این آلفا ace در میان بازی‌های ارتقاء ماشین وجود ندارد! 🏁
‏لطفاً توجه داشته باشید! این بازی کارواش و بازی کارخانه رایگان است، اما شامل مواردی است که می توان با پول واقعی خریداری کرد. برخی از ویژگی های این بازی بیکار و موارد اضافی ذکر شده در توضیحات نیز ممکن است با پول واقعی خریداری شوند.
‏‏چیزهای جدیدی در Tiny Auto Shop وجود دارد:

‏- بهبود رابط کاربری عمومی
‏- رفع اشکال

‏از بازی شما متشکریم! لطفا فراموش نکنید که یک بررسی جدید بگذارید! بازخورد شما معنی زیادی دارد!

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
amir 🗿
٢٥ دی ١٤٠١

بازی نبود بسازین

۰ ۳
❣️❤️👏🏆💙⚡️
٢٨ آذر ١٤٠١

عالیهههههه

۰ ۰
مهدی عموری
٣١ شهریور ١٤٠١

خییییییییییییییییییییلللللللللللللللللللللییییییییی خوب

۳ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده