خانه بازی رانندگی
  wheel scale

wheel scale

چالش عبور از موانع سخت

تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۴۹۶
حجم۱۰۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Supersonic Studios LTD
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
بازی های زیادی هستند که تجربه رانندگی را برای ما میسر میکنند اما بیشتر آن ها همراه با چالش های دشواری هستند و نیاز به تمرین طولانی مدت دارند و یک بازیکن تازه وارد به راحتی نمی تواند آسفالت هشت را تجربه کند، اما اگر به دنبال یک ماشین بازی تفننی هستید بازی مقیاس چرخ ها در مایکت گزینه مناسبی است.

گیم پلی، چرخ های مقیاس پذیر

بمباران شدن با بازی های بزرگ این روزها به امری عادی تبدیل شده اما بسیاری از ما، به دلیل مشغله کاری و کمبود وقت نمیتوانیم به سراغ عناوین بزرگ برویم و ترجیح میدهیم که به دنیای کژوال وارد شویم.
بازی های این سبک از سادگی و خلاقیت استفاده میکنند و برای مدت کوتاهی رنگ و لعاب خوبی از خودشان نشان میدهند، به عنوان مثال عنوان بازی Scribble rider طوری طراحی شده بود که برای دوست داران طراحی و ماشین بازی بسیار جذاب بود، جدیدترین ساخته استودیو Supersonic سعی کرده قدم در مسیر بزرگان بگذارد و دست بر روی یک عنوان ریسینگ کژوال آفلاین گذاشته است.
شما کنترل ماشین های کوچک با ظاهری نامتعارف که به واقعیت شباهت زیادی ندارد را برعهده دارید، خودروها به طور خودکار به سمت جلو حرکت می کنند، اما وظیفه ما چیست؟ گذشتن از موانع و رسیدن به خط پایان.
ایده این بازی از عنوان Clean Road گرفته شده و بجای پاکسازی جاده ها شما وظیفه دارید که از موانع عبور کنید! ساده است اما قطعا شما را به چالش خواهد کشید.
به راحتی نمیتوانید از موانع عبور کنید و هر مانع ارتفاع مشخصی دارد، راستش را بخواهید شما باید متخصص هندسه و سرعت باشید تا بتوانید جان سالم به در ببرید، اگر صفحه را به سمت پایین یا بالا بکشید اندازه لاستیک های شما کوچک و بزرگ میشود و در هر لحظه قادر به انجام این کار هستید.
هر فصل از بازی از چندین مرحله تشکیل میشود و در آخر هر فصل باید یک مسابقه سراسری چند نفره را پشت سر بگذارید.
خودروهای زیادی در بازی وجود دارند که با تعدادی سکه باز میشوند و فقط از نظر ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند، اگر میخواهید توان و سرعت افزایش پیدا کند سعی کنید سکه هایتان را در ابتدای هر بازی برای این کار کنار بگذارید.
بعد از عبور کردن از هر سطح شما تعدادی سکه در اختیار دارید و یا با استفاده از ویدیوهای جایزه ای می توانید، سرعت، قدرت و مقدار کسب جایزه را آپگرید کنید، این سیستم به روز رسانی باعث میشود که شما نسبت به رقیب های رباتی خودتان پیش بیفتد و حرف های زیادی برای گفتن داشته باشید.
گذشتن از هر فصل یک حالت فرعی با نام جوایز بیشتر را پیش روی شما قرار می دهد، اینجا خبری از مسابقه نیست و فقط باید سکه جمع کنید.

گرافیک و صداگذاری

مدل های بازی برای یک بازی تفننی و کوچک مناسب هستند اما جزئیات زیادی ندارد، با توجه به حجم بازی توقع داشتیم که صداگذاری و گرافیک بازی کمی حرفه ای تر انجام می شد، اما همین سطح هم توقعات گیمر را برآورده خواهد کرد.

جنبه های مثبت

 در ابتدا هوش مصنوعی بازی خیلی عملکرد مناسبی ندارد ولی به مرور زمان چالش مراحل بیشتر میشود و هیجان افزایش پیدا میکند.

جنبه های منفی

کمبود حالت های مختلف و ویبره های طولانی باعث میشوند که به تجربه شما نسبت به بازی آسیب وارد شود.
 

چطور با سرعت بیشتری حرکت کنیم؟

لاستیک های کوچکتر باعث میشود که شتاب شما افزایش پیدا کند، در واقع سایز چرخ ها عامل مهم برای افزایش سرعت هستند.

کدام قسمت از ماشین برای شخصی سازی در دسترس است؟

چرخ ها و رنگ خودرو را میتوانید تغییر دهید، البته اینها صرفا ظاهری هستند و در گیمپلی بازی اثری ندارند.

بازی چند حالت مختلف دارد؟

متاسفانه فقط یک حالت کلاسیک در دسترس است و این چالش ها و نقشه بازی هستند که تغییر میکنند.

Stability improvements
Gameplay improvements
New gesture controls
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟